Cercle laat tweede zege op rij in slotminuten nog glippen

85 stemmen
Cercle laat tweede zege op rij in slotminuten nog glippen

Cercle Brugge heeft zondagavond een mentale tik moeten incasseren. Het leek tegen STVV op weg naar zijn tweede overwinning op rij, maar slikte in de voorlaatste minuut nog een gelijkmaker. Daardoor blijft de Vereniging in de gevarenzone van het klassement hangen, terwijl STVV met zeven op negen pronkt.

Na de zege tegen AA Gent eerder op de week was Cercle erop gebrand om op het goede elan door te gaan, zeker met de openingsmatch in de Conference League tegen St. Gallen volgende donderdag in het achterhoofd. De Vereniging probeerden dan ook meteen zijn spel te ontwikkelen tegen STVV.

LEES OOK: Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Denkey breekt de ban voor Cercle

Bij de Kanaries had Felice Mazzu zich daarop echter ingesteld en dus liet hij de Kanaries al even direct voetballen. Dat leverde een intense strijd op, zij het aanvankelijk zonder al te veel kansen. Maar iets na het halfuur viel er toch een doelpunt.

Na zijn twee goals tegen Gent was het opnieuw Kevin Denkey die de ban brak. De topschutter van vorig seizoen nam met de rug naar doel knap aan en verschalkte in de draai doelman Kokubo. Op slag van rust kwam hij ook dicht bij zijn tweede treffer, maar Kokubo pakte uit met een knappe voetreflex.

Gelijkmaker valt uit de lucht

De tweede helft begon met een afgekeurde goal van Zahiroleslam, maar verder kon STVV amper kansen creëren. Tot in de voorlaatste minuut de gelijkmaker alsnog uit de lucht viel. Een schitterende voorzet van Brahimi werd door invaller Ferrari netjes verzilverd.

Door dat gelijkspel blijven zowel Cercle als STVV in de kelder van het klassement hangen. De Vereniging heeft nu acht punten uit negen wedstrijden en staat veertiende, terwijl de Kanaries met een puntje meer een plaatsje hoger staan.

🚀

Had Cercle deze wedstrijd moeten winnen?

Meest recent

Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

0
0
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

62
62
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

44
44
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

239
239
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

375
375
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

54
54
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

105
105
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

200
200
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

237
237
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

263
263
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

75
75
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

55
55
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

260
260
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

104
104
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

281
281
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

343
343
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

75
75
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

63
63
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

582
582
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

74
74
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

189
189
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

421
421
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

66
66
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

176
176
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

329
329

Meer sportnieuws