'OHL-coach krijgt zware straf om bizarre reden'

door
'OHL-coach krijgt zware straf om bizarre reden'

OH Leuven zag afgelopen weekend een einde komen aan zijn ongeslagen status. Na twee overwinningen en vier gelijke spelen in de eerste zes wedstrijden leed het zondag een pijnlijk nederlaag op Stayen.

STVV had immers nog geen enkele wedstrijd gewonnen dit seizoen en daarom trainer Christian Lattanzio ontslagen. Felice Mazzu kwam de Italiaan vervangen en pakte dus meteen de drie punten.

LEES OOK: Mazzu geeft aan waar OHL de match verloren heeft

Garcia riskeert drie wedstrijden schorsing

Een laat doelpunt van Brahimi deed OHL de das om en dat zorgde voor grote frustraties. Die kunnen trainer Oscar Garcia nu een forse sanctie opleveren.

Het Nieuwsblad meldt immers dat het Bondsparket de Spanjaard een schorsing van maar liefst drie wedstrijden wil opleggen. Dat zouden ze doen omdat Garcia na het laatste fluitsignaal weigerde om de hand van de scheidsrechter te schudden.

Garcia weigert hand van de ref

Garcia wou immers verhaal halen omdat hij vond dat er een overtreding gemaakt werd op N'Dri in de aanloop naar de 2-1. Toen de ref hem de hand reikte, weigerde hij die met een wegwerpgebaar. Dat werd geïnterpreteerd als een "belediging of obsceniteit". Die versie van de feiten betwistte Garcia wel. Hij stelde dat hij simpelweg de assistent-scheidsrechter de hand schudde en vond het juist provocerend dat de ref hem de hand wou schudden in plaats van het gesprek aan te gaan.

Het Disciplinair Comité moet zich nu over het dossier buigen en beslissen of Garcia inderdaad een schorsing verdiend. Het is nog wachten op hun uitspraak.

Verdient Garcia daarvoor een schorsing?

Meest recent

'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

39
39
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

85
85
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

78
78
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

53
53
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

105
105
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

60
60
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

113
113
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

62
62
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

102
102
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

92
92
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

143
143
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

276
276
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

238
238
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

619
619
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

256
256
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

115
115
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

98
98
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

90
90
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

253
253
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

130
130
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

186
186
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

108
108
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

291
291
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

253
253

Meer sportnieuws