Bierdouches op Jan Breydel: Brown provoceert Club-aanhang

1462 stemmen
Bierdouches op Jan Breydel: Brown provoceert Club-aanhang

Club Brugge heeft een erg zure zondagmiddag achter de rug. Blauw-Zwart begon nochtans goed aan de topper tegen AA Gent, maar verloor uiteindelijk met stevige 2-4-cijfers. De spelers van de Buffalo's lieten het niet na om dat mes nog wat dieper in de Brugse wonde te steken.

De landskampioen had afgelopen woensdag al met 0-3 verloren tegen Borussia Dortmund. Maar lange tijd was Club Brugge toen minstens de evenknie van de Duitse topclub. Daar wou Blauw-Zwart zich tegen Gent ook aan optrekken. En in de eerste helft lukte dat lange tijd meer dan behoorlijk.

LEES OOK: AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

Dean haalt zijn gram

De thuisploeg nam de match immers meteen stevig in handen en zorgde ook voor het nodige doelgevaar. In de afwerking liet Blauw-Zwart het echter afweten. En daar betaalden de Bruggelingen een zware tol voor. Na een goede tegenaanval wist Gent immers wél te scoren via Max Dean.

De Engelse spits haalde vervolgens ook zijn gram op het thuispubliek. Zo richtte hij zich tijdens het vieren met de borst vooruit naar de Brugse tribunes, terwijl hij zich extra breed maakte met zijn schouders. De blauw-zwarte fans reageerden logischerwijs met boegeroep en fluitconcerten.

Brown provoceert na wissel

De thuisfans moesten de kelk echter tot op de bodem ledigen. Gent wist nog voor rust de voorsprong te verdubbelen en liep na de pauze verder uit tot 2-4. Een pijnlijke namiddag dus voor de Bruggelingen. En ook Archie Brown liet de kans niet liggen om dat nog eens extra te onderstrepen.

De winger werd in de slotfase gewisseld. Terwijl hij naar de bank wandelde gebaarde hij met beide handen de tussenstand uit naar de Brugse fans. Dat werkte uiteraard als een rode lap op een stuur. Zo werd Brown de huid vol gescholden, terwijl hij met bierbekers bekogeld werd. Scheidsrechter Nicolas Laforge besloot dan ook om in te grijpen en liet Brown een andere route naar de dug-out nemen.

Spelers moeten bestraft worden voor zijn provocaties ...

Meest recent

'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

28
28
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

19
19
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

10
10
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

70
70
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

44
44
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

393
393
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

41
41
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

164
164
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

146
146
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

209
209
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

92
92
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

153
153
'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

181
181
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

26
26
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

259
259
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

116
116
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

204
204
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

134
134
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

275
275
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

40
40
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

171
171
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

116
116
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

239
239
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1278
1278
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

118
118

Meer sportnieuws