Cercle laat tweede zege op rij in slotminuten nog glippen

door
Cercle laat tweede zege op rij in slotminuten nog glippen

Cercle Brugge heeft zondagavond een mentale tik moeten incasseren. Het leek tegen STVV op weg naar zijn tweede overwinning op rij, maar slikte in de voorlaatste minuut nog een gelijkmaker. Daardoor blijft de Vereniging in de gevarenzone van het klassement hangen, terwijl STVV met zeven op negen pronkt.

Na de zege tegen AA Gent eerder op de week was Cercle erop gebrand om op het goede elan door te gaan, zeker met de openingsmatch in de Conference League tegen St. Gallen volgende donderdag in het achterhoofd. De Vereniging probeerden dan ook meteen zijn spel te ontwikkelen tegen STVV.

LEES OOK: Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Denkey breekt de ban voor Cercle

Bij de Kanaries had Felice Mazzu zich daarop echter ingesteld en dus liet hij de Kanaries al even direct voetballen. Dat leverde een intense strijd op, zij het aanvankelijk zonder al te veel kansen. Maar iets na het halfuur viel er toch een doelpunt.

Na zijn twee goals tegen Gent was het opnieuw Kevin Denkey die de ban brak. De topschutter van vorig seizoen nam met de rug naar doel knap aan en verschalkte in de draai doelman Kokubo. Op slag van rust kwam hij ook dicht bij zijn tweede treffer, maar Kokubo pakte uit met een knappe voetreflex.

Gelijkmaker valt uit de lucht

De tweede helft begon met een afgekeurde goal van Zahiroleslam, maar verder kon STVV amper kansen creëren. Tot in de voorlaatste minuut de gelijkmaker alsnog uit de lucht viel. Een schitterende voorzet van Brahimi werd door invaller Ferrari netjes verzilverd.

Door dat gelijkspel blijven zowel Cercle als STVV in de kelder van het klassement hangen. De Vereniging heeft nu acht punten uit negen wedstrijden en staat veertiende, terwijl de Kanaries met een puntje meer een plaatsje hoger staan.

Had Cercle deze wedstrijd moeten winnen?

Meest recent

Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

21
21
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

7
7
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

37
37
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

90
90
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

61
61
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

121
121
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

127
127
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

413
413
Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

67
67
Club Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren talenten van eigen bodem te laten doorstromen. Na het ...

168
168
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

83
83
Straffe voorspelling: Gouden Schoen 2026 al bekend?

De play-offs zijn nog maar net begonnen, maar hier en daar wordt er nu al een pak verder ...

174
174
'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

204
204
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

156
156
Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

356
356
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

409
409
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

104
104
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

315
315
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

320
320
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

74
74
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

240
240
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

302
302
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

85
85
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

268
268
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

137
137

Meer sportnieuws