'Nagelsmann verbaast: AA Gent-flop bij Mannschaft'

100 stemmen
'Nagelsmann verbaast: AA Gent-flop bij Mannschaft'

Volgende week staat er opnieuw interlandvoetbal op het programma met de derde en vierde speeldag in de Nations League. Verschillende landen maken dezer dagen dan ook hun selecties bekend en daar zitten enkele grote verrassingen bij.

In Duitsland geeft Julian Nagelsmann pas donderdag zijn groep vrij voor de komende interlands tegen Bosnië en Nederland. De bondscoach zal daarbij enkele knopen moeten doorhakken. Er is vooral een keeperskwestie door het afhaken van Manuel Neuer en de zware blessure van Marc-André ter Stegen.

LEES OOK: 'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Kleindienst flopte bij AA Gent

Maar ook in de spits zit Nagelsmann met een probleempje, want daar zal hij niet kunnen rekenen op de geblesseerde Füllkrug. Hij zou daarom een zeer verrassende naam bij de selectie halen. Volgens BILD en Sky Sports mag Tim Kleindienst immers op een eerste selectie rekenen.

Die naam zal in Gent wellicht nog een belletje doen rinkelen, want Kleindienst kwam in het seizoen 2020/21 nog uit voor de Buffalo's. Zij hadden toen 3,5 miljoen euro betaald om hem weg te plukken bij Heidenheim, maar dat werd een flop. Kleindienst scoorde amper drie keer in 23 wedstrijden en mocht na een halfjaar op huurbasis alweer terugkeren naar zijn oude club.

Nu eerste selectie bij Duitsland

Gent was dan ook blij dat het de volgende zomer zijn transfersom kon recupereren toen Kleindienst definitief terugkeerde naar Heidenheim. Sindsdien gingen zijn prestaties echter in stijgende lijn. Hij dwong mee promotie af naar de Bundesliga en daarin scoorde hij vorig seizoen twaalf keer. Het leverde hem in de zomer een transfer op naar Borussia Mönchengladbach, dat 7 miljoen euro neertelde.

Daar begon de 29-jarige het seizoen ook sterk met twee goals en een assist in vijf matchen en dat levert hem nu dus zowaar een selectie op voor de Duitse nationale ploeg. Hij wordt er na Deniz Undav (ex-Union) al de tweede oud-speler van de Jupiler Pro League.

Had je gedacht dat hij het ooit zo ver zou schoppen?

Meest recent

Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

24
24
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

93
93
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

22
22
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

99
99
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

276
276
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

164
164
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

74
74
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

242
242
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

84
84
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

302
302
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

104
104
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

68
68
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

17
17
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

46
46
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

102
102
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

510
510
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

106
106
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

85
85
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

236
236
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

99
99
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

86
86
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

145
145
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

46
46
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

68
68

Meer sportnieuws