Mertens scoort knap, Mourinho wordt ‘The Crying One’

93 stemmen
Mertens scoort knap, Mourinho wordt ‘The Crying One’

In Turkije stond de beladen derby tussen Fenerbahçe en Galatasaray op het programma. Bij Cim Bom stonden Victor Osimhen (ex-Charleroi) en Dries Mertens in de basis. Michy Batshuayi bleef heel de match op de bank tegen zijn ex-club.

Batshuayi maakte deze zomer de pikante overstap van Fener naar Gala, maar in de topper kwam hij niet in actie. Mogelijk om extra controverse te vermijden na zijn oorlogstaal voor de match. Uiteindelijk werd Rode Duivel Mertens de held.

LEES OOK: 'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

Knappe goal

Galatasaray kwam na twintig minuten op voorsprong dankzij een eigen doelpunt van doelman Livakovic en acht minuten later was het de beurt aan Mertens. Osimhen legde de bal knap klaar voor de Rode Duivel en die verschalkte de Kroatische goalie van Fener met een subtiel lobje.

Na rust gooide Gabriel Sara de wedstrijd helemaal op slot, maar Edin Dzeko deed via een elfmeter nog iets terug namens de thuisploeg. Uiteindelijk eindigde de wedstrijd op 1-3 voor Galatasaray. Mertens en consorten staat nu autoritair aan de leiding met een achttien op achttien. Fener volgt op vijf punten achterstand.

Mourinho belachelijk gemaakt

Na afloop weigerde José Mourinho naar de persconferentie te gaan en Galatasaray maakte de Portugees op de officiële kanalen met de grond gelijk: ‘The Crying One’ in plaats van ‘The Special One’. Op het social media-account van Galatasaray werd de rivaal met verschillende neerbuigende posts belachelijk gemaakt.

Kan Mertens nog een meerwaarde zijn voor de Rode Duivels?

Meest recent

'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

22
22
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

269
269
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

292
292
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

2898
2898
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

50
50
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

53
53
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

130
130
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

48
48
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

161
161
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

59
59
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

18
18
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

165
165
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

184
184
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

164
164
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

97
97
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

35
35
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

112
112
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

117
117
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

114
114
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

119
119
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

244
244
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

50
50
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

177
177
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

369
369
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

417
417

Meer sportnieuws