Kevin Mirallas flirt met Belgische club: “Ik teken meteen!”

door
Kevin Mirallas flirt met Belgische club: “Ik teken meteen!”

Kevin Mirallas is na het fiasco bij Eendracht Aalst op zoek naar een nieuwe club. De voormalige Rode Duivel was de sportief directeur bij de traditieclub, maar daar ging het van kwaad naar erger. Uiteindelijk verliet Mirallas de club.

In een gesprek met Sudinfo flirt de ex-speler van onder meer Antwerp, Everton, Fiorentina en Olympiakos met Belgische eersteklasser Standard Luik. Mirallas begon in de jeugd van Standard, maar trok al op jonge leeftijd naar het Franse Lille.

LEES OOK: Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

Veel spijt

Mirallas ging al snel naar Lille en daar brak de aanvaller uiteindelijk door. Hij kwam in de Premier League en de Serie A terecht en maakte onder meer furore bij Everton. Mirallas heeft ook zestig caps bij de Rode Duivels verzameld met tien doelpunten. In een interview met de Waalse media gaf Mirallas aan één grote spijt te hebben.

Dat hij nooit minuten heeft gemaakt bij Standard zit hem nog steeds dwars. Mirallas was nochtans ooit dicht bij een terugkeer. “Ik had contact met Bruno Venanzi en er was een mogelijkheid om terug te keren. Het was duidelijk geen kwestie van geld. Ik probeerde het, maar er zijn dingen gebeurd, vooral door de managers.”

Antwerp wél

Mirallas keerde wel terug naar de Belgische velden, maar niet naar Sclessin. Hij tekende bij Antwerp. “Het was een standaard keuze. Er was te veel gebeurd zodat ik niet naar Standard kon trekken. Everton heeft alles ook niet gemakkelijk gemaakt. Ik zal eeuwig spijt hebben.”

Maar Mirallas geeft de hoop nog niet op. De voormalige Rode Duivel flirt nog steeds met Standard. “Als ik ooit voor deze club kan werken, zal ik er héél blij mee zijn. Als ik terug kan komen… Stel je voor, samenwerken met mijn vriend Pocognoli bij Standard. Ik teken meteen!”, klinkt het.

Komende speeldag staat Standard Luik tegenover Union SG. Mirallas is een goede vriend van Sébastien Pocognoli, de hoofdtrainer van de Brusselse club, maar hoopt toch dat de Rouches winnen. “Ik hoop dat hij slaagt bij Union SG, maar ik ben vrijdag een Rouche, sorry Séba.”

Zie jij Mirallas ooit terugkeren bij Standard?

Meest recent

'Union verliest sterkhouder: Premier League lonkt'

In de voorbije seizoenen maakte Union al indruk door een beker en een titel te pakken, maar dit ...

4
4
Beerschot-fans komen met uitleg voor Nainggolan-incident

De wedstrijd tussen Beerschot en Patro Eisden van maandagavond blijft nog stevig nazinderen. De ...

42
42
Engeland wild van Duivel: "Beste transfer van het seizoen"

De Premier League en Rode Duivels, dat bleek de voorbije jaren regelmatig een geslaagd huwelijk. Ook ...

61
61
'Belgische clubs attent: FIFA stelt ingrijpende regel voor'

Er is de voorbije jaren al heel wat veranderd in de mondiale voetbalwereld. De FIFA voert immers de ...

63
63
Nieuwe generatie NXT: Club slaat dubbelslag

Club Brugge zette de laatste jaren grote stappen met zijn jeugdopleiding. Alsmaar meer spelers halen ...

73
73
Penders doet monden openvallen en is Europese primus

Met Thibaut Courtois beschikken de Rode Duivels momenteel over misschien wel de beste doelman ter ...

39
39
Belgische voetbalbond zorgt voor grote rel met WK-lied

De keuze van de Belgische voetbalbond om Roméo Elvis mee het officiële WK lied te laten ...

30
30
Antwerp ontdekt eindelijk nieuwe parel: reden onthuld

Bij Antwerp maken ze van de Europe Play-Off gebruik om ook enkele jonge talenten hun kans te geven. ...

78
78
'Man Utd heeft wenslijst klaar: minstens één Rode Duivel'

Voor de titel meestrijden lukte dit seizoen nog niet, maar na enkele magere seizoenen slaagde ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat slag bij Antwerp, kassa voor Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

167
167
Club-man in vorm Vetlesen gooit grote droom op tafel

Hugo Vetlesen zit in bloedvorm bij Club Brugge. De Noor is normaal gezien een reservespeler bij ...

130
130
Kompany briest na spektakelstuk: arbitrage weer afgemaakt

Vincent Kompany en de arbitrage in Europa, het is dit seizoen geen goed huwelijk. De oefenmeester ...

138
138
KBVB krijgt ferme miljoenenopsteker vlak voor WK

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ...

43
43
'Anderlecht geeft flop alsnog een nieuwe kans'

Bij RSC Anderlecht gaan er komende zomer de nodige transfers afgerond worden. Bepaalde media ...

269
269
Vandenbempt: "Eén van de waanzinnigste matchen ooit"

PSG-Bayern München was een geweldige pot voetbal. De Parijzenaars wonnen met 5-4 en het was de ...

98
98
Sonck komt met bijzonder straf verhaal: "Weigerde Kompany"

Wesley Sonck leek jaren geleden misschien wel op weg richting een trainerscarrière. De ...

107
107
'Anderlecht krijgt nieuws: La Louvière beslist over Ashimeru'

Bij RSC Anderlecht willen ze in de zomer een resem spelers van de hand doen. De Brusselaars hopen ...

167
167
Saintfiet hakt knoop door: weldra in JPL?

De Belgische coach Tom Saintfiet heeft via Instagram een belangrijke boodschap over zijn toekomst ...

76
76
'Anderlecht hakt nu al knoop door over toekomst Taravel'

Bij RSC Anderlecht is er geen technisch directeur, die begint volgende maand, maar dat is geen groot ...

394
394
Voetbalfans met kwijl in de mond: Kompany doet belofte

Voetballiefhebbers wereldwijd hebben dinsdagavond al watertandend naar het Champions ...

172
172
'Transferspektakel Anderlecht: víér topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags om de aanstelling van Antoine Sibierski als nieuwe sportief ...

493
493
Groot zorgenkind bij Duivels: WK-basisplaats in gevaar

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

126
126
Exit Ruben Van Gucht zindert na: "Moeilijk door te slikken"

“Moeilijk door te slikken.” Het klinkt als een oordeel over een gerecht, maar voor Ruben ...

121
121
Club Brugge of Union kampioen? "Zij staan er beter voor"

De Champions' Play-Offs zijn momenteel halfweg. Nog steeds voert Union SG het klassement aan, maar ...

315
315
Anderlecht perplex: Mbemba legt bom onder comeback-stunt

Anderlecht droomt van een terugkeer van Chancel Mbemba, maar de realiteit botst hard met de ...

416
416

Meer sportnieuws