Spanjaarden keihard na Madrileense terugkeer Vermeeren

1021 stemmen
Spanjaarden keihard na Madrileense terugkeer Vermeeren

In de Champions League heeft Atlético Madrid donderdagavond in extremis de volle buit gepakt. Los Rojiblancos scoorden in de extra tijd pas de winnende treffer tegen RB Leipzig. Voor Arthur Vermeeren werd het dus een terugkeer in mineur bij zijn moederclub.

Na zijn stormachtige doorbraak bij Antwerp FC, versierde Vermeeren begin dit kalenderjaar een toptransfer. Aanvankelijk leek het de bedoeling dat Vermeeren het seizoen zou uitdoen bij de Great Old. Maar uit financiële overwegingen besloot RAFC om in januari al over te gaan tot een verkoop. En dus nam Atlético Madrid hem per direct over.

Op korte termijn bleek dat evenwel geen goede keuze. Zo kwam Vermeeren in zijn eerste maanden amper in actie voor de ploeg van coach Diego Simeone. In een vijftal wedstrijden raakte hij niet verder dan een slordige 160 speelminuten. En bij de start van de huidige jaargang was die situatie onveranderd.

LEES OOK: 'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Sobere prestatie

Met Conor Gallagher werd zelfs nog een extra concurrent aangetrokken. En dus werd elders een oplossing gezocht. Zo werd Vermeeren uiteindelijk met aankoopoptie verhuurd aan RB Leipzig, dat hem al geruime tijd volgt. Daar krijgt hij wel de nodige minuten. Woensdag startte hij zelfs in de basis tegen uitgerekend Atlético.

De Rode Duivel speelde op het Duitse middenveld een sobere, maar vrij degelijke wedstrijd. Al liet hij zich in de eerste helft ook op enkele balverliezen betrappen, waarvan eentje rechtstreeks leidde tot een grote kans voor Atlético. Op aanvallend vlak bleef zijn inbreng dan weer tot het absolute minimum beperkt.

Steun van Atlético-fans

Het Spaanse medium El Desmarque is echter streng en bestempeld zijn terugkeer in Madrid als 'een teleurstelling'. "Zijn prestatie in de eerste helft liet te veel te wensen over om zichzelf te profileren als het grote talent waar Atlético in januari nog 18 miljoen euro voor betaalde", klinkt het. Men wijst onder meer naar de gevaarlijke balverliezen en het feit dat hij bij momenten afzag tegen de pressing van de thuisploeg.

Ook stelde het medium vast dat hij enkele keren stevig aangepakt werd door zijn ex-ploegmaats, met name Rodrigo De Paul. Wel sloot men af met een positieve noot. Zo is de Atlético-achterban hem nog niet vergeten. Toen hij gewisseld werd kreeg Vermeeren immers een luid applaus van het Metropolitano-stadion.

Vermeeren is te vroeg vertrokken bij Antwerp ...

Meest recent

Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

3
3
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

119
119
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

23
23
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

18
18
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

148
148
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

80
80
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

102
102
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

275
275
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

273
273
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

67
67
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

49
49
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

149
149
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

146
146
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

52
52
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

400
400
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

298
298
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

286
286
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

71
71
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

296
296
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

366
366
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

112
112
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

66
66
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

434
434
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

273
273
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

82
82

Meer sportnieuws