'OHL-coach krijgt zware straf om bizarre reden'

door
'OHL-coach krijgt zware straf om bizarre reden'

OH Leuven zag afgelopen weekend een einde komen aan zijn ongeslagen status. Na twee overwinningen en vier gelijke spelen in de eerste zes wedstrijden leed het zondag een pijnlijk nederlaag op Stayen.

STVV had immers nog geen enkele wedstrijd gewonnen dit seizoen en daarom trainer Christian Lattanzio ontslagen. Felice Mazzu kwam de Italiaan vervangen en pakte dus meteen de drie punten.

LEES OOK: 'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Garcia riskeert drie wedstrijden schorsing

Een laat doelpunt van Brahimi deed OHL de das om en dat zorgde voor grote frustraties. Die kunnen trainer Oscar Garcia nu een forse sanctie opleveren.

Het Nieuwsblad meldt immers dat het Bondsparket de Spanjaard een schorsing van maar liefst drie wedstrijden wil opleggen. Dat zouden ze doen omdat Garcia na het laatste fluitsignaal weigerde om de hand van de scheidsrechter te schudden.

Garcia weigert hand van de ref

Garcia wou immers verhaal halen omdat hij vond dat er een overtreding gemaakt werd op N'Dri in de aanloop naar de 2-1. Toen de ref hem de hand reikte, weigerde hij die met een wegwerpgebaar. Dat werd geïnterpreteerd als een "belediging of obsceniteit". Die versie van de feiten betwistte Garcia wel. Hij stelde dat hij simpelweg de assistent-scheidsrechter de hand schudde en vond het juist provocerend dat de ref hem de hand wou schudden in plaats van het gesprek aan te gaan.

Het Disciplinair Comité moet zich nu over het dossier buigen en beslissen of Garcia inderdaad een schorsing verdiend. Het is nog wachten op hun uitspraak.

Verdient Garcia daarvoor een schorsing?

Meest recent

Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

8
8
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

22
22
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

88
88
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

128
128
'Messi laat 1,4 miljard euro links liggen'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

88
88
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

209
209
Vannieuwkerke haalt hard uit: "Dit klopt gewoon niet"

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

155
155
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

239
239
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

496
496
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

364
364
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

93
93
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

58
58
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

153
153
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

298
298
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

240
240
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

284
284
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

175
175
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

401
401
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

92
92
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

71
71
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

129
129
Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

331
331
Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Union SG speelde zijn beste matchen in de Champions League, waar ze het spel niet moeten maken. In ...

225
225
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

90
90

Meer sportnieuws