Engelse pers haalt straffe woorden boven voor Trossard

door
Engelse pers haalt straffe woorden boven voor Trossard

In de Champions League heeft Arsenal FC dinsdagavond indruk gemaakt. De Gunners hielden de drie punten namelijk thuis tijdens de topper tegen Paris Saint-Germai: 2-0. En ook Leandro Trossard had een behoorlijk aandeel in die overwinning.

De Rode Duivel was vorig seizoen al één van de smaakmakers bij de Gunners. Met onder meer 17 doelpunten en 2 assists toonde Trossard zich toen behoorlijk productief. Desondanks begon hij, tot zijn eigen frustratie, opnieuw als supersub aan de huidige campagne.

Door de blessure van Martin Ødegaard kwam er echter een basisplaats voor hem vrij. Vervolgens pakte hij evenwel een veelbesproken rode kaart in de topper tegen Manchester City. Maar sinds die schorsing erop zit, toont hij zich opnieuw van cruciaal belang voor de Londenaren.

LEES OOK: Arsenal zet City weer onder druk met assist Trossard

Cruciaal in zeges

Afgelopen weekend lag Trossard met een doelpunt en een afgedwongen owngoal al aan de basis van de 4-2-overwinning tegen Leicester City. Dinsdag begon hij dan logischerwijs opnieuw in de basis tijdens de Europese clash met PSG. En opnieuw drukte hij zijn stempel.

Met een prinsheerlijke assist op Kai Havertz lag de Belg immers aan de basis van het Londense openingsdoelpunt. En ook vervolgens bleef hij betrokken bij verschillende gevaarlijke acties. De Engelse pers was dan ook opnieuw lovend voor de 29-jarige Limburger.

Stilaan onvervangbaar

Bij The Sun krijgt Trossard bijvoorbeeld een beoordeling van 8 op 10. "Eén van Arsenal's belangrijkste spelers", klink het. "Hij zat vol met energie en vormde een constante doorn in het oog bij PSG", vult The Evening Standard aan. "Zijn actie en voorzet bij de goal van Havertz waren subliem. Hij is een echte meerwaarde voor Arsenal dat het zonder Ødegaard moet doen", stelt Football.London.

Coach Mikel Arteta kan dan ook stilaan niet meer om de Belg heen. "Hij maakt zich aan sneltempo onvervangbaar voor Arteta gezien zijn geweldige vormcurve. Zijn assist was op de millimeter perfect. En ook daarna vormde hij een constante dreiging tot aan zijn wissel", aldus Metro. "Hij zat in het hart van de meeste goede acties bij Arsenal en keek altijd rond om de bal naar voren te krijgen", vat Goal.com zijn match samen.

Trossard moet een vaste basisplek krijgen bij de Duivels ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

50
50
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

11
11
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

81
81
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

41
41
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

60
60
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

106
106
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

218
218
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

138
138
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

183
183
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

379
379
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

205
205
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

276
276
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

549
549
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

106
106
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

34
34
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

209
209
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

207
207
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

141
141
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

58
58
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

191
191
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

45
45
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

149
149
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

621
621
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

389
389
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

313
313
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

273
273

Meer sportnieuws