'City bestormt transfermarkt na drama voor Rodri'

door
'City bestormt transfermarkt na drama voor Rodri'

Manchester City heeft enkele teleurstellende dagen achter de rug. Zaterdag werden immers voor de tweede week op rij punten verspeeld in de Premier League. Daarnaast kreeg de Engelse kampioen te horen dat het lange tijd niet op Rodri zal kunnen rekenen.

City was sterk aan het nieuwe seizoen begonnen. Na het behalen van de Community Shield, startte de titelverdediger met een perfecte reeks aan de Premier League. Maar bij de start van de Champions League liet men meteen twee punten liggen tegen Internazionale. Sindsdien loopt het ook in de competitie fout.

LEES OOK: 'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Zware blessure voor Rodri

Na het 2-2-gelijkspel van vorig weekend tegen Arsenal FC, bleef City zaterdag op 1-1 steken tegen Newcastle United. Een dipje dus voor de regerende kampioen, al zijn er wel enkele geldige excuses. Zo moet men Kevin De Bruyne bijvoorbeeld missen wegens een blessure.

Maar zo mogelijk nog belangrijker: ook Rodri ligt in de lappenmand. De beste speler van het voorbije Europese kampioenschap viel tegen Arsenal geblesseerd uit. En het verdict was bijzonder zwaar voor de Spanjaard. De middenvelder liep namelijk een letsel aan de kruisbanden op.

Nieuwe middenvelder in januari

Hierdoor staat de Ballon d'Or-kandidaat enkele maanden aan de kant, mogelijk zit zijn seizoen er zelfs al grotendeels op. Voor City is dat uiteraard een enorme aderlating. De club zou dan ook overwegen om in januari op dit verlies te anticiperen op de transfermarkt. 

Een speler van het kaliber van Rodri vinden, lijkt quasi onmogelijk. Maar men zou wel iemand willen aantrekken op dezelfde positie zodat de selectie in de breedte voldoende sterk is. Volgens The Guardan staat Italiaanse international Samuele Ricci (Torino) alvast op de verlanglijst. Al worden ongetwijfeld nog meer pisters gevolgd.

City heeft een minder sterke kern dan vorig seizoen ...

Meest recent

AA Gent-fans spuwen Leko uit én kiezen verrassende opvolger

Ivan Leko mag dan wel kind aan huis zijn bij Club Brugge, dat hun coach prompt naar de aartsrivaal ...

0
0
Hayen out, Leko in bij Club: sappige details lekken uit

Als een donderslag bij heldere hemel nam Club Brugge zopas afscheid van Nicky Hayen. Misschien ...

432
432
Club Brugge dumpt Hayen: Vandenbempt doet boekje open

Club Brugge dropte zopas een bom van jewelste door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. Terwijl ...

617
617
Julie Vanloo haalt snoeihard uit na ontslag Nicky Hayen

Club Brugge heeft in de late namiddag een enorme schok door het Belgische voetbal gestuurd. De ...

744
744
AA Gent zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Ivan Leko heeft AA Gent verlaten en keert terug naar Club Brugge. Een bizarre transfer, want de ...

1083
1083
Oorlog tussen Club en AA Gent: Baro met straffe onthulling

Het Belgische voetbal blijft (in negatieve zin) verbazen. Ondanks zeer straf werk werd Nicky Hayen ...

1390
1390
Club Brugge-bestuur met grond gelijk gemaakt: "Shame on you!"

Club Brugge maakte zopas het vertrek van Nicky Hayen bekend. Die werd ontslagen na een 3 op 12. Ivan ...

945
945
Scherpen geeft grote Champions League-ambitie Union prijs

Union SG maakt zich klaar voor de Champions League-topper tegen Olympique Marseille. De Belgische ...

17
17
Enorme bom! Club Brugge ontslaat Hayen en haalt Leko in huis

En bom uit Brugge: Nicky Hayen is zopas ontslagen bij Club Brugge. Ivan Leko volgt hem op. Een zeer ...

880
880
Afgang van Anderlecht: data zorgen voor opvallende schets

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van KVC Westerlo. Paars-Wit was nergens en dat gedurende de hele ...

197
197
Verrast Garcia met WK-selectie voor Genkie?

Bij KRC Genk loopt heel wat talent rond. De Limburgers hopen dat een aantal spelers van hen mogen ...

146
146
Union SG ruikt nieuwe stunt: "Wereldklasse!"

Union SG heeft alweer heel erg verrast in de Champions League. Ze wonnen op het veld van PSV en ...

79
79
Club Brugge wacht af: Duits of Italiaans international?

Bij Club Brugge zijn ze best tevreden over de ontwikkeling van aanwinst Nicolo Tresoldi. Het is soms ...

150
150
Waarom zeperd plots een 'zegen' kan zijn voor Hasi

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de afgang tegen KVC Westerlo. De voetjes staan weer ...

203
203
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

67
67
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

332
332
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

54
54
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

170
170
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

298
298
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

143
143
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

160
160
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

273
273
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

110
110
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

567
567

Meer sportnieuws