Vanhaezebrouck ziet zwakte Club: "Ik houd mijn hart vast"

358
Vanhaezebrouck ziet zwakte Club:

Bij Club Brugge kijken ze nu echt wel reikhalzend uit naar woensdagavond, wanneer ze kennis mogen maken met de vernieuwde Champions League. Hun eerste opdracht daarin is meteen niet van de poes. Met Borussia Dortmund krijgen ze de verliezende finalist van vorig seizoen over de vloer.

Club zal dus op zijn allerbest moeten zijn als het niet zoals vier jaar geleden een 0-3 om de oren wil krijgen, laat staan een resultaat wil neerzetten. Hein Vanhaezebrouck vreest echter voor één zwakke plek in het elftal van Nicky Hayen.

LEES OOK: Hein Vanhaezebrouck fileert ex-Club speler tot op het bot

Seys wacht lastige avond tegen Adeyemi

In Het Nieuwsblad wijst de ex-trainer van AA Gent erop dat de jonge Joaquin Seys het als rechtsachter wellicht zal moeten opnemen tegen Karim Adeyemi, één van de uitblinkers van het seizoensbegin bij Dortmund.

"Op dat vlak was de snelle Dion De Neve afgelopen zaterdag geen geslaagde lakmoesproef voor Joaquin Seys. Daar had hij echt moeite mee. En Adeyemi is nog moeilijker", stelt Vanhaezebrouck. "Iemand moet Seys bijstaan. Eén op een tegen Adeyemi, dat is onbegonnen werk."

Vanhaezebrouck waarschuwt voor valkuil

Maar daar ligt ook een valkuil voor Club. "Die steun mag niet komen van een centrale verdediger, want dan trek je heel die defensie uit elkaar", waarschuwt hij. "En als Skov Olsen dat moet doen, dan houd ik toch mijn hart vast. Dat is niet zijn sterkste kant. Dus, dat zal het vanuit het middenveld moeten komen. En dan denk ik aan Vetlesen of Nielsen om Seys te helpen."

Er ligt dus puzzelwerk op tafel voor Nicky Hayen. Hugo Siquet werd gepasseerd in de selectie en dus lijkt de kans groot dat Seys op rechts zal starten. Tenzij de trainer verrast en meteen Kyriani Sabbe, pas terug uit blessure, voor de leeuwen gooit in de basiself.

Denk je dat Hayen een oplossing zal vinden?

Meest recent

Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

57
57
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

24
24
Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

19
19
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

110
110
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

27
27
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

49
49
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

30
30
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

167
167
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

42
42
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

74
74
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

191
191
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

119
119
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

73
73
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

209
209
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

193
193
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

250
250
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

143
143
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

229
229
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

265
265
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

308
308
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

256
256
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

334
334
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

511
511
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

237
237

Meer sportnieuws