'Real doet La Liga daveren: nieuwe topcoach én superaanwinst'

door
'Real doet La Liga daveren: nieuwe topcoach én superaanwinst'

Titelverdediger Real Madrid is deze week met een logische zege tegen VfB Stuttgart aan de Champions League begonnen. Daarmee werd de queeste naar een nieuwe eindzege ingezet. Ondertussen worden achter de schermen ook grote plannen voor de toekomst gesmeed.

De Madrilenen pakten vorig seizoen opnieuw twee hoofdprijzen: de landstitel en de Champions League. Desondanks blijft de club niet op haar lauweren rusten. In de komende jaren wil de Spaanse grootmacht het Europese voetbal blijven domineren, zeker gezien de hervormingen in de internationale competities. Daarvoor zou men een nieuwe coach overwegen.

Momenteel staat Carlo Ancelotti nog aan het roer in de Spaanse hoofdstad. En de resultaten onder zijn bewind spreken voor zich. Vorig seizoen werd zijn overeenkomst nog verlengd tot medio 2026. De kans is echter groot dat hij een jaartje eerder al vertrekt in het Estadio Santiago Bernabeu. En zijn beoogde opvolger zou inmiddels al bekend zijn.

LEES OOK: Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Kampioenenmaker in Duitsland

Zo meldt BILD dat Real Madrid in de zomer van 2025 wil uitpakken met de aanstelling van Xabi Alonso als nieuwe T1. De Spanjaard zette destijds als speler al de lijnen uit op het Madrileense middenveld. En momenteel is hij bezig aan een indrukwekkende trainerscarrière, vorig seizoen scheerde hij hoge toppen met Bayer Leverkusen.

Na het behalen van de Duitse dubbel, besloot Alonso om zijn huidige werkgever trouw te blijven. Maar de kans is groot dat hij na het huidige seizoen toch een stap hogerop zal zetten. Real Madrid zou dus alvast concrete interesse tonen. En de Koninklijke wil hem niet alleen wegplukken uit Leverkusen.

Wirtz in voetsporen trainer

Het genoemde medium beweert namelijk dat de Spaanse kampioen één van de favorieten is om met de handtekening van Florian Wirtz aan de haal te gaan. De Duitse spelmaker ontbolsterde helemaal onder de vleugels van Alonso en besloot net als zijn trainer om nog een jaartje te blijven. In 2025 zou hij Alonso dus kunnen volgen naar Madrid.

Al zal Leverkusen sowieso een smak geld verlangen. Bovendien worden de plekjes in het aanvallende compartiment dan wel erg groot met ook nog Vinicius Junior, Kylian Mbappé, Rodrygo Goes, Brahim Diaz, Arda Güler, Endrick en eventueel Jude Bellingham.

Real heeft nu al de sterkste selectie in Europa ...

Meest recent

Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

14
14
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

104
104
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

355
355
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

20
20
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

51
51
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

159
159
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

140
140
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

86
86
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

154
154
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

67
67
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

410
410
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

31
31
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

136
136
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

32
32
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

215
215
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

789
789
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

379
379
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

120
120
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

189
189
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

98
98
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

22
22
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

82
82
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

43
43
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

265
265

Meer sportnieuws