TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe jackpot Antwerp, sensationele transfer Ramos'

door
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe jackpot Antwerp, sensationele transfer Ramos'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

Jupiler Pro League

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen bevestigd dat het Nathan De Cat heeft vastgelegd. De 16-jarige middenvelder wordt gezien als een enorm talent en zal vanaf nu ook definitief meetrainen met de eerste ploeg. Hij verlengde zijn overeenkomst tot medio 2027. Ondertussen blijft RSCA op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Ondanks zijn goede werk, zal interim-T1 David Hubert zeker niet vast benoemd worden.

Zeno Van den Bosch bleef afgelopen zomer bij Antwerp FC ondanks de nodige buitenlandse interesse. Ondertussen is zijn overeenkomst ook verlengd tot medio 2026. In een uitvoerig gesprek met Gazet van Antwerpen onthult CEO Sven Jaecques namelijk dat de Jonge Duivel wel degelijk over een optie in zijn contract beschikte, die intussen werd gelicht. De verwachting is wel dat hij na het seizoen voor een aanzienlijk bedrag wordt verkocht.

Buitenland

Sergio Ramos is nog steeds transfervrij, maar zou wel eens kunnen verrassen met een opmerkelijke club. Volgens AS zou hij immers aan de slag kunnen gaan in Egypte. Daar zou topclub Zamalek van plan zijn om door te drukken voor zijn komst. Een concrete aanbieding zou er nog niet op tafel liggen, maar de Egyptenaren zouden wel bereid zijn om aan de pittige looneisen van Ramos te voldoen. Vanuit Egypte klinkt het dat de onderhandelingen wellicht in een stroomversnelling zullen komen na de Afrikaanse Supercup.

Bayern München wil de overeenkomst van Jamal Musiala zo snel mogelijk openbreken. Het goudhaantje ligt momenteel tot 2026 onder contract en kan rekenen op interesse van heel wat andere grootmachten. Bayern wil een vertrek echter voorkomen. Volgens AbendZeitung doet de club er alles aan om het contract te verlengen. Musiala wordt dan ook bestempeld als hét talent van zijn generatie en het bestuur wil erg ver gaan om het goudhaantje aan boord te houden.

JOUW MENING TELT:
Ramos hoort bij de 10 beste verdedigers ooit ...

Meest recent

'Straffe transfer: KRC Genk vindt perfecte opvolger Tolu'

KRC Genk bracht de afgelopen seizoenen heel wat sterke spitsen voort. Paul Onuachu werd een fenomeen ...

121
121
‘Club Brugge heeft opportuniteit uit Nederland op de radar’

Club Brugge staat mogelijk voor een transformatie in de selectie. Na een erg succesvol jaar in de ...

81
81
‘Renard gokt: Anderlecht zwiert miljoenenbod op tafel’

RSC Anderlecht hoopt spoedig weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. Afgelopen seizoen ...

234
234
WK voor Clubs: enorme deceptie Axel Witsel, PSG viert feest

In Groep B van het WK voor Clubs zijn de kaarten geschud. De laatste speeldag van de groepsfase werd ...

39
39
Cercle Brugge verrast vriend en vijand met nieuwe wind

Cercle Brugge wist maar nipt degradatie te vermijden afgelopen seizoen. Opmerkelijk was dat ...

94
94
Yamal breekt met pikante roddels: duidelijke boodschap

Lamine Yamal staat aan de top van de voetbalwereld. De pas 17-jarige aanvaller is een ster bij FC ...

54
54
Openlijke Lukaku duidt hét probleem van Anderlecht aan

Rode Duivel Romelu Lukaku heeft een reeks uitgebreide interviews gegeven aan verschillende Belgische ...

205
205
Hayen klopt meteen op tafel: "Kunnen we ons niet permitteren"

Het tussenseizoen zit erop bij vicekampioen Club Brugge KV. Maandag werd in het basecamp te ...

411
411
'Liverpool onhoudbaar: vliegtuigfoto bevestigt nieuwe topaankoop'

De concurrenten van Liverpool FC gaan komend seizoen hun handen meer dan vol hebben om de Reds van ...

100
100
'Feyenoord biedt 10 miljoen, reactie Genk zegt alles'

KRC Genk vatte de zomermercato aan met de intentie om zijn selectie zo goed mogelijk intact te ...

538
538
'Club Brugge klopt aan bij Inter voor derde zomeraanwinst'

Vicekampioen Club Brugge hield het tot dusver redelijk rustig op de zomermercato. Met Nicolo ...

821
821
Antwerp afgedroogd in zoektocht naar topcoach

Eerst geen Europees voetbal, dan geen coach, en uiteindelijk geen topkandidaat die toehapt. Antwerp ...

152
152
Eerste zege Alonso: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zijn eerste zege onder nieuwe coach Xabi Alonso beet. Ondanks een vroege rode ...

131
131
'Van kampioen naar kampioen: Union verliest sterkhouder'

Als landskampioen is Union SG komend seizoen verzekerd van een plek in de League Phase van de ...

159
159
'Anderlecht richt pijlen op voormalig steunpilaar AA Gent'

Ook bij RSC Anderlecht werden maandag de trainingen hervat. Maar de sportieve leiding is nog lang ...

520
520
'Dubbele transfer Club Brugge: medische tests gepland'

Bij Club Brugge werden maandag de trainingen terug hervat. Ondertussen wordt echter nog volop ...

784
784
'Genk vangt de jackpot: schoktransfer naar Saudi-Arabië'

KRC Genk heeft de trainingen inmiddels hervat, maar in aanloop naar de eerste training dreigt Racing ...

999
999
'Barça slaat weer toe: supertalent naar Catalonië'

FC Barcelona wil zijn straffe prestaties van afgelopen seizoen in de komende jaargang bevestigen en ...

91
91
'Club Brugge wil Hugo Broos een plezier doen'

Club Brugge speurt heel de wereld rond naar versterking. Blauw-Zwart wordt plots met een opvallende ...

427
427
‘KV Kortrijk verpatst aanwinst: financiële cijfers bekend’

KV Kortrijk is bezig aan Operatie Schoonmaak. De kern gaat opgekuist worden en de club gaat ook nog ...

219
219
‘Union laat Belgische rivaal verweesd achter met transfer'

Union SG heeft in enkele jaren tijd de Belgische top veroverd. Ze wonnen met de titel, de Beker van ...

666
666
Antwerp ziet volgende pion terugkeren naar Nederland

Bij Royal Antwerp FC werd de technische staf door elkaar geschud en ze verliezen nu ook John ...

100
100
Groot nieuws bij Beerschot, Lierse verwelkomt bekende naam

Bij Beerschot hadden ze vandaag twee nieuwsberichten in petto. Er is een speler die de club verlaat ...

174
174
KVC Westerlo haalt oude bekende weer in huis

Bij KVC Westerlo willen ze de eigen jeugdopleiding een stevige impuls geven. De tweede ploeg werd ...

83
83
‘KRC Genk vecht om nieuwe Afrikaanse parel’

KRC Genk kende afgelopen seizoen een wisselvallig seizoen. In de reguliere competitie was de ...

317
317

Meer sportnieuws