Selectie Club Brugge: opvallende afwezige tegen Charleroi

door
Selectie Club Brugge: opvallende afwezige tegen Charleroi

Club Brugge staat in aanloop de tweede interlandbreak van het seizoen voor nog een drietal wedstrijden. Vrijdagavond gaat dat drieluik van start met een bezoek aan Sporting Charleroi. Coach Nicky Hayen maakte inmiddels zijn wedstrijdselectie bekend.

Blauw-Zwart heeft een bijzondere week achter de rug. Zowel tegen Borussia Dortmund als tegen AA Gent speelde de landskampioen telkens een sterke partij. Maar beide duels gingen uiteindelijk met redelijk zware cijfers verloren. En dus moeten opnieuw de nodige resultaten volgen.

LEES OOK: 'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

Rotaties tegen Charleroi?

Komende woensdag gaat Club in de Champions League op bezoek bij Sturm Graz. Indien het een kans wil houden om de League Phase te overleven, moet dan iets geraapt worden. Vervolgens wacht een duel tegen vicekampioen Union SG. Maar eerst kruist Blauw-Zwart de degens met het Charleroi van ex-coach Rik De Mil.

Met oog op het CL-duel tegen Sturm Graz, zou Hayen wel eens kunnen roteren met zijn basiself. Jongens als Raphael Onyedika, Andreas Skov Olsen, Joaquin Seys, ... zouden wel eens rust kunnen krijgen. Op hun positie heeft Hayen alvast voldoende mogelijkheden om te wisselen.

Spileers niet in selectie

De Brugse trainer kan dan ook rekenen op een quasi volledig fitte selectie. Op zijn persbabbel van donderdagmiddag liet Hayen verstaan dat enkel de langdurig geblesseerde Bjorn Meijer nog in de lappenmand ligt. Maar in zijn wedstrijdkern ontbreekt nog een opvallende naam.

Zo is er in de wedstrijdselectie die Club vrijgaf op de officiële website geen spoor te bekennen van Jorne Spileers. De jonge verdediger was in de voorbije weken al op een zijspoor geraakt en is er nu dus niet bij tegen Charleroi. Of het gaat om een blessure of sportieve keuze, wordt niet vermeld. Hetzelfde geldt overigens voor Hugo Siquet, die eveneens ontbreekt.

Club kan Spileers beter verhuren ...

Meest recent

Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

28
28
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

16
16
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

135
135
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

108
108
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

220
220
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

72
72
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

207
207
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

40
40
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

256
256
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

385
385
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

488
488
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

113
113
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

199
199
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

23
23
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

345
345
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

303
303
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

302
302
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

220
220
'Taravel onder druk: groot slachtoffer voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

390
390
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

85
85
Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

125
125
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

124
124
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

65
65
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

123
123
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

102
102

Meer sportnieuws