'Man City slaat toe: landgenoot wordt vervanger Rodri'

372
'Man City slaat toe: landgenoot wordt vervanger Rodri'

In de Champions League won Manchester City dinsdagavond vlotjes op bezoek bij Slovan Bratislava. Dat deed de Engelse kampioen wel zonder Rodri, die een zware blessure opliep. En dus wordt de markt al afgespeurd naar mogelijke vervangers.

City was sterk aan het nieuwe seizoen begonnen. Na het behalen van de Community Shield, startte de titelverdediger met een perfecte reeks aan de Premier League. Maar bij de start van de Champions League liet men meteen twee punten liggen tegen Internazionale. Sindsdien loopt het ook in de competitie fout.

Na het 2-2-gelijkspel van vorig weekend tegen Arsenal FC, bleef City zaterdag op 1-1 steken tegen Newcastle United. Een dipje dus voor de regerende kampioen, al zijn er wel enkele geldige excuses. Zo moet men Kevin De Bruyne bijvoorbeeld missen wegens een blessure.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Rodri maanden uit

Maar mogelijk nog belangrijker: ook Rodri ligt in de lappenmand. De beste speler van het voorbije Europese kampioenschap viel tegen Arsenal geblesseerd uit. En het verdict was bijzonder zwaar voor de Spanjaard. De middenvelder liep namelijk een letsel aan de kruisbanden op.

Hierdoor staat de Ballon d'Or-kandidaat enkele maanden aan de kant, mogelijk zit zijn seizoen er zelfs al grotendeels op. Voor City is dat uiteraard een enorme aderlating. De club zou dan ook overwegen om in januari op dit verlies te anticiperen op de transfermarkt.

Landgenoot als vervanger?

Een speler van het kaliber van Rodri vinden, lijkt quasi onmogelijk. Maar men zou wel iemand willen aantrekken op dezelfde positie zodat de selectie in de breedte voldoende sterk is. De Italiaanse international Samuele Ricci (Torino FC) werd alvast genoemd. Bij Football Insider schuift men dan weer de naam van Martin Zubimendi naar voren.

Die maakte net als Rodri deel uit van de Spaanse EK-selectie. In de zomermercato stond hij al dicht bij Liverpool FC, maar bleef hij uiteindelijk toch bij Real Sociedad. Daar zou tijdens de komende transferperiodes dus verandering in kunnen komen.

City heeft nu al de sterkste selectie van Europa in de breedte ...

Meest recent

Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

1
1
‘Afgebrand in Nederland: Club-ster slaat vernietigend terug’

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

15
15
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

59
59
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

78
78
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

54
54
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

65
65
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

78
78
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

84
84
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

61
61
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

33
33
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

157
157
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

103
103
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

52
52
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

62
62
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

25
25
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

265
265
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

71
71
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

124
124
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

101
101
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

112
112
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

107
107
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

344
344
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

69
69
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70

Meer sportnieuws