Paars-witte opdoffer: Essevee duwt Futures dieper in moeras

door
Paars-witte opdoffer: Essevee duwt Futures dieper in moeras

In de Challenger Pro League blijft RSCA Futures troosteloos laatste staan. De beloften van RSC Anderlecht begonnen zondag nochtans uitstekend aan de partij tegen Zulte Waregem, maar verloren voor de vijfde keer op zes speeldagen tijd. Eerder op de dag won Club Luik de derby tegen RFC Seraing.

LEES OOK: Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

RSCA Futures - Zulte Waregem

De eerste ploeg van Anderlecht is bezig aan een wisselvallig seizoen, met de beloften gaat het echter van kwaad naar erger. Voor aanvang van de zesde speeldag hadden de Brusselaars nog maar één puntje geraapt. En dan kwam met Zulte Waregem ook nog eens een promotiekandidaat op bezoek.

Desondanks begon Paars-Wit sterk aan de partij. Met een flinke portie meeval kon Vergeylen de score al snel openen. De reactie van Essevee mocht echter gezien worden. Vossen (pen.) en Erenbjerg bogen de scheve situatie volledig om. Maar met zijn tweede van de partij hield Vergeylen zijn ploeg vlak voor rust in de match.

Toch liep het wederom mis voor de Futures. Opoku zette Zulte Waregem in minuut 70 opnieuw op voorsprong en de 2-3 bleek uiteindelijk ook de eindstand. De West-Vlamingen klimmen zo naar een voorlopige tweede plaats op drie punten van leider RWDM. Paars-Wit blijft dan weer laatste met een pijnlijke 1 op 18.

RFC Seraing - Club Luik

Eerder op de dag stond ook al een Luikse derby op het programma. Het duel tussen Seraing en Club Luik werd tevens een degradatiekraker. Beide clubs hadden voor aanvang van de speeldag immers slechts twee puntjes gesprokkeld. Maar voor de bezoekers kwam daar verandering in.

Via uitblinker Da Silva kon Club Luik immers uitlopen tot 0-2. Na een uurtje spelen deed D'Ostillo daar nog een doelpuntje bovenop. De 0-3 was meteen ook de eindstand. Club Luik kon zo drie punten uitlopen op Seraing en Lokeren-Temse, die de voorlaatste plek in het klassement delen.

Zulte Waregem zou een aanwinst zijn voor de JPL ...

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

33
33
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

17
17
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

34
34
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

46
46
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

43
43
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

75
75
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

90
90
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

258
258
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

105
105
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

275
275
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

39
39
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

398
398
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

127
127
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

87
87
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

282
282
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

138
138
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

413
413
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

240
240
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

123
123

Meer sportnieuws