Ferrera levert masterclass af in CPL, Stijnen verlengt reeks

door
Ferrera levert masterclass af in CPL, Stijnen verlengt reeks

Maakte RWDM de juiste keuze door Ferrera te behouden als coach na de degradatie? Het heeft er alvast alle schijn van. De Molenbeekse club walst voorlopig door de Challenger Pro League en staat weer alleen aan kop. Ook Stijnen mocht vieren na een knappe reeks van Patro.

LEES OOK: Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Degradant maakt gehakt van Genkenaren in eerste uur

RWDM en La Louvière voerden voor deze speeldag de stand aan in onze tweede afdeling. Voor de Molenbeekse club een stevige opsteker na het woelige jaar dat de club achter de rug had.

Vandaag ging RWDM op bezoek bij Jong Genk. De Limburgse youngsters begonnen prima aan het seizoen maar zakten de laatste weken wel wat weg. En ook vandaag had Genk weinig in de pap te brokken.

Nog voor het uur zorgden Poku (met een tweeklapper) en Abe voor een 0-3 tussenstand. Die trok RWDM ook gemakkelijk over de streep, met 13/15 kampeert het momenteel alleen bovenin.

Scoreverloop:

0-1 (39') Poku, 0-2 (51') Abe, 0-3 (57') Poku

Stijnen ziet ploeg uitblinken tegen (9!) Borains

Ook voor Patro kleurt de lucht hemelsblauw. De manschappen van Stijn Stijnen pakten voor deze speeldag 3 gelijke spelen en één overwinning, goed voor een ongeslagen status. Vandaag namen de Limburgers het in eigen huis op tegen het Francs Borains van Bouchez.

De thuisploeg begon geweldig aan de partij. Na nog geen tien minuten spelen zorgden Bammens en Vanrafelghem al voor een dubbele voorsprong. Die hield Patro ook vast tot aan de rust. Nog voor het uur besliste Dansoko de wedstrijd helemaal door de 3-0 aan te tekenen.

Francs Borains deed nog even iets terug maar Borry deed niet veel later de boeken helemaal toe. In het slot kreeg bezoeker Atil ook nog een rode kaart en uiteindelijk eindigden de Borains met negen, toen ook Gillekens nog van het veld werd gestuurd. Met nu al 9 punten en een reeks van vijf ongeslagen wedstrijden lijkt Patro in staat om opnieuw een rol van betekenis te spelen.

Scoreverloop:

1-0 (6') Bammens, 2-0 (9') Vanrafelghem, 3-0 (51') Dansoko, 3-1 (58') Curci, 4-1 (67') Borry

Bijzonderheden:

Atil (Francs Borains) krijgt een rode kaart (73').
Gillekens (Francs Borains) krijgt een rode kaart (86').

Vindt u Ferrera een goede coach?

Meest recent

'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

55
55
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

98
98
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

37
37
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

83
83
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

34
34
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

22
22
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

122
122
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

157
157
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

92
92
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

374
374
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

231
231
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

334
334
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

103
103
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

460
460
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

299
299
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

87
87
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

151
151
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

83
83
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

235
235
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

455
455
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

402
402
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

169
169
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

222
222
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

588
588

Meer sportnieuws