Gent wil superstunt: "Ook al vinden sommigen het onmogelijk"

374
Gent wil superstunt:

AA Gent wist zich zondag te herpakken na de slipper op het veld van Cercle Brugge en won met 3-0 van OH Leuven. Die extra portie vertrouwen kwam op een ideaal moment. Aanstaande donderdag wacht immers een Europees topduel tegen Chelsea FC.

De Buffalo's hebben een week van wisselende emoties achter de rug. Na de veelbesproken overwinning tegen Club Brugge, volgde immers een deceptie tegen Cercle Brugge. Zo verloren de Oost-Vlamingen hun inhaalwedstrijd tegen de Vereniging met 2-0. En dus moest een gepaste reactie volgen op eigen veld.

LEES OOK: Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

Stunten op Chelsea

Die kwam er uiteindelijk ook. De nieuwe publiekslieveling Max Dean wist tegen OHL de score al snel te openen. Niet veel later maakte Noah Fadiga er 2-0 van. Vervolgens liet Gent de nodige kansen liggen om de boeken helemaal dicht te doen, tot Andri Gudjohnsen er alsnog 3-0 van maakte.

Een ruime en verdiende zege dus. Die kwam er bovendien op een ideaal moment. Aanstaande donderdag trapt Gent immers zijn campagne in de League Phase van de Conference League op gang. En dat met een verplaatsing naar het grote Chelsea FC, dat momenteel vierde staat in de Premier League.

Goede gameplan

Gent zal dus een enorme stunt nodig hebben om iets te rapen. Toch geeft men zich niet op voorhand gewonnen. "Wij gaan naar daar om te winnen en de club fier te maken. Makkelijk wordt het wel niet. Heel die ploeg, incl. de bankzitters, is top en bovendien zitten ze in een erg goede vorm. Maar hopelijk werkt onze gameplan", stelde Dean op de clubwebsite.

Ook Fadiga gelooft in een Gentse stunt. "Heel de ploeg kijkt er naar uit. Zolang we in elkaar geloven… Het zal zeker niet eenvoudig worden, dat weet iedereen. Maar ook al vinden sommigen het onmogelijk: in voetbal kan alles", aldus de flankspeler.

Gent moet vol voor de zege gaan op Chelsea ...

Meest recent

‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

3
3
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

68
68
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

71
71
Lavia klaar voor absolute top? “Real Madrid, Barça en PSG”

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

28
28
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

204
204
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

211
211
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

126
126
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

107
107
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

103
103
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

165
165
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

163
163
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1448
1448
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

343
343
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

285
285
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

291
291
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

88
88
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

219
219
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

233
233
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

104
104
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

78
78
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

33
33
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

132
132
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

347
347

Meer sportnieuws