Ferrera levert masterclass af in CPL, Stijnen verlengt reeks

door
Ferrera levert masterclass af in CPL, Stijnen verlengt reeks

Maakte RWDM de juiste keuze door Ferrera te behouden als coach na de degradatie? Het heeft er alvast alle schijn van. De Molenbeekse club walst voorlopig door de Challenger Pro League en staat weer alleen aan kop. Ook Stijnen mocht vieren na een knappe reeks van Patro.

LEES OOK: CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

Degradant maakt gehakt van Genkenaren in eerste uur

RWDM en La Louvière voerden voor deze speeldag de stand aan in onze tweede afdeling. Voor de Molenbeekse club een stevige opsteker na het woelige jaar dat de club achter de rug had.

Vandaag ging RWDM op bezoek bij Jong Genk. De Limburgse youngsters begonnen prima aan het seizoen maar zakten de laatste weken wel wat weg. En ook vandaag had Genk weinig in de pap te brokken.

Nog voor het uur zorgden Poku (met een tweeklapper) en Abe voor een 0-3 tussenstand. Die trok RWDM ook gemakkelijk over de streep, met 13/15 kampeert het momenteel alleen bovenin.

Scoreverloop:

0-1 (39') Poku, 0-2 (51') Abe, 0-3 (57') Poku

Stijnen ziet ploeg uitblinken tegen (9!) Borains

Ook voor Patro kleurt de lucht hemelsblauw. De manschappen van Stijn Stijnen pakten voor deze speeldag 3 gelijke spelen en één overwinning, goed voor een ongeslagen status. Vandaag namen de Limburgers het in eigen huis op tegen het Francs Borains van Bouchez.

De thuisploeg begon geweldig aan de partij. Na nog geen tien minuten spelen zorgden Bammens en Vanrafelghem al voor een dubbele voorsprong. Die hield Patro ook vast tot aan de rust. Nog voor het uur besliste Dansoko de wedstrijd helemaal door de 3-0 aan te tekenen.

Francs Borains deed nog even iets terug maar Borry deed niet veel later de boeken helemaal toe. In het slot kreeg bezoeker Atil ook nog een rode kaart en uiteindelijk eindigden de Borains met negen, toen ook Gillekens nog van het veld werd gestuurd. Met nu al 9 punten en een reeks van vijf ongeslagen wedstrijden lijkt Patro in staat om opnieuw een rol van betekenis te spelen.

Scoreverloop:

1-0 (6') Bammens, 2-0 (9') Vanrafelghem, 3-0 (51') Dansoko, 3-1 (58') Curci, 4-1 (67') Borry

Bijzonderheden:

Atil (Francs Borains) krijgt een rode kaart (73').
Gillekens (Francs Borains) krijgt een rode kaart (86').

Vindt u Ferrera een goede coach?

Meest recent

Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend?

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

27
27
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

72
72
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

223
223
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

132
132
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

40
40
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

215
215
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

47
47
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

182
182
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

153
153
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

80
80
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

217
217
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

176
176
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

99
99
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

137
137
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

320
320
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

172
172
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

131
131
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

247
247
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

91
91
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

306
306
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

149
149
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

903
903
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

102
102
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

217
217
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

91
91

Meer sportnieuws