"Tedesco had al op straat moeten staan"

498 stemmen

Deze week maakt Domenico Tedesco zijn nieuwe selectie bij de Rode Duivels bekend, want de volgende interlands komen er alweer snel aan. Volgende week staan de derde en vierde wedstrijd in de Nations League al op het programma. Daarin worden Italië en Frankrijk de tegenstanders.

Het zal niet evident worden voor de Duivels om punten te pakken in dat tweeluik. Ze krijgen twee toplanden voor de kiezen en bovendien moeten ze het zelf ook zonder hun grootste toppers zien te redden.

LEES OOK: Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Kritiek op Tedesco groeit alsmaar

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zullen immers verstek laten gaan, want die eerste is geblesseerd en de tweede wil bij Napoli aan zijn fitheid werken. Tel daar ook nog bij dat Thibaut Courtois onder Tedesco niet meer voor de nationale ploeg wil uitkomen en de Duivels missen drie wereldtoppers.

De affaire-Courtois en de tegenvallende resultaten van de voorbije maanden hebben de kritiek op de bondscoach al stevig doen toenemen. Op het EK konden de Duivels zelden overtuigen. Ze worstelden zich door de groepsfase tegen Slowakije, Roemenië en Oekraïne en gingen daarna roemloos onderuit tegen Frankrijk in de achtste finales.

Fans vinden dat Tedesco al buiten moest liggen

In september werd er wel gewonnen van Israël, maar daarna volgde in Frankrijk alweer een weinig overtuigende wedstrijd. Er wordt alsmaar meer gepleit door verschillende analisten voor een ontslag van de Duitser, al lijkt dat op dit moment weinig waarschijnlijk. De voetbalbond verlengde zijn contract nog voor het EK en er is geen geld om zijn ontslagvergoeding te betalen.

Nochtans vindt ook een overgrote meerderheid van de fans dat het tijd is om afscheid te nemen van Tedesco. Meer zelfs: in een poll van VoetbalNieuws geeft maar liefst 93 procent van de stemmers aan dat de bond al na het EK de bondscoach had moeten ontslaan. Qua statement kan dat toch tellen.

Denk je dat Tedesco nog zijn contract zal uitdoen?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

2
2
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

13
13
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

99
99
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

70
70
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

48
48
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

173
173
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

61
61
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

204
204
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

81
81
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

51
51
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

15
15
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

37
37
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

94
94
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

451
451
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

93
93
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

77
77
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

218
218
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

79
79
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

70
70
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

137
137
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

43
43
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

67
67
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

398
398
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

70
70

Meer sportnieuws