Vanhaezebrouck ziet zwakte Club: "Ik houd mijn hart vast"

358
Vanhaezebrouck ziet zwakte Club:

Bij Club Brugge kijken ze nu echt wel reikhalzend uit naar woensdagavond, wanneer ze kennis mogen maken met de vernieuwde Champions League. Hun eerste opdracht daarin is meteen niet van de poes. Met Borussia Dortmund krijgen ze de verliezende finalist van vorig seizoen over de vloer.

Club zal dus op zijn allerbest moeten zijn als het niet zoals vier jaar geleden een 0-3 om de oren wil krijgen, laat staan een resultaat wil neerzetten. Hein Vanhaezebrouck vreest echter voor één zwakke plek in het elftal van Nicky Hayen.

LEES OOK: Hein Vanhaezebrouck fileert ex-Club speler tot op het bot

Seys wacht lastige avond tegen Adeyemi

In Het Nieuwsblad wijst de ex-trainer van AA Gent erop dat de jonge Joaquin Seys het als rechtsachter wellicht zal moeten opnemen tegen Karim Adeyemi, één van de uitblinkers van het seizoensbegin bij Dortmund.

"Op dat vlak was de snelle Dion De Neve afgelopen zaterdag geen geslaagde lakmoesproef voor Joaquin Seys. Daar had hij echt moeite mee. En Adeyemi is nog moeilijker", stelt Vanhaezebrouck. "Iemand moet Seys bijstaan. Eén op een tegen Adeyemi, dat is onbegonnen werk."

Vanhaezebrouck waarschuwt voor valkuil

Maar daar ligt ook een valkuil voor Club. "Die steun mag niet komen van een centrale verdediger, want dan trek je heel die defensie uit elkaar", waarschuwt hij. "En als Skov Olsen dat moet doen, dan houd ik toch mijn hart vast. Dat is niet zijn sterkste kant. Dus, dat zal het vanuit het middenveld moeten komen. En dan denk ik aan Vetlesen of Nielsen om Seys te helpen."

Er ligt dus puzzelwerk op tafel voor Nicky Hayen. Hugo Siquet werd gepasseerd in de selectie en dus lijkt de kans groot dat Seys op rechts zal starten. Tenzij de trainer verrast en meteen Kyriani Sabbe, pas terug uit blessure, voor de leeuwen gooit in de basiself.

Denk je dat Hayen een oplossing zal vinden?

Meest recent

Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

13
13
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

18
18
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

80
80
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

68
68
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

174
174
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

169
169
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

56
56
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

358
358
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

334
334
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

167
167
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

124
124
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

113
113
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

189
189
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

185
185
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1611
1611
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

380
380
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

301
301
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

321
321
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

93
93
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

228
228
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

248
248
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

106
106

Meer sportnieuws