UCL: Feyenoord één helft lang vernederd, Benfica foutloos

61
UCL: Feyenoord één helft lang vernederd, Benfica foutloos

In de Champions League heeft Feyenoord donderdagavond een zware thuisnederlaag geleden. De Nederlandse vicekampioen ging met 0-4 onderuit tegen Bayer Leverkusen, dat al zijn goals scoorde in de eerste helft. SL Benfica haalde het dan weer met 1-2 op het veld van Rode Ster Belgrado.

LEES OOK: Oude bekende bezorgt Antwerp oefennederlaag

Feyenoord - Bayer Leverkusen

Na de eerdere nederlagen van PSV en Club Brugge, was het aan Feyenoord om de eer van de Lage Landen hoog te houden in de UCL. Maar de Rotterdammers werden op eigen veld al snel met de neus op de feiten gedrukt. Na enkele minuten kon goudhaantje Wirtz de Duitse kampioen al op voorsprong zetten.

Leverkusen haalde niet eens zijn beste niveau, het toonde zich echter bijzonder efficiënt. Na geweldig voorbereidend werk van Boniface (zie video), maakte Grimaldo er 0-2 van. Niet veel later tekende Wirtz voor zijn tweede van de avond. En in het slot werkte Wellenreuther de bal ook nog eens in eigen doel.

Feyenoord moest dus met een 0-4-achterstand gaan rusten, maar kwam wel beter uit de kleedkamers. Na de pauze kreeg de thuisploeg enkele goede kansjes, scoren lukte echter niet. Een treffer van Ueda werd overigens afgekeurd wegens buitenspel. De Nederlandse vicekampioen incasseert dus meteen een flinke tik.

Rode Ster Belgrado - SL Benfica

Vorig seizoen sneuvelde Benfica al in de groepsfase, in de vernieuwde UCL wil het wel meteen doorstoten naar de knock out-fase. Op de openingsspeeldag werd alvast een stap in die richting gezet. Zo ging de Portugese topclub met de volle buit aan de haal op bezoek bij Rode Ster.

Akturkoglu opende de score met wat meeval en na een halfuur spelen wist Kökcu de score te verdubbelen met een geweldige vrije trap. In de tweede helft hield Benfica vervolgens goed stand. Milson scoorde in minuut 86 nog een aansluitingstreffer, het kalf was toen al verdronken voor de Serviërs.

Leverkusen is een outsider voor de eindzege in de UCL ...

Meest recent

Uitblinker Lavia uit frustratie na Franse comeback

De Rode Duivels kwamen tegen Frankrijk op voorsprong dankzij Dodi Lukebakio. Vooral de pass van ...

36
36
Ngoy verbaast met reactie na Frankrijk – België

België nam het in het Stade de France op tegen Frankrijk. De Rode Duivels, zonder Youri ...

65
65
Castagne ziet groot probleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels stonden voor tegen Frankrijk, maar uiteindelijk kwam de klasse van de formatie van ...

53
53
Italië pakt winst tegen Turkije: België plots in gevarenzone

De Rode Duivels stonden lange tijd op een 0-1 voorsprong tegen Frankrijk, maar uiteindelijk kreeg ...

72
72
Rode Duivels kopje onder na straffe masterclass Frankrijk

De Rode Duivels namen het een tweede keer op korte tijd op tegen Frankrijk. Zinedine Zidane en ...

133
133
Revelatie en tóch domper bij Rode Duivels: “Goud waard”

De Rode Duivels gingen de rust in met een 0-1 voorsprong in het Stade de France. Dodi Lukebakio ...

98
98
Club Brugge grijnst: Forbs keert terug met extra motivatie

Club Brugge zal in de loop van deze week zijn internationals weer verwelkomen. Carlos Forbs keert ...

125
125
België leidt in Parijs! Franse fans worden wild van één Duivel

De Rode Duivels kruisen maandagavond voor de tweede keer op één week tijd de degens ...

133
133
'Principe-akkoord Harry Kane bereikt: contract tot 2029'

Harry Kane blijft ook dit seizoen de doelpunten aan mekaar rijgen. Logisch dus dat de Engelse spits ...

48
48
Saelemaekers krijgt klappen: gruwelijk verdict bij Milan

Het zijn zware dagen voor Alexis Saelemaekers. Bondscoach Mark van Bommel liet de winger van AC ...

50
50
'Club op scherp gezet: Seys op vierkoppig verlanglijstje'

Joaquin Seys start maandagavond in de basiself van de Rode Duivels tegen Frankrijk. Een goede test ...

243
243
'Afwezige Duivel grote verliezer: aftocht onder Van Bommel'

Maandagavond wacht nog een bezoek aan Frankrijk, maar voorlopig hebben de Rode Duivels een geslaagd ...

368
368
De 11 namen: Van Bommel pakt uit met verrassing van formaat

Om het vierluik in de Nations League af te ronden nemen de Rode Duivels het zo dadelijk op tegen ...

300
300
Thorup experimenteert: opvallende wissels in Genk?

Met een magere negen op 21 schoot KRC Genk voor de interlandbreak niet bepaald vlot uit de ...

163
163
Jean-Marie Pfaff compleet verrast door brutale diefstal

Jean-Marie Pfaff heeft de voorbije jaren heel wat meegemaakt. Zijn vrouw Carmen kreeg een ...

99
99
Rampscenario voor Club Brugge: miljoenen de vuilbak in

Niet alleen moet Nicolo Tresoldi het transferrecord volgende zomer opnieuw aan diggelen slaan, met ...

267
267
Voetbalbond maakt scheidsrechters speeldag 8 bekend

Alle ogen zijn straks eerst nog even op de Rode Duivels gericht, maar komend weekend gaat de bal ...

145
145
Twee keer in één week: tijdbom bij de Rode Duivels

Kevin De Bruyne (35) ging op vijf dagen tijd twee keer door het lint. Maandag vloekte hij tegen de ...

259
259
Smets geeft gigantische ambities Belgische beloften prijs

De sfeer bij de Belgische beloften is uitstekend in aanloop naar de beslissende wedstrijd voor een ...

80
80
"Zegt meer over hem" - Red Flames sluiten Deschacht-saga

De Red Flames spelen in de WK-kwalificatiereeks tegen Polen. De Belgische dames trekken met ...

53
53
Van Bommel pakt het héél anders aan dan Klopp & co

De Rode Duivels werken vanavond hun vierde partij in elf dagen af. Het is daarom best opvallend dat ...

115
115
Van VRT naar VTM: Ruben Van Gucht deelt stevige tik uit

Ruben Van Gucht zorgde tijdens Happy Hour voor een opvallend moment. Wat eerst als een gewone ...

183
183
Mahrez vindt na maanden zoeken nieuwe club

Riyad Mahrez heeft een nieuwe club gevonden. De Algerijnse flankaanvaller heeft zijn handtekening ...

34
34
Bertaccini zet volgende stap: transfer in aantocht?

Adriano Bertaccini zit op een zijspoor bij RSC Anderlecht. De aanvaller is duidelijk vierde spits in ...

295
295
AA Gent legt verdediger langer onder contract

AA Gent haalde de afgelopen jaren een karrenvracht aan Afrikaanse spelers in huis. De meesten werden ...

51
51

Meer sportnieuws