Selectie Club Brugge: opvallende afwezige tegen Charleroi

door
Selectie Club Brugge: opvallende afwezige tegen Charleroi

Club Brugge staat in aanloop de tweede interlandbreak van het seizoen voor nog een drietal wedstrijden. Vrijdagavond gaat dat drieluik van start met een bezoek aan Sporting Charleroi. Coach Nicky Hayen maakte inmiddels zijn wedstrijdselectie bekend.

Blauw-Zwart heeft een bijzondere week achter de rug. Zowel tegen Borussia Dortmund als tegen AA Gent speelde de landskampioen telkens een sterke partij. Maar beide duels gingen uiteindelijk met redelijk zware cijfers verloren. En dus moeten opnieuw de nodige resultaten volgen.

LEES OOK: 'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

Rotaties tegen Charleroi?

Komende woensdag gaat Club in de Champions League op bezoek bij Sturm Graz. Indien het een kans wil houden om de League Phase te overleven, moet dan iets geraapt worden. Vervolgens wacht een duel tegen vicekampioen Union SG. Maar eerst kruist Blauw-Zwart de degens met het Charleroi van ex-coach Rik De Mil.

Met oog op het CL-duel tegen Sturm Graz, zou Hayen wel eens kunnen roteren met zijn basiself. Jongens als Raphael Onyedika, Andreas Skov Olsen, Joaquin Seys, ... zouden wel eens rust kunnen krijgen. Op hun positie heeft Hayen alvast voldoende mogelijkheden om te wisselen.

Spileers niet in selectie

De Brugse trainer kan dan ook rekenen op een quasi volledig fitte selectie. Op zijn persbabbel van donderdagmiddag liet Hayen verstaan dat enkel de langdurig geblesseerde Bjorn Meijer nog in de lappenmand ligt. Maar in zijn wedstrijdkern ontbreekt nog een opvallende naam.

Zo is er in de wedstrijdselectie die Club vrijgaf op de officiële website geen spoor te bekennen van Jorne Spileers. De jonge verdediger was in de voorbije weken al op een zijspoor geraakt en is er nu dus niet bij tegen Charleroi. Of het gaat om een blessure of sportieve keuze, wordt niet vermeld. Hetzelfde geldt overigens voor Hugo Siquet, die eveneens ontbreekt.

Club kan Spileers beter verhuren ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

17
17
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

66
66
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

23
23
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

70
70
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

132
132
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

127
127
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

105
105
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

154
154
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

283
283
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

18
18
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

440
440
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

732
732
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

158
158
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

24
24
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

108
108
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

98
98
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

123
123
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

501
501
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

303
303
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

146
146
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

123
123
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

458
458
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

669
669
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

336
336
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

152
152

Meer sportnieuws