Kevin Mirallas flirt met Belgische club: “Ik teken meteen!”

door
Kevin Mirallas flirt met Belgische club: “Ik teken meteen!”

Kevin Mirallas is na het fiasco bij Eendracht Aalst op zoek naar een nieuwe club. De voormalige Rode Duivel was de sportief directeur bij de traditieclub, maar daar ging het van kwaad naar erger. Uiteindelijk verliet Mirallas de club.

In een gesprek met Sudinfo flirt de ex-speler van onder meer Antwerp, Everton, Fiorentina en Olympiakos met Belgische eersteklasser Standard Luik. Mirallas begon in de jeugd van Standard, maar trok al op jonge leeftijd naar het Franse Lille.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Veel spijt

Mirallas ging al snel naar Lille en daar brak de aanvaller uiteindelijk door. Hij kwam in de Premier League en de Serie A terecht en maakte onder meer furore bij Everton. Mirallas heeft ook zestig caps bij de Rode Duivels verzameld met tien doelpunten. In een interview met de Waalse media gaf Mirallas aan één grote spijt te hebben.

Dat hij nooit minuten heeft gemaakt bij Standard zit hem nog steeds dwars. Mirallas was nochtans ooit dicht bij een terugkeer. “Ik had contact met Bruno Venanzi en er was een mogelijkheid om terug te keren. Het was duidelijk geen kwestie van geld. Ik probeerde het, maar er zijn dingen gebeurd, vooral door de managers.”

Antwerp wél

Mirallas keerde wel terug naar de Belgische velden, maar niet naar Sclessin. Hij tekende bij Antwerp. “Het was een standaard keuze. Er was te veel gebeurd zodat ik niet naar Standard kon trekken. Everton heeft alles ook niet gemakkelijk gemaakt. Ik zal eeuwig spijt hebben.”

Maar Mirallas geeft de hoop nog niet op. De voormalige Rode Duivel flirt nog steeds met Standard. “Als ik ooit voor deze club kan werken, zal ik er héél blij mee zijn. Als ik terug kan komen… Stel je voor, samenwerken met mijn vriend Pocognoli bij Standard. Ik teken meteen!”, klinkt het.

Komende speeldag staat Standard Luik tegenover Union SG. Mirallas is een goede vriend van Sébastien Pocognoli, de hoofdtrainer van de Brusselse club, maar hoopt toch dat de Rouches winnen. “Ik hoop dat hij slaagt bij Union SG, maar ik ben vrijdag een Rouche, sorry Séba.”

Zie jij Mirallas ooit terugkeren bij Standard?

Meest recent

Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

15
15
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

67
67
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

126
126
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

98
98
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

211
211
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

225
225
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

71
71
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

354
354
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

128
128
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

817
817
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

173
173
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

703
703
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

73
73
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

191
191
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

233
233
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

92
92
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

182
182
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

600
600
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

34
34
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

270
270
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

577
577
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

213
213
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

180
180

Meer sportnieuws