Kevin Mirallas flirt met Belgische club: “Ik teken meteen!”

door
Kevin Mirallas flirt met Belgische club: “Ik teken meteen!”

Kevin Mirallas is na het fiasco bij Eendracht Aalst op zoek naar een nieuwe club. De voormalige Rode Duivel was de sportief directeur bij de traditieclub, maar daar ging het van kwaad naar erger. Uiteindelijk verliet Mirallas de club.

In een gesprek met Sudinfo flirt de ex-speler van onder meer Antwerp, Everton, Fiorentina en Olympiakos met Belgische eersteklasser Standard Luik. Mirallas begon in de jeugd van Standard, maar trok al op jonge leeftijd naar het Franse Lille.

LEES OOK: Bastien doet verhaal na beroerte: “Het scheelde weinig”

Veel spijt

Mirallas ging al snel naar Lille en daar brak de aanvaller uiteindelijk door. Hij kwam in de Premier League en de Serie A terecht en maakte onder meer furore bij Everton. Mirallas heeft ook zestig caps bij de Rode Duivels verzameld met tien doelpunten. In een interview met de Waalse media gaf Mirallas aan één grote spijt te hebben.

Dat hij nooit minuten heeft gemaakt bij Standard zit hem nog steeds dwars. Mirallas was nochtans ooit dicht bij een terugkeer. “Ik had contact met Bruno Venanzi en er was een mogelijkheid om terug te keren. Het was duidelijk geen kwestie van geld. Ik probeerde het, maar er zijn dingen gebeurd, vooral door de managers.”

Antwerp wél

Mirallas keerde wel terug naar de Belgische velden, maar niet naar Sclessin. Hij tekende bij Antwerp. “Het was een standaard keuze. Er was te veel gebeurd zodat ik niet naar Standard kon trekken. Everton heeft alles ook niet gemakkelijk gemaakt. Ik zal eeuwig spijt hebben.”

Maar Mirallas geeft de hoop nog niet op. De voormalige Rode Duivel flirt nog steeds met Standard. “Als ik ooit voor deze club kan werken, zal ik er héél blij mee zijn. Als ik terug kan komen… Stel je voor, samenwerken met mijn vriend Pocognoli bij Standard. Ik teken meteen!”, klinkt het.

Komende speeldag staat Standard Luik tegenover Union SG. Mirallas is een goede vriend van Sébastien Pocognoli, de hoofdtrainer van de Brusselse club, maar hoopt toch dat de Rouches winnen. “Ik hoop dat hij slaagt bij Union SG, maar ik ben vrijdag een Rouche, sorry Séba.”

Zie jij Mirallas ooit terugkeren bij Standard?

Meest recent

PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

5
5
Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

48
48
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

40
40
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

431
431
Genk bezwijkt en zet Fink dan toch op straat

KRC Genk beleefde zondag opnieuw een ontgoocheling. Na drie nederlagen op rij was een zege tegen ...

292
292
'Saelemaekers heeft fraaie deal helemaal beet'

Alexis Saelemaekers blikt terug op enkele woelige jaren. De Rode Duivel belandde 2,5 jaar geleden op ...

57
57
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

238
238
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

90
90
Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Jérémy Doku is dit seizoen onmisbaar voor Manchester City. De buitenspeler is een ...

136
136
Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

352
352
Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

315
315
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

77
77
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

301
301
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

224
224
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

156
156
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

352
352
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

324
324
Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

RSC Anderlecht heeft opnieuw beslag gelegd op de tweede plaats in het klassement. De Brusselaars ...

258
258
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

754
754
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

312
312
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

640
640
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

620
620
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

625
625
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

581
581
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

442
442

Meer sportnieuws