'City bestormt transfermarkt na drama voor Rodri'

door
'City bestormt transfermarkt na drama voor Rodri'

Manchester City heeft enkele teleurstellende dagen achter de rug. Zaterdag werden immers voor de tweede week op rij punten verspeeld in de Premier League. Daarnaast kreeg de Engelse kampioen te horen dat het lange tijd niet op Rodri zal kunnen rekenen.

City was sterk aan het nieuwe seizoen begonnen. Na het behalen van de Community Shield, startte de titelverdediger met een perfecte reeks aan de Premier League. Maar bij de start van de Champions League liet men meteen twee punten liggen tegen Internazionale. Sindsdien loopt het ook in de competitie fout.

LEES OOK: 'Real Madrid pakt fors uit: superaanwinst in zomer '26'

Zware blessure voor Rodri

Na het 2-2-gelijkspel van vorig weekend tegen Arsenal FC, bleef City zaterdag op 1-1 steken tegen Newcastle United. Een dipje dus voor de regerende kampioen, al zijn er wel enkele geldige excuses. Zo moet men Kevin De Bruyne bijvoorbeeld missen wegens een blessure.

Maar zo mogelijk nog belangrijker: ook Rodri ligt in de lappenmand. De beste speler van het voorbije Europese kampioenschap viel tegen Arsenal geblesseerd uit. En het verdict was bijzonder zwaar voor de Spanjaard. De middenvelder liep namelijk een letsel aan de kruisbanden op.

Nieuwe middenvelder in januari

Hierdoor staat de Ballon d'Or-kandidaat enkele maanden aan de kant, mogelijk zit zijn seizoen er zelfs al grotendeels op. Voor City is dat uiteraard een enorme aderlating. De club zou dan ook overwegen om in januari op dit verlies te anticiperen op de transfermarkt. 

Een speler van het kaliber van Rodri vinden, lijkt quasi onmogelijk. Maar men zou wel iemand willen aantrekken op dezelfde positie zodat de selectie in de breedte voldoende sterk is. Volgens The Guardan staat Italiaanse international Samuele Ricci (Torino) alvast op de verlanglijst. Al worden ongetwijfeld nog meer pisters gevolgd.

City heeft een minder sterke kern dan vorig seizoen ...

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

2
2
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

17
17
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

35
35
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

17
17
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

81
81
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

45
45
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

85
85
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

51
51
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

92
92
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

24
24
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

127
127
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

519
519
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

154
154
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

397
397
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

73
73
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

457
457
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

130
130
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

132
132
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

262
262
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

309
309
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

791
791
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

220
220

Meer sportnieuws