'Real doet La Liga daveren: nieuwe topcoach én superaanwinst'

784
'Real doet La Liga daveren: nieuwe topcoach én superaanwinst'

Titelverdediger Real Madrid is deze week met een logische zege tegen VfB Stuttgart aan de Champions League begonnen. Daarmee werd de queeste naar een nieuwe eindzege ingezet. Ondertussen worden achter de schermen ook grote plannen voor de toekomst gesmeed.

De Madrilenen pakten vorig seizoen opnieuw twee hoofdprijzen: de landstitel en de Champions League. Desondanks blijft de club niet op haar lauweren rusten. In de komende jaren wil de Spaanse grootmacht het Europese voetbal blijven domineren, zeker gezien de hervormingen in de internationale competities. Daarvoor zou men een nieuwe coach overwegen.

Momenteel staat Carlo Ancelotti nog aan het roer in de Spaanse hoofdstad. En de resultaten onder zijn bewind spreken voor zich. Vorig seizoen werd zijn overeenkomst nog verlengd tot medio 2026. De kans is echter groot dat hij een jaartje eerder al vertrekt in het Estadio Santiago Bernabeu. En zijn beoogde opvolger zou inmiddels al bekend zijn.

LEES OOK: Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Kampioenenmaker in Duitsland

Zo meldt BILD dat Real Madrid in de zomer van 2025 wil uitpakken met de aanstelling van Xabi Alonso als nieuwe T1. De Spanjaard zette destijds als speler al de lijnen uit op het Madrileense middenveld. En momenteel is hij bezig aan een indrukwekkende trainerscarrière, vorig seizoen scheerde hij hoge toppen met Bayer Leverkusen.

Na het behalen van de Duitse dubbel, besloot Alonso om zijn huidige werkgever trouw te blijven. Maar de kans is groot dat hij na het huidige seizoen toch een stap hogerop zal zetten. Real Madrid zou dus alvast concrete interesse tonen. En de Koninklijke wil hem niet alleen wegplukken uit Leverkusen.

Wirtz in voetsporen trainer

Het genoemde medium beweert namelijk dat de Spaanse kampioen één van de favorieten is om met de handtekening van Florian Wirtz aan de haal te gaan. De Duitse spelmaker ontbolsterde helemaal onder de vleugels van Alonso en besloot net als zijn trainer om nog een jaartje te blijven. In 2025 zou hij Alonso dus kunnen volgen naar Madrid.

Al zal Leverkusen sowieso een smak geld verlangen. Bovendien worden de plekjes in het aanvallende compartiment dan wel erg groot met ook nog Vinicius Junior, Kylian Mbappé, Rodrygo Goes, Brahim Diaz, Arda Güler, Endrick en eventueel Jude Bellingham.

Real heeft nu al de sterkste selectie in Europa ...

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

13
13
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

116
116
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

27
27
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

30
30
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

51
51
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

64
64
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

99
99
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

123
123
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

289
289
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

637
637
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

80
80
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

152
152
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

80
80
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

155
155
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

187
187
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

348
348
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

664
664
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

248
248
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

200
200
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

593
593
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

103
103

Meer sportnieuws