'Genk kan na heuse rompslomp eindelijk op aanwinst rekenen'

door
'Genk kan na heuse rompslomp eindelijk op aanwinst rekenen'

Het gaat KRC Genk dezer dagen voor de wind. Het heeft zijn laatste zes wedstrijden allemaal gewonnen en dat bovendien met attractief voetbal. Het greep daardoor ook de leidersplaats in de Jupiler Pro League en heeft al zes punten voorsprong op zijn eerste achtervolgers.

Thorsten Fink is er snel in geslaagd om Genk naar zijn hand te zetten, ook met dank aan enkele geslaagde zomertransfers. Spelers als Smets, Steuckers en Sattlberger wisten bliksemsnel een basisplaats af te dwingen en ook Oh begint zich alsmaar meer te manifesteren.

LEES OOK: Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

Transfer Pierre had heel wat voeten in de aarde

En nu kan Genk ook rekenen op zijn laatste zomeraanwinst. In het absolute slot van de mercato haalden ze immers ook nog Kayden Pierre binnen. De 21-jarige rechtsachter werd voor 1 miljoen euro overgenomen van Sporting Kansas City. Het Belang van Limburg weet dat de Amerikaan drie weken na zijn komst eindelijk speelgerechtigd is.

Het bleek immers een serieuze administratieve rompslomp om zijn Belgische spelerslicentie in orde te brengen. Het nodige papierwerk van de MLS liet even op zich wachten en daarna moest Pierre zelfs nog even terugkeren naar de Verenigde Staten.

Vrijdag kan Pierre eindelijk debuteren

Om zijn bewijs van goed gedrag en zeden te krijgen, moest hij immers zijn vingerafdrukken laten zetten en dat mocht enkel op Amerikaanse bodem gebeuren. Pierre moest zo nog voor twee dagen over en weer vliegen. Daarna moest de Belgische overheid ook nog zijn goedkeuring geven, maar nu is alles eindelijk in orde.

Komend weekend zou Pierre daardoor eindelijk zijn debuut kunnen maken. Dat zal in principe gebeuren bij Jong Genk, dat vrijdagavond in de Challenger Pro League op bezoek gaat bij Eupen. Omdat Fink met El Ouahdi en Nkuba al twee rechtsachters heeft, zal Pierre de komende maanden normaliter meetrainen met de A-kern en zijn wedstrijden bij Jong Genk spelen.

Zal hij snel doorbreken bij Genk?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

84
84
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

40
40
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

234
234
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

91
91
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

194
194
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

129
129
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

149
149
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

347
347
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

233
233
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

120
120
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

272
272
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

61
61
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

150
150
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

139
139
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

269
269
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

266
266
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

421
421
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

207
207
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

98
98
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

336
336
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

153
153
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

553
553

Meer sportnieuws