Mignolet voert de druk zeer stevig op bij Club Brugge

door
Mignolet voert de druk zeer stevig op bij Club Brugge

Club Brugge is pover aan het seizoen begonnen. Van de 11 officiële matchen wonnen ze er amper 5, werden er 4 verloren en speelden ze 2 keer gelijk. De resultaten moeten beter. Tegen Sturm Graz en ook Union SG is het van moeten. Dat beseft Simon Mignolet maar al te goed.

Winnen tegen Sturm Graz

'Big Si' is weer sterk begonnen aan het seizoen. Dat sommige fans aan hem twijfelen (via het riool van de sociale media weliswaar) is eigenlijk pure waanzin. Mignolet is nog steeds een van de beste keepers in België. Hij weet dat Club Brugge tegen Sturm Graz, toch wel het zwakke broertje in de Champions League, moet winnen als ze een Europese lente willen halen.

"Of we moeten winnen? Ja. Omdat er uiteindelijk niet zoveel kansen zijn om punten te pakken. En je hebt er volgens mij minstens acht nodig om door te stoten. Daarom denk ik dat het heel belangrijk wordt om ze nú te pakken. Tegelijk hebben we tegen Dortmund, toch de finalist van vorig jaar, getoond dat we ook tegen die ploegen kunnen winnen. Dus los van het resultaat morgen denk ik dat er nog wel veel matchen gaan komen waarin we in staat moeten zijn om punten te pakken."

Geen zorgen in de JPL

In de competitie draait het vierkant met een 14 op 27. Te weinig. Mignolet maakt zich daar nog geen zorgen. "Ik kijk niet zozeer naar het scorebord. Als we dat vorig seizoen hadden gedaan voor de play-offs, had niemand ons nog kampioen geacht. Dat is niet belangrijk. We moeten er in eerste instantie voor zorgen dat we de juiste dingen doen, stappen zetten en dat we beter worden. Ons voetbal tot nu toe is zeker niet slecht. We creëren heel veel kansen. Maar we moeten onze momenten pakken. Zeker in de Champions League, waar je niet zoveel kansen zal creëren als in België", zei hij nog aan Sporza.

JOUW MENING TELT:
Gaat Club winnen van Sturm Graz?

Meest recent

'Exit Simons: Westerlo heeft opvolger helemaal beet'

Bij Westerlo blijft het zeer onrustig. Nadat ze vorig seizoen drie trainers versleten, kenden ze ...

32
32
Club wrijft zich in handen: Tresoldi van goudwaarde op EK

Bij Club Brugge richten ze dezer dagen opvallend vaak hun vizier op de Duitse tweede klasse. Met ...

65
65
PSG maakt na CL ook op WK voor clubs fors statement

Een tweetal weken geleden schreef Paris Saint-Germain nog de Champions League op haar palmares. Het ...

33
33
'Anderlecht mag aanwinst definitief van lijstje schrappen'

Er zal deze zomer nog maar eens zeer veel bewegen bij Anderlecht. De vele verschuivingen in de ...

55
55
Kompany is nu al enthousiast: "Wordt een speciale match"

Voor Bayern München is het WK voor clubs begonnen met een spectaculaire zege. De troepen van ...

48
48
'Anderlecht heeft beet: target heeft laatste match gespeeld'

Het zijn drukke tijden voor Olivier Renard. De sportief directeur zal deze zomer heel wat ...

471
471
Nieuwe Denkey? Cercle-spits schittert op prestigieus toernooi

Cercle Brugge blikt terug op een lastig seizoen, waarin het uiteindelijk maar op het nippertje ...

98
98
'Geraerts neemt meteen oude bekende mee naar nieuwe club'

De voorbije weken werd er hard getrokken aan de mouw van Karel Geraerts, die klaar was om weer aan ...

125
125
'Blunder Belgische topclubs: transfer van 40 miljoen'

De Belgische topploegen hebben de afgelopen jaren toch een aantal pareltjes laten schieten. Zo zijn ...

295
295
Zit het écht fout bij de jeugd van Anderlecht?

We lazen vandaag in La Dernière Heure dat RSC Anderlecht meer mentaliteit moet tonen in de ...

407
407
'Knapste voetbalster' ter wereld laat Instagram ontploffen

Het vrouwenvoetbal zit de afgelopen jaren flink in de lift. Het niveau wordt hoger en er zijn meer ...

196
196
Bayern wint met dubbele cijfers, Müller schrijft geschiedens

Op het WK voor clubs stond vanavond de tweede match op het programma. Het Bayern München van ...

240
240
Nmecha bezorgt Anderlecht dubbele transferdomper

Bij RSC Anderlcecht gaat er heel veel gebeuren. De Brusselaars gaan wellicht een aantal topspelers ...

342
342
Antwerp-fans duidelijk: "Haal hem als nieuwe coach"

Royal Antwerp FC is allerminst klaar voor de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De club heeft na ...

877
877
"Hij wil liefst weg" - extra vertrekker bij Anderlecht

Binnen een week wordt bij RSC Anderlecht de voorbereiding op het komende seizoen ingezet. Maar de ...

477
477
'Barça heeft buik vol: spraakmakende transfer Ter Stegen'

Marc-André Ter Stegen was jarenlang de vaste nummer één bij FC Barcelona. Maar ...

135
135
Club strikt ruwe diamant: experts verrast na transfer

Club Brugge hield het tot dusver behoorlijk rustig op de zomerse transfermarkt. Al haalde de ...

1327
1327
'Afscheid met prijs: Son maakt verrassende transfer'

Tottenham Hotspur FC won afgelopen seizoen de Europa League en pakte zo zijn eerste prijs in ...

269
269
KVM lanceert transferoffensief: "Vier à vijf aanwinsten nabij"

Verschillende ploegen uit de Jupiler Pro League beginnen komende week al aan de voorbereiding op het ...

590
590
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Tzolis'

De landstitel zat er uiteindelijk niet in, voorts heeft Club Brugge een sterk seizoen achter de ...

963
963
Sensationele wending: Marc Brys nieuwe coach Ronaldo?

Marc Brys werkte de voorbije jaren in helse omstandigheden als bondscoach van Kameroen. Maar ...

181
181
'Anderlecht-vertrek Dolberg: voorwaarden zijn bekend'

Op de Raad van Bestuur werd afgelopen dinsdag beslist dat RSC Anderlecht extra middelen zal ...

776
776
'Liverpool niet te houden: derde topaanwinst vlak na Wirtz'

Liverpool FC verzekerde zich afgelopen seizoen van zijn 20ste landstitel, in de komende jaargang wil ...

133
133
België zet zich schrap: Wullaert bereidt zich voor op grootste strijd

Binnenkort staat er voor de Red Flames een uiterst belangrijk tornooi op het programma. Vanaf begin ...

90
90
'Renard drukt door: Anderlecht op zucht van vierde zomeraanwinst'

Binnen een dikke week begint RSC Anderlecht aan de voorbereiding op het komende seizoen. Hoofdcoach ...

599
599

Meer sportnieuws