Man City-Arsenal zindert na: “Neem pilletje in en ga verder”

door
Man City-Arsenal zindert na: “Neem pilletje in en ga verder”

De topper tussen Manchester City en Arsenal houdt de gemoederen bezig in Engeland. Tegenover Sky Sports spraken de analisten schande over de toestanden tijdens en na de wedstrijd.

Het was incidentrijke wedstrijd die uiteindelijk op 2-2 eindigde. Arsenal moest met tien man verder na een rode kaart van Leandro Trossard en gooide alles op slot om de 1-2 voorsprong te verdedigen. In het slot werd het alsnog 2-2.

LEES OOK: Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Potjes koken over

En toen ging het volledig mis. Erling Haaland was de hoofdfiguur met enkele opmerkelijke acties én uitspraken. Man Utd-legende Roy Keane was niet te spreken over de kritiek van coach Mikel Arteta na de rode kaart van Trossard. “Elke week hoor je coaches na de match foeteren dat elke beslissing tegen hun ploeg was.”

Volgens Keane was de tweede gele kaart van Trossard gewoon terecht. “Ik hoor ze nooit eens zeggen wanneer iets wel in hun voordeel was. Aanvaard zo'n moeilijk oordeel nu toch eens. Aanvaard dat Trossard Oliver de kans had gegeven een tweede keer geel te kunnen trekken”, citeert Het Laatste Nieuwe Keane.

Volgens de voormalige beenharde Ierse middenvelder moet Arteta de realiteit accepteren. “Diep vanbinnen zal Arteta wel blij geweest zijn met dat punt. Maar toon dan ook eens wat klasse als de coach van Arsenal. En zeg dan dat je ploeg het goed heeft gedaan na die rode kaart die te rechtvaardigen was. Punt andere lijn. Neem je pilletje in en ga verder. Maar toon vooral wat klasse.”

Haaland ontploft

Ook Haaland liet zich van zijn slechtste kant zien. Ex-Arsenal-spits Ian Wright was niet te spreken over zijn daden na de 2-2. “Een bal gooien naar het hoofd van iemand die niet kijkt (Gabriel had zijn shirt uit ontgoocheling over zijn gezicht getrokken, red.) en die met zijn rug naar je staat, is gewoon laf. Als Gabriel hem aanpakt, kijkt hij hem recht in de ogen. Dat had ik niet verwacht van Haaland. Ik dacht dat hij ‘groter’ was dan dat.”

Heeft Roy Keane hier gelijk?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

17
17
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

20
20
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

36
36
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

20
20
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

22
22
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

113
113
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

51
51
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

29
29
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

162
162
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

27
27
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

549
549
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

235
235
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

190
190
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

93
93
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

104
104
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

61
61
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

106
106
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

700
700
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

185
185
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

322
322
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

675
675
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

281
281
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

98
98
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

147
147

Meer sportnieuws