'Real doet La Liga daveren: nieuwe topcoach én superaanwinst'

door
'Real doet La Liga daveren: nieuwe topcoach én superaanwinst'

Titelverdediger Real Madrid is deze week met een logische zege tegen VfB Stuttgart aan de Champions League begonnen. Daarmee werd de queeste naar een nieuwe eindzege ingezet. Ondertussen worden achter de schermen ook grote plannen voor de toekomst gesmeed.

De Madrilenen pakten vorig seizoen opnieuw twee hoofdprijzen: de landstitel en de Champions League. Desondanks blijft de club niet op haar lauweren rusten. In de komende jaren wil de Spaanse grootmacht het Europese voetbal blijven domineren, zeker gezien de hervormingen in de internationale competities. Daarvoor zou men een nieuwe coach overwegen.

Momenteel staat Carlo Ancelotti nog aan het roer in de Spaanse hoofdstad. En de resultaten onder zijn bewind spreken voor zich. Vorig seizoen werd zijn overeenkomst nog verlengd tot medio 2026. De kans is echter groot dat hij een jaartje eerder al vertrekt in het Estadio Santiago Bernabeu. En zijn beoogde opvolger zou inmiddels al bekend zijn.

LEES OOK: Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Kampioenenmaker in Duitsland

Zo meldt BILD dat Real Madrid in de zomer van 2025 wil uitpakken met de aanstelling van Xabi Alonso als nieuwe T1. De Spanjaard zette destijds als speler al de lijnen uit op het Madrileense middenveld. En momenteel is hij bezig aan een indrukwekkende trainerscarrière, vorig seizoen scheerde hij hoge toppen met Bayer Leverkusen.

Na het behalen van de Duitse dubbel, besloot Alonso om zijn huidige werkgever trouw te blijven. Maar de kans is groot dat hij na het huidige seizoen toch een stap hogerop zal zetten. Real Madrid zou dus alvast concrete interesse tonen. En de Koninklijke wil hem niet alleen wegplukken uit Leverkusen.

Wirtz in voetsporen trainer

Het genoemde medium beweert namelijk dat de Spaanse kampioen één van de favorieten is om met de handtekening van Florian Wirtz aan de haal te gaan. De Duitse spelmaker ontbolsterde helemaal onder de vleugels van Alonso en besloot net als zijn trainer om nog een jaartje te blijven. In 2025 zou hij Alonso dus kunnen volgen naar Madrid.

Al zal Leverkusen sowieso een smak geld verlangen. Bovendien worden de plekjes in het aanvallende compartiment dan wel erg groot met ook nog Vinicius Junior, Kylian Mbappé, Rodrygo Goes, Brahim Diaz, Arda Güler, Endrick en eventueel Jude Bellingham.

Real heeft nu al de sterkste selectie in Europa ...

Meest recent

Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

1
1
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

21
21
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

28
28
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

19
19
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

62
62
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

22
22
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

185
185
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

77
77
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

92
92
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

170
170
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

262
262
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

351
351
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

297
297
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

359
359
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

64
64
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

265
265
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

198
198
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

227
227
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

272
272
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

192
192
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

482
482
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

413
413
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

111
111
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

327
327
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

219
219

Meer sportnieuws