Gent wil superstunt: "Ook al vinden sommigen het onmogelijk"

374
Gent wil superstunt:

AA Gent wist zich zondag te herpakken na de slipper op het veld van Cercle Brugge en won met 3-0 van OH Leuven. Die extra portie vertrouwen kwam op een ideaal moment. Aanstaande donderdag wacht immers een Europees topduel tegen Chelsea FC.

De Buffalo's hebben een week van wisselende emoties achter de rug. Na de veelbesproken overwinning tegen Club Brugge, volgde immers een deceptie tegen Cercle Brugge. Zo verloren de Oost-Vlamingen hun inhaalwedstrijd tegen de Vereniging met 2-0. En dus moest een gepaste reactie volgen op eigen veld.

LEES OOK: Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

Stunten op Chelsea

Die kwam er uiteindelijk ook. De nieuwe publiekslieveling Max Dean wist tegen OHL de score al snel te openen. Niet veel later maakte Noah Fadiga er 2-0 van. Vervolgens liet Gent de nodige kansen liggen om de boeken helemaal dicht te doen, tot Andri Gudjohnsen er alsnog 3-0 van maakte.

Een ruime en verdiende zege dus. Die kwam er bovendien op een ideaal moment. Aanstaande donderdag trapt Gent immers zijn campagne in de League Phase van de Conference League op gang. En dat met een verplaatsing naar het grote Chelsea FC, dat momenteel vierde staat in de Premier League.

Goede gameplan

Gent zal dus een enorme stunt nodig hebben om iets te rapen. Toch geeft men zich niet op voorhand gewonnen. "Wij gaan naar daar om te winnen en de club fier te maken. Makkelijk wordt het wel niet. Heel die ploeg, incl. de bankzitters, is top en bovendien zitten ze in een erg goede vorm. Maar hopelijk werkt onze gameplan", stelde Dean op de clubwebsite.

Ook Fadiga gelooft in een Gentse stunt. "Heel de ploeg kijkt er naar uit. Zolang we in elkaar geloven… Het zal zeker niet eenvoudig worden, dat weet iedereen. Maar ook al vinden sommigen het onmogelijk: in voetbal kan alles", aldus de flankspeler.

Gent moet vol voor de zege gaan op Chelsea ...

Meest recent

'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

4
4
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

115
115
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

22
22
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

36
36
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

151
151
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

170
170
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

144
144
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

125
125
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

80
80
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

172
172
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

163
163
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

214
214
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

106
106
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

121
121
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

206
206
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

151
151
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

236
236
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

363
363
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

103
103
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

470
470
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

666
666
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

220
220
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0

Meer sportnieuws