Hayen dumpt opvallende naam uit CL-selectie Club Brugge

door
Hayen dumpt opvallende naam uit CL-selectie Club Brugge

Woensdag begint Club Brugge aan een nieuwe campagne in de Champions League. Voor het bezoek van Borussia Dortmund hakte Nicky Hayen alvast een bijzondere knoop door.

Via de officiële kanalen maakte Blauw-Zwart zopas de 21-koppige selectie bekend voor de eerste opdracht op het kampioenenbal. Daarbij valt er van een opvallende naam geen spoor te bekennen. Tenslotte heeft Hayen in zijn wedstrijdkern zowaar geen plek meer voor zomeraanwinst Hugo Siquet.

Hayen dumpt Siquet

De 22-jarige rechtsachter werd nochtans als direct inzetbare versterking voor een drietal miljoen weggeplukt bij Freiburg. Voorlopig kan Siquet evenwel nog niet overtuigen in Jan Breydel. Integendeel: in de pikorde moest hij de voorbije weken al de piepjonge linkspoot Joaquin Seys voor zich dulden.

Nu zijn voornaamste concurrent Kyriani Sabbe, bij zijn korte invalbeurt tegen KV Kortrijk meteen goed voor een pre-assist, opnieuw klaar is voor de strijd valt de eenmalige Rode Duivel dus al compleet uit de boot. En dat terwijl er met Bjorn Meijer nóg een optie op de backs nog in de lappenmand ligt.

Sabbe of Seys?

Van een valse start gesproken dus. Afwachten of Seys ook tegen de Duitser voor de leeuwen wordt geworpen, dan wel Sabbe direct al aan de aftrap verschijnt. Casper Nielsen is overigens wél opnieuw van de partij. De middenvelder stond de afgelopen weken nog aan de kant met een spierblessure.

Wie zal woensdag starten?

Meest recent

Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

8
8
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

61
61
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

55
55
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

142
142
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

96
96
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

49
49
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

438
438
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

214
214
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

525
525
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

383
383
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

274
274
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

152
152
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

105
105
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

110
110
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

98
98
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

68
68
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

154
154
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

163
163
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

381
381
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

119
119
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

352
352
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

123
123
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

50
50
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

450
450
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

200
200

Meer sportnieuws