Paars-witte opdoffer: Essevee duwt Futures dieper in moeras

door
Paars-witte opdoffer: Essevee duwt Futures dieper in moeras

In de Challenger Pro League blijft RSCA Futures troosteloos laatste staan. De beloften van RSC Anderlecht begonnen zondag nochtans uitstekend aan de partij tegen Zulte Waregem, maar verloren voor de vijfde keer op zes speeldagen tijd. Eerder op de dag won Club Luik de derby tegen RFC Seraing.

LEES OOK: Opvallend: Club Luik zet na 2 dagen streep door transfer

RSCA Futures - Zulte Waregem

De eerste ploeg van Anderlecht is bezig aan een wisselvallig seizoen, met de beloften gaat het echter van kwaad naar erger. Voor aanvang van de zesde speeldag hadden de Brusselaars nog maar één puntje geraapt. En dan kwam met Zulte Waregem ook nog eens een promotiekandidaat op bezoek.

Desondanks begon Paars-Wit sterk aan de partij. Met een flinke portie meeval kon Vergeylen de score al snel openen. De reactie van Essevee mocht echter gezien worden. Vossen (pen.) en Erenbjerg bogen de scheve situatie volledig om. Maar met zijn tweede van de partij hield Vergeylen zijn ploeg vlak voor rust in de match.

Toch liep het wederom mis voor de Futures. Opoku zette Zulte Waregem in minuut 70 opnieuw op voorsprong en de 2-3 bleek uiteindelijk ook de eindstand. De West-Vlamingen klimmen zo naar een voorlopige tweede plaats op drie punten van leider RWDM. Paars-Wit blijft dan weer laatste met een pijnlijke 1 op 18.

RFC Seraing - Club Luik

Eerder op de dag stond ook al een Luikse derby op het programma. Het duel tussen Seraing en Club Luik werd tevens een degradatiekraker. Beide clubs hadden voor aanvang van de speeldag immers slechts twee puntjes gesprokkeld. Maar voor de bezoekers kwam daar verandering in.

Via uitblinker Da Silva kon Club Luik immers uitlopen tot 0-2. Na een uurtje spelen deed D'Ostillo daar nog een doelpuntje bovenop. De 0-3 was meteen ook de eindstand. Club Luik kon zo drie punten uitlopen op Seraing en Lokeren-Temse, die de voorlaatste plek in het klassement delen.

Zulte Waregem zou een aanwinst zijn voor de JPL ...

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

26
26
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

15
15
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

111
111
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

79
79
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

116
116
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

154
154
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

199
199
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

10
10
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

334
334
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

53
53
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

153
153
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

224
224
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

55
55
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

195
195
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

245
245
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

122
122
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

157
157
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

68
68
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

530
530
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

48
48
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

122
122
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

316
316
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

72
72
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

457
457
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

496
496

Meer sportnieuws