Westerlo hakt knoop door over bezoek Beerschot-fans

door
Westerlo hakt knoop door over bezoek Beerschot-fans

Dat de stopgezette derby tegen Antwerp straks nog een staartje krijgt voor Beerschot staat zo goed als vast. In afwachting van een uitspraak van het bondsparket, die nog even op zich kan laten wachten, is het evenwel de vraag hoe het op de korte termijn verder moet.

Zo staat vrijdag al de verplaatsing naar Westerlo op het programma. Even leek het erop dat de Antwerpse achterban niet welkom zouden zijn in de Kempen. Na overleg met de politie liet de lokale burgemeester Guy Van Hirtum echter al uitschijnen dat het uitvak in 't Kuipje wellicht dan toch geopend zal worden.

LEES OOK: Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

Gewoon welkom in Westerlo

Zoals de kaarten er momenteel voorliggen bleek het risicogehalte tenslotte mee te vallen. Ondertussen bevestigde Van Hirtum aan Het Laatste Nieuws ook al dat de deuren niet gesloten zullen blijven. "Wij verkregen een gunstig advies en gaan ervan uit dat de wedstrijd sportief en correct zal verlopen", klinkt het.

"Op basis van de beschikbare informatie is beslist dat het duel gewoon doorgaat in aanwezigheid van de Beerschotsupporters", vreest de burgemeester dus niet de amokmakers van afgelopen zondag weer voor ongeregeldheden zullen zorgen. "Maar als het toch fout loopt, zijn wij daar niet verantwoordelijk voor."

Beerschot zoekt betrokkenen

Opnieuw een positieve update, al merkt de krant wel op dat Westerlo de bal zo in het bezoekende kamp legt. Het is dus vooral aan Beerschot zelf om te voorkomen dat het terug verkeerd loopt. De thuisploeg blijkt alleszins niet van plan om nog extra veiligheidsmaatregelen te treffen, zoals een net voor het uitvak.

Ook van hekkens is geen sprake in 't Kuipje. Terwijl het samen met de Pro League de betrokkenen die op de Bosuil over de schreef gingen tracht te identificeren, en de spelers eventjes afschermt van de buitenwereld, pleegt Beerschot intern alvast overleg over hoe zulke scenario's in de toekomst te vermijden.

🚀

Logisch dat de Beerschot-fans nog toegelaten worden?

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

16
16
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

6
6
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

32
32
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

32
32
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

73
73
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

93
93
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

103
103
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

76
76
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

73
73
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

73
73
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

363
363
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

95
95
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

51
51
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

190
190
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

218
218
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

297
297
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

155
155
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

206
206
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

443
443
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

108
108
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

631
631
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

352
352
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

149
149
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

168
168

Meer sportnieuws