City houdt hart vast: noodlot slaat toe bij De Bruyne

door
City houdt hart vast: noodlot slaat toe bij De Bruyne

In de Champions League stonden woensdagavond weer enkele fraaie duels op het programma. Zo was het onder meer uitkijken naar de clash tussen Manchester City en Internazionale. Voor Kevin De Bruyne eindigde die topper echter in mineur.

De Engelse en de Italiaanse kampioen haalden in de voorbije seizoenen behoorlijk goede resultaten in het Kampioenenbal. In 2023 stonden ze zelfs tegenover mekaar in de finale. Toen haalde City het uiteindelijk met het kleinste verschil na een doelpunt van Rodri. Woensdag kreeg Inter dus een kans op revanche.

Al lijken de Milanezen voorlopig toch vooral op hun thuiswedstrijden te mikken om punten te rapen. Coach Inzaghi roteerde immers met verschillende sterkhouders in aanloop naar de Milanese derby van komend weekend. Onder meer Lautaro, Dumfries en Frattesi begonnen op de bank.

LEES OOK: 'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Persoonlijke revanche KDB

Bij City daarentegen, koos trainer Guardiola grotendeels voor zijn best mogelijke ploeg. Jongens als Rodri, Haaland en Bernardo verschenen gewoon aan de aftrap. Ook De Bruyne begon weinig verrassend aan de match. En de Belg was extra gebrand om zich te tonen.

Tijdens de finale van 2023 moest de spelmaker immers vroegtijdig de strijd staken met een blessure. En dus had hij woensdag een persoonlijke rekening open staat. In de eerste helft, die op 0-0 eindigde, kon hij ook voor enkele gevaarlijke acties zorgen. Maar opnieuw sloeg het noodlot toe.

Noodgedwongen wissel

Bij een goede kans in de slotfase van de eerste helft, werd de Rode Duivel immers aangetrapt door Calhanoglu. De Bruyne vroeg meteen om verzorging. Hij kwam vervolgens wel nog even terug op het veld, weliswaar mankend en met een bedenkelijke grimas op het gelaat. Maar aan de rust werd hij dan toch vervangen. Uit voorzorg? Of heeft de spelmaker een nieuwe blessure opgelopen? De komende dagen moeten meer duidelijkheid scheppen.

De Bruyne kan zeker nog twee seizoenen op absoluut topniveau aan ...

Meest recent

Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

10
10
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

16
16
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

16
16
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

78
78
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

219
219
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

133
133
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

268
268
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

151
151
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

188
188
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

33
33
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

41
41
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

607
607
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

717
717
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

118
118
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

299
299
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

368
368
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

457
457
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

394
394
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

371
371
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

563
563
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

402
402
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

457
457
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

231
231
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

128
128

Meer sportnieuws