Spanjaarden keihard na Madrileense terugkeer Vermeeren

door
Spanjaarden keihard na Madrileense terugkeer Vermeeren

In de Champions League heeft Atlético Madrid donderdagavond in extremis de volle buit gepakt. Los Rojiblancos scoorden in de extra tijd pas de winnende treffer tegen RB Leipzig. Voor Arthur Vermeeren werd het dus een terugkeer in mineur bij zijn moederclub.

Na zijn stormachtige doorbraak bij Antwerp FC, versierde Vermeeren begin dit kalenderjaar een toptransfer. Aanvankelijk leek het de bedoeling dat Vermeeren het seizoen zou uitdoen bij de Great Old. Maar uit financiële overwegingen besloot RAFC om in januari al over te gaan tot een verkoop. En dus nam Atlético Madrid hem per direct over.

Op korte termijn bleek dat evenwel geen goede keuze. Zo kwam Vermeeren in zijn eerste maanden amper in actie voor de ploeg van coach Diego Simeone. In een vijftal wedstrijden raakte hij niet verder dan een slordige 160 speelminuten. En bij de start van de huidige jaargang was die situatie onveranderd.

LEES OOK: Marseille dumpt Vermeeren: terugkeer naar JPL?

Sobere prestatie

Met Conor Gallagher werd zelfs nog een extra concurrent aangetrokken. En dus werd elders een oplossing gezocht. Zo werd Vermeeren uiteindelijk met aankoopoptie verhuurd aan RB Leipzig, dat hem al geruime tijd volgt. Daar krijgt hij wel de nodige minuten. Woensdag startte hij zelfs in de basis tegen uitgerekend Atlético.

De Rode Duivel speelde op het Duitse middenveld een sobere, maar vrij degelijke wedstrijd. Al liet hij zich in de eerste helft ook op enkele balverliezen betrappen, waarvan eentje rechtstreeks leidde tot een grote kans voor Atlético. Op aanvallend vlak bleef zijn inbreng dan weer tot het absolute minimum beperkt.

Steun van Atlético-fans

Het Spaanse medium El Desmarque is echter streng en bestempeld zijn terugkeer in Madrid als 'een teleurstelling'. "Zijn prestatie in de eerste helft liet te veel te wensen over om zichzelf te profileren als het grote talent waar Atlético in januari nog 18 miljoen euro voor betaalde", klinkt het. Men wijst onder meer naar de gevaarlijke balverliezen en het feit dat hij bij momenten afzag tegen de pressing van de thuisploeg.

Ook stelde het medium vast dat hij enkele keren stevig aangepakt werd door zijn ex-ploegmaats, met name Rodrigo De Paul. Wel sloot men af met een positieve noot. Zo is de Atlético-achterban hem nog niet vergeten. Toen hij gewisseld werd kreeg Vermeeren immers een luid applaus van het Metropolitano-stadion.

Vermeeren is te vroeg vertrokken bij Antwerp ...

Meest recent

Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

22
22
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

21
21
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

26
26
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

30
30
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

19
19
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

115
115
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

62
62
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

215
215
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

306
306
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

85
85
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

152
152
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

330
330
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

158
158
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

334
334
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

142
142
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

341
341
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

325
325
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

294
294
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

575
575
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

598
598
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

105
105
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

212
212
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

577
577
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

566
566
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

331
331

Meer sportnieuws