Ferrera levert masterclass af in CPL, Stijnen verlengt reeks

door
Ferrera levert masterclass af in CPL, Stijnen verlengt reeks

Maakte RWDM de juiste keuze door Ferrera te behouden als coach na de degradatie? Het heeft er alvast alle schijn van. De Molenbeekse club walst voorlopig door de Challenger Pro League en staat weer alleen aan kop. Ook Stijnen mocht vieren na een knappe reeks van Patro.

LEES OOK: PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

Degradant maakt gehakt van Genkenaren in eerste uur

RWDM en La Louvière voerden voor deze speeldag de stand aan in onze tweede afdeling. Voor de Molenbeekse club een stevige opsteker na het woelige jaar dat de club achter de rug had.

Vandaag ging RWDM op bezoek bij Jong Genk. De Limburgse youngsters begonnen prima aan het seizoen maar zakten de laatste weken wel wat weg. En ook vandaag had Genk weinig in de pap te brokken.

Nog voor het uur zorgden Poku (met een tweeklapper) en Abe voor een 0-3 tussenstand. Die trok RWDM ook gemakkelijk over de streep, met 13/15 kampeert het momenteel alleen bovenin.

Scoreverloop:

0-1 (39') Poku, 0-2 (51') Abe, 0-3 (57') Poku

Stijnen ziet ploeg uitblinken tegen (9!) Borains

Ook voor Patro kleurt de lucht hemelsblauw. De manschappen van Stijn Stijnen pakten voor deze speeldag 3 gelijke spelen en één overwinning, goed voor een ongeslagen status. Vandaag namen de Limburgers het in eigen huis op tegen het Francs Borains van Bouchez.

De thuisploeg begon geweldig aan de partij. Na nog geen tien minuten spelen zorgden Bammens en Vanrafelghem al voor een dubbele voorsprong. Die hield Patro ook vast tot aan de rust. Nog voor het uur besliste Dansoko de wedstrijd helemaal door de 3-0 aan te tekenen.

Francs Borains deed nog even iets terug maar Borry deed niet veel later de boeken helemaal toe. In het slot kreeg bezoeker Atil ook nog een rode kaart en uiteindelijk eindigden de Borains met negen, toen ook Gillekens nog van het veld werd gestuurd. Met nu al 9 punten en een reeks van vijf ongeslagen wedstrijden lijkt Patro in staat om opnieuw een rol van betekenis te spelen.

Scoreverloop:

1-0 (6') Bammens, 2-0 (9') Vanrafelghem, 3-0 (51') Dansoko, 3-1 (58') Curci, 4-1 (67') Borry

Bijzonderheden:

Atil (Francs Borains) krijgt een rode kaart (73').
Gillekens (Francs Borains) krijgt een rode kaart (86').

Vindt u Ferrera een goede coach?

Meest recent

"Niet meer terug naar RSCA" - Goto reageert na heftige opstoot

Hij heeft lange tijd droog gestaan, maar donderdagavond kon Keisuke Goto eindelijk nog eens een ...

184
184
Kompany kent tegenstander bekerfinale, doelpuntenkermis PSV

Vincent Kompany weet welke ploeg hij met Bayern München zal treffen in de finale van de Duitse ...

14
14
Potjes koken over: Anderlecht-spelers pakken Goto hard aan

RSC Anderlecht heeft donderdagavond een erg dure nederlaag geslikt en verloor met 2-0 van directe ...

430
430
'PSG blijft gaan: versterking voor monsterlijk middenveld'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

38
38
Late klap voor Anderlecht: Goto beslist duel op Stayen

Is de derde plaats nu echt weg voor Anderlecht? Op Stayen deed de recordkampioen alvast een heel ...

110
110
PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

Lange tijd leek het Limburg boven vanavond in de Play-Offs van de Challenger Pro League. Lommel nam ...

56
56
Bekerfinale tóch op TV? Zenders verenigen zich tegen DAZN

Op 14 mei werken RSC Anderlecht en Union SG de finale van de Croky Cup af. Maar in tegenstelling tot ...

145
145
Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Het Bayern München van Vincent Kompany is sind afgelopen weekend zeker van de Duitse ...

53
53
"Partijdigheid" - Anderlecht-fans viseren arbitrage op STVV

Donderdagavond werd de midweekspeeldag in de Champions' Play-Offs afgerond met een interessant duel. ...

184
184
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

241
241
'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

281
281
Napoli-conflict: clubboegbeeld benoemt 'enige fout' Lukaku

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

130
130
Standard haalt belangrijke slag thuis: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

51
51
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

489
489
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

194
194
KRC Genk ruikt de jackpot: transferknaller via WK?

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

544
544
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

306
306
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

297
297
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

159
159
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

270
270
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

261
261
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

134
134
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

443
443
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

421
421
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

239
239

Meer sportnieuws