Bart Verhaeghe briest: “Dat is niet oké en niet normaal”

door
Bart Verhaeghe briest: “Dat is niet oké en niet normaal”

Club Brugge verloor in het Jan Breydelstadion met 0-3 van Borussia Dortmund. Blauw-Zwart hield lang stand en was zelfs met momenten de betere ploeg, maar uiteindelijk toonden de Duitsers zich efficiënter.

Club Brugge is aldus weer actief in de Champions League, maar het heeft schaamrode kaken wanneer het de Europese topclubs op het verouderde Jan Breydelstadion moet ontvangen. Ook voorzitter Bart Verhaeghe is het grondig beu.

Verhaeghe briest

Tegenover Het Laatste Nieuws doet Verhaeghe zijn zegje. “We zitten hier al voor de zevende campagne van de Champions League in een aftands oud Jan Breydel dat op is. Dat is niet oké en niet normaal”, briest de voorzitter van Club Brugge.

Verhaeghe blijft goede hoop houden, ondanks alle protesten. “Ik hoop dat we binnen afzienbare tijd een nieuw en veel beter stadion kunnen bouwen. Niet alleen voor de kijkers, maar ook voor de omwonenden en onze samenleving.”

Financiën in orde

Volgens Verhaeghe is financieel gezien alles in orde. “Daarvoor moet je sparen als een goede huisvader en financieel gezond zijn. Dat doen wij en dat zijn wij. Maar neen, het is niet alleen een kwestie van geld.”

De preses wil positief blijven. “Al blijf ik geduldig. Elders in het land heb ik 18 jaar moeten wachten om een project te kunnen uitvoeren... Kijk, het is voor de goeie zaak, dan heb ik er vertrouwen in dat het er ooit van zal komen.”

Het zijn nu vooral de buurtbewoners die protesten blijven aantekenen. De supporters van Club Brugge hebben het heft alvast in eigen handen genomen. Er werden in de omgeving van de Olympiasite flyers uitgedeeld om het project te steunen.

POLL: Denk jij dat het nieuwe stadion van Club Brugge er ooit zal komen?

Meest recent

Ulderink scherp voor kop van Jut bij Antwerp

Antwerp lijkt een kruis te mogen maken over Europa League-voetbal volgend seizoen. De Great Old ging ...

0
0
'SOS Club: supersonische toptransfer crasht in recordtijd'

Chemsdine Talbi leek op weg naar een miljoenentransfer na zijn indrukwekkende prestaties in de ...

59
59
"Club Brugge moet hem halen" - fans zijn overtuigd

Met een overtuigende 4-1-overwinning tegen AA Gent wist Club Brugge het vertrouwen weer te ...

57
57
"Je gaat niet zeggen dat Hasi mindere trainer is dan Hayen?"

Zondag wordt de eerste hoofdprijs van het Belgische voetbalseizoen uitgedeeld. Dan staan Club Brugge ...

138
138
'Standard legt lot in handen van zeer verrassende naam'

Standard sleept zich momenteel door de Europe Play-Off. De Rouches hebben alles gegeven om in de ...

60
60
Tzolis lacht met Club-revelatie: "Hij mag mij bedanken"

Club Brugge kan met een uitstekend gevoel naar de bekerfinale van zondag. Het bracht zijn generale ...

136
136
Vertonghen in finale? Hasi onthult dé factor in beslissing

Zondag gaat Anderlecht in de bekerfinale op zoek naar een eerste prijs in acht jaar tijd. Het ...

79
79
Zeldzaam lichtpunt bij Gent: "Voorbeeld voor andere spelers"

AA Gent blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor donderdag ook met ...

102
102
Vermant titularis in finale? Hayen licht tipje van sluier

Club Brugge veegde donderdagnamiddag de vloer aan met AA Gent en haalde het met duidelijke ...

117
117
Eén positief punt bij pover Antwerp: "Dan is vijfde plaats binnen"

Antwerp FC maakte afgelopen weekend nog indruk met een overwinning op het veld van KRC Genk. Maar ...

205
205
Engelse finale in UEL lonkt, Chelsea blijft foutloos

Het heeft er alle schijn van dat de Europa League dit seizoen een Engelse finale krijgt. In de ...

74
74
'Totale exodus bij City: volgende grote naam kan beschikken'

Manchester City strijdt in de Premier League momenteel volop voor een Champions League-ticket. Toch ...

181
181
Anderlecht onder stoom: kaarten in bekerfinale herschud?

Aanstaande zondag is het zover, dan wordt op de Heizel gestreden om de Beker van België. Club ...

401
401
Delorge kijkt ogen uit bij Club Brugge: "Hij is ongelooflijk"

AA Gent wist donderdagnamiddag zijn tweede doelpunt in de Champions' Play-Offs te scoren, maar ...

1197
1197
'Xabi Alonso vraagt meteen om transferbom bij Real'

Real Madrid strijdt momenteel nog volop voor de Spaanse titel, toch is het bij de Koninklijke ook al ...

217
217
"Te goed voor JPL" - miljoenentransfer Club onvermijdelijk

In afwachting van de clash tussen Union SG en KRC Genk, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

438
438
De Cat duidelijk over Anderlecht-toekomst: "Mijn grootste droom"

RSC Anderlecht lijkt een nieuwe publiekslieveling te hebben. Na enkele veelbelovende optredens ...

273
273
Tzolis dankt één specifieke ploegmaat na nieuwe glansrol

Christos Tzolis is momenteel bezig aan zijn allereerste campagne in de Champions' Play-Offs en die ...

357
357
JPL-topclub ruikt buitenkans: Mensah komt in beeld

Antwerp FC is op zoek naar versterking op de linksachter en richt zijn pijlen op Gideon Mensah, een ...

115
115
'Onvrede bij Real Madrid: smaakmaker vraagt om vertrek'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

340
340

Meer sportnieuws