Hayen trekt aan de alarmbel: "Dit kan zo niet langer"

door
Hayen trekt aan de alarmbel:

Simon Mignolet kende een vreselijke week als doelman. 'Big Si' mocht tegen Borussia Dortmund en AA Gent maar liefst zeven keer de bal uit zijn doel halen. De ervaren keeper sprak na de toch al derde competitienederlaag van het seizoen.

LEES OOK: 'Club en Gent akkoord: transferprijs Skoras bekend'

Club deed er alles aan

"Onze eerste veertig minuten speelden we werkelijk top maar bleken we opnieuw niet efficiënt genoeg. Kom je zelf vlug op voorsprong, dan krijg je een totaal andere match. Meteen na rust krijg je heel vlug die derde tegentreffer tegen en zo’n 0-3 achterstand ophalen, is en blijft heel moeilijk. Niettemin hebben we er alles genoeg aan gedaan maar de Buffalo’s deden er alles aan om het tempo uit de wedstrijd te halen, het mocht helaas niet zijn", zei de doelman.

Club Brugge kreeg kansen genoeg, maar scoorde amper twee keer uit die vele mogelijkheden. Nicky Hayen is van mening dat er zeker geen probleem is in de aanval. Club incasseerde ook zeven goals. Dat is wat veel.

Zeven tegengoals in twee duels

"Dat klopt en daarvan moeten we een duidelijke analyse maken, zowel van het laatste kwartier woensdag als de momenten waar we vandaag doelpunten slikten. We spelen vandaag een heel goede eerste helft en een mindere tweede. Daarin zag je ook dat sommige jongens andere dingen gaan doen en dat moeten we eruit halen. Het is een goede vraag waarom dat gebeurt en daar heb ik op heden ook niet meteen een antwoord op. Misschien betreft het wat frustratie door een gebrek aan efficiëntie, maar dat moeten we handiger en slimmer aanpakken."

"Ik denk niet dat we een scoringsprobleem hebben, want de voorbije wedstrijden (bijvoorbeeld tegen Cercle), maken we ook gewoon wel doelpunten. Het komt er vooral op neer om op de juiste momenten toe te slaan", zei hij nog.

Is dit zorgwekkend bij Club?

Meest recent

Tielemans bejubelt mede-Duivel: "Hij was héél goed"

Youri Tielemans werd begin deze week aangeduid als de nieuwe vaste aanvoerder van de Rode Duivels. ...

59
59
Fofana doet straffe onthulling na Duivelse glansprestatie

De Rode Duivels zijn een potentiële smaakmaker rijker. Malick Fofana startte donderdag in ...

54
54
Kranten vernietigend: één grandioze buis na zege Duivels

De Rode Duivels hebben donderdagavond gedaan wat moest op het veld van Liechtenstein. Zoals verwacht ...

237
237
WK-kwali's: afgang voor Duitsland, Oranje maakt dure slipper

Niet alleen de Rode Duivels kwamen donderdagavond in actie, ook elders in Europa stonden ...

217
217
Geen genade: Tielemans regisseert België naar monsterzege

In hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 hebben de Rode Duivels donderdagavond brandhout gemaakt ...

159
159
D-Day Anderlecht: Renard na nog geen jaar op straat?

RSC Anderlecht staat vrijdag voor een D-Day. Op de Raad van Bestuur zal onder meer het ontslag van ...

685
685
'Trainersbom in Nederland: Van Bommel grote kandidaat'

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen en dat leidt traditiegetrouw ook tot de eerste ...

234
234
Afval bij Rode Duivels: één speler genadeloos afgemaakt

In hun queeste om een ticket voor het WK 2026 te veroveren, hielden de Rode Duivels donderdagavond ...

278
278
Mitrovic stinkend rijk na last-minute transferschok

In de grote Europese voetballanden zit de zomerse transferperiode er alweer op, maar in ...

383
383
'Club en Gent akkoord: transferprijs Skoras bekend'

Terwijl het transfergeweld in de grote Europese voetballanden inmiddels is gaan liggen, kunnen de ...

1243
1243
Onbegrip voor keuze Garcia: "Wat moet hij nog meer doen?!"

Donderdagavond nemen de Rode Duivels het op tegen Liechtenstein in de kwalificatiecampagne voor het ...

400
400
'Lammens krijgt meteen groot transfernieuws bij United'

Vlak voor het sluiten van de zomerse mercato in Engeland, wist Senne Lammens zijn droomtransfer naar ...

472
472
Joos en Hein ly-risch over Duivel: "Hij wordt dé ster"

In de kwalificatiecampagne voor het WK 2026 nemen de Rode Duivels het donderdagavond op tegen ...

348
348
Opstelling Duivels: één verrassing en spectaculaire voorlinie

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026. Op het veld van ...

414
414
Vandenhaute stevig afgerekend: "Het was een ramp"

Waar een groot deel van de aanhang van RSC Anderlecht al ruime tijd om vroeg, hebben ze maandag ook ...

1011
1011
Penalty-debacle bezorgt Jonge Duivels ijskoude douche

De Belgische beloften zijn met een dure slipper aan hun kwalificatiecampagne voor het EK 2027 ...

248
248
'Genk vloekt luidop: Standard trekt stekker uit transfer'

De zomermercato is in België nog eventjes geopend, verschillende clubs proberen dan ook nog een ...

528
528
Kapiteinsdebat bij Duivels: "Verbazend dat hij het niet is"

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalficatiecampagne voor het WK 2026. Daags voor de ...

358
358
Courtois velt Lammens-oordeel: waarschuwing komt hard aan

Senne Lammens heeft zijn droomtransfer beet. De doelman maakte afgelopen seizoen veel indruk bij ...

449
449
Fabio Silva maakt zich onsterfelijk belachelijk

Fabio Silva heeft een verleden bij RSC Anderlecht. Deze zomertransferperiode maakte de Portugese ...

148
148
'Transferbom bij AA Gent: miljoenendeal bij Club Brugge'

Gaat AA Gent nog een opvallende transfer afronden? Die kans is bestaande, want ze zouden nog een ...

1682
1682
Sensatiedeal: KRC Genk haalt “monster” in huis

KRC Genk zag met Tolu Arokodare de aanvalsleider van vorig seizoen vertrekken en bijna moest het ook ...

648
648
Aanwinst STVV: "Of de interesse van Anderlecht klopte?"

RSC Anderlecht heeft nog werk op de transfermarkt. Voorlopig komt er weinig beweging in. Olivier ...

233
233
Trésor en Delcroix weldra terug in de Jupiler Pro League?

Bij Burnley willen ze nog af van een aantal spelers. De ploegen uit de Jupiler Pro League kunnen ...

408
408
Kroes doet boekje open over komst van Dolberg

Ajax dompelde de fans van RSC Anderlecht in grote rouw. Kasper Dolberg verliet Brussel en trok naar ...

177
177

Meer sportnieuws