Vanhaezebrouck ziet zwakte Club: "Ik houd mijn hart vast"

358
Vanhaezebrouck ziet zwakte Club:

Bij Club Brugge kijken ze nu echt wel reikhalzend uit naar woensdagavond, wanneer ze kennis mogen maken met de vernieuwde Champions League. Hun eerste opdracht daarin is meteen niet van de poes. Met Borussia Dortmund krijgen ze de verliezende finalist van vorig seizoen over de vloer.

Club zal dus op zijn allerbest moeten zijn als het niet zoals vier jaar geleden een 0-3 om de oren wil krijgen, laat staan een resultaat wil neerzetten. Hein Vanhaezebrouck vreest echter voor één zwakke plek in het elftal van Nicky Hayen.

LEES OOK: Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Seys wacht lastige avond tegen Adeyemi

In Het Nieuwsblad wijst de ex-trainer van AA Gent erop dat de jonge Joaquin Seys het als rechtsachter wellicht zal moeten opnemen tegen Karim Adeyemi, één van de uitblinkers van het seizoensbegin bij Dortmund.

"Op dat vlak was de snelle Dion De Neve afgelopen zaterdag geen geslaagde lakmoesproef voor Joaquin Seys. Daar had hij echt moeite mee. En Adeyemi is nog moeilijker", stelt Vanhaezebrouck. "Iemand moet Seys bijstaan. Eén op een tegen Adeyemi, dat is onbegonnen werk."

Vanhaezebrouck waarschuwt voor valkuil

Maar daar ligt ook een valkuil voor Club. "Die steun mag niet komen van een centrale verdediger, want dan trek je heel die defensie uit elkaar", waarschuwt hij. "En als Skov Olsen dat moet doen, dan houd ik toch mijn hart vast. Dat is niet zijn sterkste kant. Dus, dat zal het vanuit het middenveld moeten komen. En dan denk ik aan Vetlesen of Nielsen om Seys te helpen."

Er ligt dus puzzelwerk op tafel voor Nicky Hayen. Hugo Siquet werd gepasseerd in de selectie en dus lijkt de kans groot dat Seys op rechts zal starten. Tenzij de trainer verrast en meteen Kyriani Sabbe, pas terug uit blessure, voor de leeuwen gooit in de basiself.

Denk je dat Hayen een oplossing zal vinden?

Meest recent

Thorup neemt Genk-spelers in bescherming na magere match

KRC Genk gaat niet bepaald de interlandbreak in met een goed gevoel. Na de nederlaag van vorige week ...

4
4
Barça zet scheve situatie nog recht in kraker op Atletico

FC Barcelona heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in LaLiga. Het blijft aan de leiding en ...

16
16
De Roeck ziet nog groot werkpunt ondanks ruime zege STVV

Jonas De Roeck heeft zijn intrede niet gemist bij zijn tweede passage op Stayen. In zijn eerste ...

6
6
Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

13
13
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

79
79
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

25
25
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

53
53
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

59
59
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

55
55
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

248
248
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

389
389
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

114
114
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

274
274
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

138
138
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

116
116
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

495
495
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

37
37
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

576
576
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

65
65
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

787
787
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

79
79
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

663
663
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

226
226
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1140
1140

Meer sportnieuws