Vanhaezebrouck ziet zwakte Club: "Ik houd mijn hart vast"

358 stemmen
Vanhaezebrouck ziet zwakte Club:

Bij Club Brugge kijken ze nu echt wel reikhalzend uit naar woensdagavond, wanneer ze kennis mogen maken met de vernieuwde Champions League. Hun eerste opdracht daarin is meteen niet van de poes. Met Borussia Dortmund krijgen ze de verliezende finalist van vorig seizoen over de vloer.

Club zal dus op zijn allerbest moeten zijn als het niet zoals vier jaar geleden een 0-3 om de oren wil krijgen, laat staan een resultaat wil neerzetten. Hein Vanhaezebrouck vreest echter voor één zwakke plek in het elftal van Nicky Hayen.

LEES OOK: Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Seys wacht lastige avond tegen Adeyemi

In Het Nieuwsblad wijst de ex-trainer van AA Gent erop dat de jonge Joaquin Seys het als rechtsachter wellicht zal moeten opnemen tegen Karim Adeyemi, één van de uitblinkers van het seizoensbegin bij Dortmund.

"Op dat vlak was de snelle Dion De Neve afgelopen zaterdag geen geslaagde lakmoesproef voor Joaquin Seys. Daar had hij echt moeite mee. En Adeyemi is nog moeilijker", stelt Vanhaezebrouck. "Iemand moet Seys bijstaan. Eén op een tegen Adeyemi, dat is onbegonnen werk."

Vanhaezebrouck waarschuwt voor valkuil

Maar daar ligt ook een valkuil voor Club. "Die steun mag niet komen van een centrale verdediger, want dan trek je heel die defensie uit elkaar", waarschuwt hij. "En als Skov Olsen dat moet doen, dan houd ik toch mijn hart vast. Dat is niet zijn sterkste kant. Dus, dat zal het vanuit het middenveld moeten komen. En dan denk ik aan Vetlesen of Nielsen om Seys te helpen."

Er ligt dus puzzelwerk op tafel voor Nicky Hayen. Hugo Siquet werd gepasseerd in de selectie en dus lijkt de kans groot dat Seys op rechts zal starten. Tenzij de trainer verrast en meteen Kyriani Sabbe, pas terug uit blessure, voor de leeuwen gooit in de basiself.

Denk je dat Hayen een oplossing zal vinden?

Meest recent

'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

273
273
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

39
39
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

41
41
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

26
26
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

75
75
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

104
104
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

92
92
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

722
722
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

344
344
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

109
109
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

827
827
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

383
383
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

455
455
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

452
452
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

135
135
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

507
507
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

116
116
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

37
37
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

277
277
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

264
264
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

261
261
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

684
684
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

178
178
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

192
192
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

228
228

Meer sportnieuws