Bierdouches op Jan Breydel: Brown provoceert Club-aanhang

door
Bierdouches op Jan Breydel: Brown provoceert Club-aanhang

Club Brugge heeft een erg zure zondagmiddag achter de rug. Blauw-Zwart begon nochtans goed aan de topper tegen AA Gent, maar verloor uiteindelijk met stevige 2-4-cijfers. De spelers van de Buffalo's lieten het niet na om dat mes nog wat dieper in de Brugse wonde te steken.

De landskampioen had afgelopen woensdag al met 0-3 verloren tegen Borussia Dortmund. Maar lange tijd was Club Brugge toen minstens de evenknie van de Duitse topclub. Daar wou Blauw-Zwart zich tegen Gent ook aan optrekken. En in de eerste helft lukte dat lange tijd meer dan behoorlijk.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

Dean haalt zijn gram

De thuisploeg nam de match immers meteen stevig in handen en zorgde ook voor het nodige doelgevaar. In de afwerking liet Blauw-Zwart het echter afweten. En daar betaalden de Bruggelingen een zware tol voor. Na een goede tegenaanval wist Gent immers wél te scoren via Max Dean.

De Engelse spits haalde vervolgens ook zijn gram op het thuispubliek. Zo richtte hij zich tijdens het vieren met de borst vooruit naar de Brugse tribunes, terwijl hij zich extra breed maakte met zijn schouders. De blauw-zwarte fans reageerden logischerwijs met boegeroep en fluitconcerten.

Brown provoceert na wissel

De thuisfans moesten de kelk echter tot op de bodem ledigen. Gent wist nog voor rust de voorsprong te verdubbelen en liep na de pauze verder uit tot 2-4. Een pijnlijke namiddag dus voor de Bruggelingen. En ook Archie Brown liet de kans niet liggen om dat nog eens extra te onderstrepen.

De winger werd in de slotfase gewisseld. Terwijl hij naar de bank wandelde gebaarde hij met beide handen de tussenstand uit naar de Brugse fans. Dat werkte uiteraard als een rode lap op een stuur. Zo werd Brown de huid vol gescholden, terwijl hij met bierbekers bekogeld werd. Scheidsrechter Nicolas Laforge besloot dan ook om in te grijpen en liet Brown een andere route naar de dug-out nemen.

Spelers moeten bestraft worden voor zijn provocaties ...

Meest recent

Anderlecht krijgt transferboodschap: "Gesprekken na seizoen"

Anderlecht lijkt in moeilijke omstandigheden weer op te leven en hoopt er nog een mooi eindeseizoen ...

20
20
Deze statistiek geeft KV Mechelen hoop tegen Anderlecht

De strijd om de top zes belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Enkel Union, Club ...

41
41
'Nieuwe dubbele transferdomper voor Anderlecht'

Er ligt de komende maanden nog heel wat werk op de tafel bij Anderlecht. Niet alleen moet de club ...

231
231
'Charleroi baalt en loopt 5 miljoen mis'

Even leek het een mooi seizoen te gaan worden voor Charleroi, want na een sterke reeks in december ...

25
25
Straffe wending in titelstrijd? "Pas op voor hen"

Er resten nog maar twee speeldagen in de reguliere competitie, maar het is nog een groot vraagteken ...

135
135
Hayen geeft bestuur transfertip: "Dat missen we"

KRC Genk staat voor een drukke week. Ze spelen in de Europa League tegen Freiburg, in de Jupiler Pro ...

174
174
Union SG hoopt op 'dure' WK-ganger: "Flink geïnvesteerd"

Union SG speelt zeker geen oogstrelend voetbal, maar inzake resultaten kent het weer een topseizoen. ...

28
28
Hayen komt met héél ander verhaal over Mignolet en Jackers

Hoe Club Brugge Nicky Hayen op straat zette en nadien ook nog communiceerde, dat was een topclub ...

428
428
Griezmann dropt transferbommetje bij Atlético Madrid

Antoine Griezmann leek Atlético Madrid aan het einde van het seizoen te gaan verlaten. Er ...

44
44
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

39
39
Blunder van Hasi? "Toen pikten we hem op bij RSCA"

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding van Europees topniveau. De Brusselaars lieten de afgelopen ...

277
277
Fans KV Mechelen zijn woedend: "De waanzin nabij"

Ondanks de nederlaag bij AA Gent, staat KV Mechelen nog steeds op de rand van de Champions' ...

239
239
Garcia neemt deze JPL-smaakmaker op in voorselectie

Op het einde van de maand blazen de Rode Duivels voor de eerste keer in 2026 verzamelen. Om het WK ...

116
116
Nieuwe tegenstander Rode Duivels: Iran haakt af voor WK

De voorbije dagen escaleerde het conflict tussen enerzijds de Verenigde Staten en Israël en ...

259
259
Bayern maakt indruk: Kompany duidelijk over zijn rol

Bayern München blijft door zijn seizoen razen. Het plaatste zich dinsdagavond al zo goed als ...

90
90
'Zulte Waregem slaat fraaie slag met revelatie'

Zulte Waregem moet in de komende weken nog knokken om de Relegation Play-Off te onlopen. Nochtans ...

89
89
'Doku klopt op tafel: schokkende transfer op komst?'

Woensdagavond is het in de Champions League uitkijken naar de clash tussen Real Madrid en Manchester ...

127
127
'Oude bekende wil Openda uit Italiaanse hel verlossen'

Loïs Openda versierde vorige zomer een droomtransfer naar Juventus, maar die overgang is tot ...

106
106
'Sunderland wil nieuwe slag slaan met JPL-smaakmaker'

Sunderland ontpopte zich de voorbije maanden tot één van de aangename verrassingen van ...

58
58
'Plan Chelsea met Lavia bekend'

Door blessures zag hij alweer zijn seizoen grotendeels in het water vallen, maar nu lijkt ...

69
69
Pro League lost laatste details voor bekerfinale

Voor de titel in de Jupiler Pro League lijken er met Union, Club Brugge en STVV nog drie kanshebbers ...

186
186
TRANSFERUURTJE: 'Exodus bij Club, De Cat verbaast RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

230
230
Noa Lang kookt nieuwe hit: ‘Noano’ groot succes in Turkije

Noa Lang voelt zich in zijn sas bij Galatasaray. De voormalige buitenspeler van Club Brugge kreeg ...

47
47
Alderweireld laat niemand onberoerd met tv-getuigenis

Sommige bekentenissen verwacht je niet van een topvoetballer. Op het veld oogt alles vaak perfect. ...

66
66
‘Entourage Ilic slaat op tafel: Anderlecht stuit op probleem’

Mihajlo Ilic is onder Jeremy Taravel uitgegroeid tot een absolute basispion. De verdediger wordt ...

267
267

Meer sportnieuws