Bierdouches op Jan Breydel: Brown provoceert Club-aanhang

door
Bierdouches op Jan Breydel: Brown provoceert Club-aanhang

Club Brugge heeft een erg zure zondagmiddag achter de rug. Blauw-Zwart begon nochtans goed aan de topper tegen AA Gent, maar verloor uiteindelijk met stevige 2-4-cijfers. De spelers van de Buffalo's lieten het niet na om dat mes nog wat dieper in de Brugse wonde te steken.

De landskampioen had afgelopen woensdag al met 0-3 verloren tegen Borussia Dortmund. Maar lange tijd was Club Brugge toen minstens de evenknie van de Duitse topclub. Daar wou Blauw-Zwart zich tegen Gent ook aan optrekken. En in de eerste helft lukte dat lange tijd meer dan behoorlijk.

LEES OOK: ‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

Dean haalt zijn gram

De thuisploeg nam de match immers meteen stevig in handen en zorgde ook voor het nodige doelgevaar. In de afwerking liet Blauw-Zwart het echter afweten. En daar betaalden de Bruggelingen een zware tol voor. Na een goede tegenaanval wist Gent immers wél te scoren via Max Dean.

De Engelse spits haalde vervolgens ook zijn gram op het thuispubliek. Zo richtte hij zich tijdens het vieren met de borst vooruit naar de Brugse tribunes, terwijl hij zich extra breed maakte met zijn schouders. De blauw-zwarte fans reageerden logischerwijs met boegeroep en fluitconcerten.

Brown provoceert na wissel

De thuisfans moesten de kelk echter tot op de bodem ledigen. Gent wist nog voor rust de voorsprong te verdubbelen en liep na de pauze verder uit tot 2-4. Een pijnlijke namiddag dus voor de Bruggelingen. En ook Archie Brown liet de kans niet liggen om dat nog eens extra te onderstrepen.

De winger werd in de slotfase gewisseld. Terwijl hij naar de bank wandelde gebaarde hij met beide handen de tussenstand uit naar de Brugse fans. Dat werkte uiteraard als een rode lap op een stuur. Zo werd Brown de huid vol gescholden, terwijl hij met bierbekers bekogeld werd. Scheidsrechter Nicolas Laforge besloot dan ook om in te grijpen en liet Brown een andere route naar de dug-out nemen.

Spelers moeten bestraft worden voor zijn provocaties ...

Meest recent

Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

47
47
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

97
97
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

57
57
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

57
57
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

65
65
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

146
146
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

91
91
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

85
85
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

116
116
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

51
51
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

286
286
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

310
310
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

149
149
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

85
85
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

51
51
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

320
320
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

99
99
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

130
130
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

360
360
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

196
196
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

216
216
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

66
66
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

120
120
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

455
455
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

197
197

Meer sportnieuws