Simons baalt nog van duel met Anderlecht: "Dat was jammer"

38 stemmen
Simons baalt nog van duel met Anderlecht:

Westerlo is tot dusver één van de aangename verrassingen van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kemphanen prijkten na een sterke start zelfs even aan de leiding, al zijn ze na een twee op twaalf wel weggezakt naar de vijfde plaats. Al betekent dat zeker niet dat het de laatste weken kommer en kwel was in Het Kuipje.

De troepen van Timmy Simons deden het immers ook in de laatste weken niet onaardig. Vorige week gingen ze bijvoorbeeld nog bijna winnen in het Lotto Park. Pas vijf minuten voor tijd kon Anderlecht toen alsnog een gelijkspel uit de brand slepen.

LEES OOK: 'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Westerlo pakte momenten op Anderlecht niet

Daar baalt Simons toch nog altijd een beetje van. "Na onze wedstrijd in Anderlecht heb ik veel complimenten gehoord over onze manier van spelen. Met veel lef en hoge druk. Alleen jammer dat we in de laatste twintig minuten, waarin Anderlecht dominant was, onze transitiemomenten hebben gemist. Daar hadden we hen pijn kunnen doen", stelt hij bij Gazet van Antwerpen.

Het was volgens Simons niet de enige gemiste kans van de laatste weken. "En ook in Gent hadden we een punt kunnen pakken. De wedstrijd verliep fiftyfifty, maar zij scoorden wel drie keer in tien minuten."

Westerlo had meer punten kunnen pakken

Met drie extra punten had Westerlo nu op de tweede plaats in de rangschikking gestaan, op twee punten van leider Genk. Desondanks kan de club nog steeds zeer tevreden zijn over zijn seizoensbegin, ook omdat het fris en aanvallend voetbal weet te brengen.

Er wachten Westerlo in de komende weken echter nog enkele lastige wedstrijden. Zaterdag krijgen ze immers het Antwerp van oud-trainer Jonas De Roeck op bezoek. Een week later moeten ze vervolgens naar Sclessin.

Had je verwacht dat Westerlo het dit seizoen zo goed zou doen?

Meest recent

'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

26
26
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

94
94
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

359
359
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

106
106
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

174
174
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

22
22
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

26
26
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

117
117
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

136
136
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

20
20
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

392
392
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

151
151
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

35
35
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

35
35
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

25
25
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

98
98
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

221
221
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

502
502
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

69
69
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

330
330
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

79
79
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

243
243
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

726
726
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

422
422
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

467
467

Meer sportnieuws