Oh ontploft helemaal en geeft hint over titelkansen Genk

door
Oh ontploft helemaal en geeft hint over titelkansen Genk

KRC Genk blijft door de Jupiler Pro League razen. De Limburgers pakten zaterdagnamiddag al hun zevende overwinning op een rij en verstevigen daarmee hun koppositie. Ze hebben intussen al acht punten voorsprong op hun eerste achtervolgers, ook al liep het tegen KV Mechelen niet van een leien dakje.

Eigenlijk had Genk de zege niet verdiend, maar het kroop door het oog van de naald. Het zette een scheve situatie nog recht dankzij een gelukkige strafschop en een blunder van doelman De Wolf. Twee keer was het Oh die kon profiteren en zich zo tot Genkse held kroonde.

Oh breekt helemaal door bij Genk

Na een inloopperiode lijkt de Zuid-Koreaanse zomeraanwinst stilaan helemaal te ontploffen. Hij opende vorige week tegen Dender al zijn Genkse rekening en was nu ook een eerste keer écht beslissend. Zijn gemiddelde oogt voorlopig ook straf met drie goals in amper 85 speelminuten.

"Het was een moeilijke wedstrijd vandaag. We vonden uiteindelijk wel de oplossing. Ik kon gewoonweg niet geloven dat ik in de slotseconden nog de 2-1 binnentrap. Ik dacht er niet over na. Ik trapte gewoon. Ik ben ongelooflijk blij", jubelde hij dan ook bij Het Belang van Limburg.

Nog geen titeldromen

Genk neemt zo stilaan wel een erg grote voorsprong. Club Brugge, Charleroi en Westerlo volgen al op acht punten. Antwerp, AA Gent en Anderlecht staan op negen punten, maar komen wel later op het weekend nog in actie.

Maar ook Oh gaat nog niet luidop dromen van een Genkse titel. "We blijven gaan om elke match te winnen", verzekert hij wel. "Maar we bekijken het match per match. Naar de komende weken kijken we nog niet."

JOUW MENING TELT:
Zal Oh snel een basisplaats beet hebben?

Meest recent

'Wending bij Anderlecht: publiekslieveling richting uitgang'

RSC Anderlecht toonde zich al behoorlijk actief op de zomermercato en hoopt weldra zijn vierde en ...

85
85
'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

176
176
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

47
47
'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

54
54
'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

118
118
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

174
174
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

761
761
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

97
97
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

417
417
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

91
91
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

1233
1233
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

706
706
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

504
504
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1756
1756
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

767
767
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

659
659
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

522
522
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

216
216
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

153
153
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

132
132
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

192
192
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

100
100
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

579
579
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

203
203
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

427
427

Meer sportnieuws