'OHL-coach krijgt zware straf om bizarre reden'

174 stemmen
'OHL-coach krijgt zware straf om bizarre reden'

OH Leuven zag afgelopen weekend een einde komen aan zijn ongeslagen status. Na twee overwinningen en vier gelijke spelen in de eerste zes wedstrijden leed het zondag een pijnlijk nederlaag op Stayen.

STVV had immers nog geen enkele wedstrijd gewonnen dit seizoen en daarom trainer Christian Lattanzio ontslagen. Felice Mazzu kwam de Italiaan vervangen en pakte dus meteen de drie punten.

LEES OOK: 'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Garcia riskeert drie wedstrijden schorsing

Een laat doelpunt van Brahimi deed OHL de das om en dat zorgde voor grote frustraties. Die kunnen trainer Oscar Garcia nu een forse sanctie opleveren.

Het Nieuwsblad meldt immers dat het Bondsparket de Spanjaard een schorsing van maar liefst drie wedstrijden wil opleggen. Dat zouden ze doen omdat Garcia na het laatste fluitsignaal weigerde om de hand van de scheidsrechter te schudden.

Garcia weigert hand van de ref

Garcia wou immers verhaal halen omdat hij vond dat er een overtreding gemaakt werd op N'Dri in de aanloop naar de 2-1. Toen de ref hem de hand reikte, weigerde hij die met een wegwerpgebaar. Dat werd geïnterpreteerd als een "belediging of obsceniteit". Die versie van de feiten betwistte Garcia wel. Hij stelde dat hij simpelweg de assistent-scheidsrechter de hand schudde en vond het juist provocerend dat de ref hem de hand wou schudden in plaats van het gesprek aan te gaan.

Het Disciplinair Comité moet zich nu over het dossier buigen en beslissen of Garcia inderdaad een schorsing verdiend. Het is nog wachten op hun uitspraak.

Verdient Garcia daarvoor een schorsing?

Meest recent

Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

22
22
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

15
15
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

20
20
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

16
16
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

134
134
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

69
69
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

46
46
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

152
152
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

265
265
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

77
77
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

144
144
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

36
36
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

226
226
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

68
68
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

38
38
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

581
581
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

570
570
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

70
70
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

283
283
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

152
152
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

303
303
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

162
162
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

191
191
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

114
114

Meer sportnieuws