Europese buis bij Club: nieuw zorgenkind voor Hayen

door
Europese buis bij Club: nieuw zorgenkind voor Hayen

Club Brugge speelde woensdagavond een meer dan behoorlijke wedstrijd tegen Borussia Dortmund, maar verloor uiteindelijk met zware 0-3-cijfers van Borussia Dortmund. Blauw-Zwart ging dan ook te kwistig om met zijn kansen. Bovendien waren niet alle spelers op de afspraak.

De eindstand doet anders vermoeden, maar er zat wel degelijk veel meer in voor Blauw-Zwart. In de eerste helft was Club bij momenten de evenknie van Dortmund. Het kreeg ook enkele goede kansen om op voorsprong te komen, met name Hugo Vetlesen had altijd moeten scoren. Maar in de afwerking liep er telkens wel iets fout.

LEES OOK: Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Invallers ondermaats

De aanvallers vertoonden dan ook een gebrek aan scherpte. Christos Tzolis en Andreas Skov Olsen speelden zeker niet slecht, groot doelgevaar konden zij echter niet voorzien. En ook diepste man Gustaf Nilsson beleefde een moeizame avond. De Zweed verloor veel van zijn duels en had het lastig wanneer het tempo naar omhoog ging.

Daarnaast maakten twee invallers geen goede beurt. "De invallers bij Club Brugge waren niet goed. Jutgla was zeker niet beter dan Nilsson. Ook Sabbe viel niet goed in voor Seys. Hoe hij verdedigde op die eerste goal met de handen op de rug, dat was niet goed", stelt analist Hein Vanhaezebrouck bij Het Nieuwsblad.

Vormcrisis bij Jutgla

Sabbe heeft weliswaar een geldig excuus. De jongeling is nog maar net terug speelklaar na een wekenlange revalidatie en moet uiteraard nog zijn wedstrijdritme terugvinden. Jutgla daarentegen, heeft geen enkel fysiek probleem. Maar de Spanjaard kampt nu toch al enkele weken met een gigantische vormcrisis.

Bij de spelersbeoordelingen van Het Nieuwsblad kreeg Jutgla dan ook maar een povere 4 op 10. "Voegde niets toe tijdens zijn invalbeurt: zoekt al weken naar zijn beste vorm. Dan had Hayen beter Nilsson laten staan", klinkt het streng. De Spanjaard zal zijn niveau dus aanzienlijk moeten opkrikken als hij meer aanspraak wil maken op meer speelminuten.

Club had Jutgla in de zomer moeten verkopen ...

Meest recent

Garcia speelt open kaart over opstelling Rode Duivels

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenkamp in ...

0
0
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

22
22
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

65
65
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

80
80
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

34
34
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

195
195
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

307
307
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

73
73
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

487
487
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

262
262
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

100
100
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

68
68
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

115
115
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

374
374
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

92
92
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

325
325
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

800
800
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

45
45
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

296
296
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

59
59
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

292
292
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

87
87
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

281
281
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

42
42
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

94
94

Meer sportnieuws