'Real doet La Liga daveren: nieuwe topcoach én superaanwinst'

door
'Real doet La Liga daveren: nieuwe topcoach én superaanwinst'

Titelverdediger Real Madrid is deze week met een logische zege tegen VfB Stuttgart aan de Champions League begonnen. Daarmee werd de queeste naar een nieuwe eindzege ingezet. Ondertussen worden achter de schermen ook grote plannen voor de toekomst gesmeed.

De Madrilenen pakten vorig seizoen opnieuw twee hoofdprijzen: de landstitel en de Champions League. Desondanks blijft de club niet op haar lauweren rusten. In de komende jaren wil de Spaanse grootmacht het Europese voetbal blijven domineren, zeker gezien de hervormingen in de internationale competities. Daarvoor zou men een nieuwe coach overwegen.

Momenteel staat Carlo Ancelotti nog aan het roer in de Spaanse hoofdstad. En de resultaten onder zijn bewind spreken voor zich. Vorig seizoen werd zijn overeenkomst nog verlengd tot medio 2026. De kans is echter groot dat hij een jaartje eerder al vertrekt in het Estadio Santiago Bernabeu. En zijn beoogde opvolger zou inmiddels al bekend zijn.

LEES OOK: Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Kampioenenmaker in Duitsland

Zo meldt BILD dat Real Madrid in de zomer van 2025 wil uitpakken met de aanstelling van Xabi Alonso als nieuwe T1. De Spanjaard zette destijds als speler al de lijnen uit op het Madrileense middenveld. En momenteel is hij bezig aan een indrukwekkende trainerscarrière, vorig seizoen scheerde hij hoge toppen met Bayer Leverkusen.

Na het behalen van de Duitse dubbel, besloot Alonso om zijn huidige werkgever trouw te blijven. Maar de kans is groot dat hij na het huidige seizoen toch een stap hogerop zal zetten. Real Madrid zou dus alvast concrete interesse tonen. En de Koninklijke wil hem niet alleen wegplukken uit Leverkusen.

Wirtz in voetsporen trainer

Het genoemde medium beweert namelijk dat de Spaanse kampioen één van de favorieten is om met de handtekening van Florian Wirtz aan de haal te gaan. De Duitse spelmaker ontbolsterde helemaal onder de vleugels van Alonso en besloot net als zijn trainer om nog een jaartje te blijven. In 2025 zou hij Alonso dus kunnen volgen naar Madrid.

Al zal Leverkusen sowieso een smak geld verlangen. Bovendien worden de plekjes in het aanvallende compartiment dan wel erg groot met ook nog Vinicius Junior, Kylian Mbappé, Rodrygo Goes, Brahim Diaz, Arda Güler, Endrick en eventueel Jude Bellingham.

Real heeft nu al de sterkste selectie in Europa ...

Meest recent

Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

10
10
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

54
54
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

58
58
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

26
26
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

56
56
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

199
199
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

99
99
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

47
47
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

353
353
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

234
234
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

559
559
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

83
83
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

143
143
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

412
412
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

343
343
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

187
187
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

194
194
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

141
141
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

112
112
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

515
515
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

96
96
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

356
356
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

149
149
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

926
926

Meer sportnieuws