'Spraakmakende deal tussen Union en Standard'

286
'Spraakmakende deal tussen Union en Standard'

Vrijdagavond wordt de achtste speeldag van de Jupiler Pro League alweer afgetrapt met een kraker tussen Standard en Union. Beide clubs sloten twee weken geleden in het absolute slot van de mercato nog bijna een spraakmakende transferdeal.

Standard moest deze zomer zeer creatief zijn op de transfermarkt, want centen zijn er op Sclessin nog steeds amper. Mogi Bayat wou de Rouches desondanks een absolute sterkhouder uit de Jupiler Pro League bezorgen.

LEES OOK: Croky Cup: Rochefort schrijft sprookje met totale afgang AA Gent

Bayat drijvende kracht achter ruil Moris-Bodart

Sudpresse weet dat de nog altijd invloedrijke makelaar er deze zomer alles aan deed om Anthony Moris en Arnaud Bodart van club te laten wisselen. Moris was de voorbije seizoenen aanvoerder en onbetwiste nummer één onder de lat bij Union, maar desondanks gingen er weleens geruchten dat de Brusselaars concurrentie zochten.

Een terugkeer naar Luik zou voor de 34-jarige Luxemburger bovendien ook een sentimentele transfer zijn. Moris genoot immers zijn opleiding bij Standard en maakte er ook zijn profdebuut. Hij was van 2000 tot 2014 aan de slag bij de club, enkel onderbroken door een uitleenbeurt van zes maanden aan STVV, en speelde er destijds veertien wedstrijden.

Bodart zei meteen neen

Tegelijk zou de deal ook eindelijk een oplossing brengen voor Arnaud Bodart, die momenteel op een zijspoor zit bij Standard. Dat schoof de Rode Duivel opzij voor Matthieu Epolo omdat het vrijwel zeker leek dat er deze zomer een transfer zou komen. Maar een overgang naar AS Roma sprong af en verder bleek er toch maar weinig interesse te zijn.

Maar uiteindelijk kwam de deal er niet omdat Bodart de deur voor Union meteen dicht gooide. Het lijkt erop dat hij in België niet voor een andere club wil spelen. Daardoor blijft hij minstens tot januari nog bij Standard, waar hij echter niet meer aan de bak lijkt te zullen komen.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Geen Club Brugge, wel Antwerp: "Club zag mij als invaller"
Geen Club Brugge, wel Antwerp: "Club zag mij als invaller"
388

Had Bodart akkoord moeten gaan met de transfer?

Meest recent

Brighton blijft imponeren; wéér uitschuiver United-Belgen

In de Engelse Premier League blijven Maxim De Cuyper en zijn maats van Brighton hoge toppen scheren. ...

3
3
'Commotie rond Noa Lang: ervaren ploegmaat moet ingrijpen'

Na de nederlaag op hekkensluiter Venezia is de spanning bij SSC Napoli om te snijden. Zo kreeg Kevin ...

25
25
Croky Cup: Rochefort schrijft sprookje met totale afgang AA Gent

De 1/16de finales van de Croky Cup hebben dan toch een eerste grote stunt opgeleverd. Zo wist Union ...

121
121
Vreven verbaasd: "Had ik niet verwacht van Club Brugge"

De clubs uit de lagere regionen hebben voorlopig nog niet kunnen stunten in de 1/16de finales van de ...

136
136
Simeone gecharmeerd: opvolger Alvarez uit Jupiler Pro League?

Na een heuse soap slaagde Atlético Madrid er afgelopen zomer dan toch in om Julian Alvarez ...

68
68
Grote verandering bij Genk: Thorup doktert plannetje uit

Bij KRC Genk lijkt de trein stilaan weer vertrokken. Na de vlotte competitiezege tegen KV Kortrijk, ...

82
82
Bijzonder beeld Kompany: Bayern geeft publiekelijke reactie

In de Bundesliga heeft Bayern München zaterdagavond serieus uitgehaald. Zo kreeg RB Leipzig een ...

49
49
Vertrek bij Anderlecht? Coosemans gooit transferkaarten open

RSC Anderlecht staat voor een belangrijk drieluik tegen Beerschot VA, Jagiellonia Bialystok en AA ...

203
203
Sprankel hoop voor Antwerp: "Geen enkele speler ..."

Antwerp FC heeft zich met opvallend veel moeite geplaatst voor de 1/8ste finales van de Croky Cup. ...

183
183
'Opvolger Tresoldi: Club Brugge stort zich op oude bekende'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van de gegeerde Nicolo Tresoldi. En dus ...

269
269
Anderlecht met mes tussen tanden: "Bij een nederlaag ..."

In de Croky Cup staat RSC Anderlecht zondagavond voor een erg lastige opdracht. Zo moet Paars-Wit op ...

306
306
De Bruyne krijgt volle laag: pijnlijke Conte-onthulling

Het kan snel verkeren in het voetbal. Een week geleden was Kevin De Bruyne nog de grote held bij SSC ...

147
147
Leko trekt duidelijke conclusie na 'tricky' bekerzege

Club Brugge heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plek in de 1/8ste finales van de Croky Cup. ...

227
227
TRANSFERUURTJE: 'Wending Tresoldi, enorme jackpot Union'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

104
104
"Ik heb hem verwijderd"-De Mil diep geraakt door incident

Rik De Mil laat zich van een heel andere kant zien. De trainer van AA Gent, momenteel de leider in ...

104
104
'Strijd om Tresoldi barst los: grootmachten in de rij'

Afgelopen zomer bleef hij nog op post, een keuze die beide partijen zich inmiddels vast niet ...

206
206
Frisse wind in Genk: Thorup laat topaanwinst vallen

In de zestiende finale van de Croky Cup liet KRC Genk zich niet verrassen door Virton. Maar best ...

263
263
Anderlecht houdt adem in: mokerslag uit ziekenboeg?

In de zestiende finale van de Croky Cup neemt RSC Anderlecht het zo dadelijk op tegen Beerschot. ...

354
354
Zorgen voor Leko: nieuwkomer Club Brugge zakt door het ijs

Club Brugge stoot door naar de achtste finales van de Croky Cup, maar daarmee is meteen ook alles ...

619
619
Marktwaarde ontploft: jackpot voor Club, Union, Genk & RSCA

De Jupiler Pro League deed zijn reputatie als kweekvijver van talent deze zomer weer eer aan, met in ...

362
362
Marc Coucke raakt gevoelige snaar met straffe onthulling

Marc Coucke doet een opvallende onthulling over zijn inkomsten op televisie. Wat hij met dat geld ...

94
94
Twee spelers tonen zich bij Club: "Ik blijf hard werken"

Club Brugge schakelde zonder glans Sporting Lokeren uit in de Croky Cup. De Waaslanders hadden ...

315
315
Albert spaart Van Bommel niet: "Dat pakte hij slecht aan"

Mark van Bommel begon goed aan zijn passage als bondscoach, maar het is ook duidelijk dat ...

81
81
De Mil maakt korte metten met straf gerucht: "Onzin!"

AA Gent is zeer goed bezig en dat is de verdienste van Rik De Mil en ook de spelers. Maar daarnaast ...

190
190
Manchester United brandt opnieuw: crisis is compleet

Manchester United is een zéér grote club, maar het wanbeleid gijzelt deze club al ...

107
107

Meer sportnieuws