Cercle laat tweede zege op rij in slotminuten nog glippen

85 stemmen
Cercle laat tweede zege op rij in slotminuten nog glippen

Cercle Brugge heeft zondagavond een mentale tik moeten incasseren. Het leek tegen STVV op weg naar zijn tweede overwinning op rij, maar slikte in de voorlaatste minuut nog een gelijkmaker. Daardoor blijft de Vereniging in de gevarenzone van het klassement hangen, terwijl STVV met zeven op negen pronkt.

Na de zege tegen AA Gent eerder op de week was Cercle erop gebrand om op het goede elan door te gaan, zeker met de openingsmatch in de Conference League tegen St. Gallen volgende donderdag in het achterhoofd. De Vereniging probeerden dan ook meteen zijn spel te ontwikkelen tegen STVV.

LEES OOK: 'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Denkey breekt de ban voor Cercle

Bij de Kanaries had Felice Mazzu zich daarop echter ingesteld en dus liet hij de Kanaries al even direct voetballen. Dat leverde een intense strijd op, zij het aanvankelijk zonder al te veel kansen. Maar iets na het halfuur viel er toch een doelpunt.

Na zijn twee goals tegen Gent was het opnieuw Kevin Denkey die de ban brak. De topschutter van vorig seizoen nam met de rug naar doel knap aan en verschalkte in de draai doelman Kokubo. Op slag van rust kwam hij ook dicht bij zijn tweede treffer, maar Kokubo pakte uit met een knappe voetreflex.

Gelijkmaker valt uit de lucht

De tweede helft begon met een afgekeurde goal van Zahiroleslam, maar verder kon STVV amper kansen creëren. Tot in de voorlaatste minuut de gelijkmaker alsnog uit de lucht viel. Een schitterende voorzet van Brahimi werd door invaller Ferrari netjes verzilverd.

Door dat gelijkspel blijven zowel Cercle als STVV in de kelder van het klassement hangen. De Vereniging heeft nu acht punten uit negen wedstrijden en staat veertiende, terwijl de Kanaries met een puntje meer een plaatsje hoger staan.

Had Cercle deze wedstrijd moeten winnen?

Meest recent

Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

137
137
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

21
21
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

112
112
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

129
129
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

69
69
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

237
237
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

170
170
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

346
346
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

390
390
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

88
88
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

198
198
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

122
122
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

90
90
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

194
194
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

307
307
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

430
430
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

198
198
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

606
606
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

67
67
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

395
395
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

270
270
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

407
407
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

285
285
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

188
188
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

243
243

Meer sportnieuws