Gent wil superstunt: "Ook al vinden sommigen het onmogelijk"

door
Gent wil superstunt:

AA Gent wist zich zondag te herpakken na de slipper op het veld van Cercle Brugge en won met 3-0 van OH Leuven. Die extra portie vertrouwen kwam op een ideaal moment. Aanstaande donderdag wacht immers een Europees topduel tegen Chelsea FC.

De Buffalo's hebben een week van wisselende emoties achter de rug. Na de veelbesproken overwinning tegen Club Brugge, volgde immers een deceptie tegen Cercle Brugge. Zo verloren de Oost-Vlamingen hun inhaalwedstrijd tegen de Vereniging met 2-0. En dus moest een gepaste reactie volgen op eigen veld.

LEES OOK: Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

Stunten op Chelsea

Die kwam er uiteindelijk ook. De nieuwe publiekslieveling Max Dean wist tegen OHL de score al snel te openen. Niet veel later maakte Noah Fadiga er 2-0 van. Vervolgens liet Gent de nodige kansen liggen om de boeken helemaal dicht te doen, tot Andri Gudjohnsen er alsnog 3-0 van maakte.

Een ruime en verdiende zege dus. Die kwam er bovendien op een ideaal moment. Aanstaande donderdag trapt Gent immers zijn campagne in de League Phase van de Conference League op gang. En dat met een verplaatsing naar het grote Chelsea FC, dat momenteel vierde staat in de Premier League.

Goede gameplan

Gent zal dus een enorme stunt nodig hebben om iets te rapen. Toch geeft men zich niet op voorhand gewonnen. "Wij gaan naar daar om te winnen en de club fier te maken. Makkelijk wordt het wel niet. Heel die ploeg, incl. de bankzitters, is top en bovendien zitten ze in een erg goede vorm. Maar hopelijk werkt onze gameplan", stelde Dean op de clubwebsite.

Ook Fadiga gelooft in een Gentse stunt. "Heel de ploeg kijkt er naar uit. Zolang we in elkaar geloven… Het zal zeker niet eenvoudig worden, dat weet iedereen. Maar ook al vinden sommigen het onmogelijk: in voetbal kan alles", aldus de flankspeler.

Gent moet vol voor de zege gaan op Chelsea ...

Meest recent

Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

3
3
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

36
36
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

178
178
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

184
184
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

214
214
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

268
268
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

51
51
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

233
233
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

172
172
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

188
188
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

244
244
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

176
176
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

419
419
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

361
361
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

106
106
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

295
295
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

192
192
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

556
556
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

717
717
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

423
423
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

347
347
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

173
173
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

654
654
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

620
620
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

390
390

Meer sportnieuws