Cercle laat tweede zege op rij in slotminuten nog glippen

door
Cercle laat tweede zege op rij in slotminuten nog glippen

Cercle Brugge heeft zondagavond een mentale tik moeten incasseren. Het leek tegen STVV op weg naar zijn tweede overwinning op rij, maar slikte in de voorlaatste minuut nog een gelijkmaker. Daardoor blijft de Vereniging in de gevarenzone van het klassement hangen, terwijl STVV met zeven op negen pronkt.

Na de zege tegen AA Gent eerder op de week was Cercle erop gebrand om op het goede elan door te gaan, zeker met de openingsmatch in de Conference League tegen St. Gallen volgende donderdag in het achterhoofd. De Vereniging probeerden dan ook meteen zijn spel te ontwikkelen tegen STVV.

LEES OOK: Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Denkey breekt de ban voor Cercle

Bij de Kanaries had Felice Mazzu zich daarop echter ingesteld en dus liet hij de Kanaries al even direct voetballen. Dat leverde een intense strijd op, zij het aanvankelijk zonder al te veel kansen. Maar iets na het halfuur viel er toch een doelpunt.

Na zijn twee goals tegen Gent was het opnieuw Kevin Denkey die de ban brak. De topschutter van vorig seizoen nam met de rug naar doel knap aan en verschalkte in de draai doelman Kokubo. Op slag van rust kwam hij ook dicht bij zijn tweede treffer, maar Kokubo pakte uit met een knappe voetreflex.

Gelijkmaker valt uit de lucht

De tweede helft begon met een afgekeurde goal van Zahiroleslam, maar verder kon STVV amper kansen creëren. Tot in de voorlaatste minuut de gelijkmaker alsnog uit de lucht viel. Een schitterende voorzet van Brahimi werd door invaller Ferrari netjes verzilverd.

Door dat gelijkspel blijven zowel Cercle als STVV in de kelder van het klassement hangen. De Vereniging heeft nu acht punten uit negen wedstrijden en staat veertiende, terwijl de Kanaries met een puntje meer een plaatsje hoger staan.

Had Cercle deze wedstrijd moeten winnen?

Meest recent

Still lokt volgende Anderlecht-pion naar Watford

RSC Anderlecht zag een kleine maand geleden hoe interim-trainer Edward Still plotseling naar het ...

2
2
Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

12
12
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

21
21
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

90
90
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

222
222
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

100
100
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

76
76
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

306
306
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

358
358
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

93
93
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

57
57
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

218
218
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

428
428
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

235
235
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

396
396
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

199
199
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

147
147
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

231
231
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

405
405
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

150
150
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

622
622
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

235
235
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

192
192
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

186
186
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

390
390

Meer sportnieuws