Kevin Mirallas flirt met Belgische club: “Ik teken meteen!”

door
Kevin Mirallas flirt met Belgische club: “Ik teken meteen!”

Kevin Mirallas is na het fiasco bij Eendracht Aalst op zoek naar een nieuwe club. De voormalige Rode Duivel was de sportief directeur bij de traditieclub, maar daar ging het van kwaad naar erger. Uiteindelijk verliet Mirallas de club.

In een gesprek met Sudinfo flirt de ex-speler van onder meer Antwerp, Everton, Fiorentina en Olympiakos met Belgische eersteklasser Standard Luik. Mirallas begon in de jeugd van Standard, maar trok al op jonge leeftijd naar het Franse Lille.

LEES OOK: Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

Veel spijt

Mirallas ging al snel naar Lille en daar brak de aanvaller uiteindelijk door. Hij kwam in de Premier League en de Serie A terecht en maakte onder meer furore bij Everton. Mirallas heeft ook zestig caps bij de Rode Duivels verzameld met tien doelpunten. In een interview met de Waalse media gaf Mirallas aan één grote spijt te hebben.

Dat hij nooit minuten heeft gemaakt bij Standard zit hem nog steeds dwars. Mirallas was nochtans ooit dicht bij een terugkeer. “Ik had contact met Bruno Venanzi en er was een mogelijkheid om terug te keren. Het was duidelijk geen kwestie van geld. Ik probeerde het, maar er zijn dingen gebeurd, vooral door de managers.”

Antwerp wél

Mirallas keerde wel terug naar de Belgische velden, maar niet naar Sclessin. Hij tekende bij Antwerp. “Het was een standaard keuze. Er was te veel gebeurd zodat ik niet naar Standard kon trekken. Everton heeft alles ook niet gemakkelijk gemaakt. Ik zal eeuwig spijt hebben.”

Maar Mirallas geeft de hoop nog niet op. De voormalige Rode Duivel flirt nog steeds met Standard. “Als ik ooit voor deze club kan werken, zal ik er héél blij mee zijn. Als ik terug kan komen… Stel je voor, samenwerken met mijn vriend Pocognoli bij Standard. Ik teken meteen!”, klinkt het.

Komende speeldag staat Standard Luik tegenover Union SG. Mirallas is een goede vriend van Sébastien Pocognoli, de hoofdtrainer van de Brusselse club, maar hoopt toch dat de Rouches winnen. “Ik hoop dat hij slaagt bij Union SG, maar ik ben vrijdag een Rouche, sorry Séba.”

Zie jij Mirallas ooit terugkeren bij Standard?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

62
62
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

80
80
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

94
94
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

40
40
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

254
254
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

137
137
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

444
444
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

167
167
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

222
222
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

456
456
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

698
698
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

318
318
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

690
690
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

381
381
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

596
596
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

544
544
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

64
64
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

261
261
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

438
438
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

583
583
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

155
155
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

332
332
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws