Mega transferbom: 'Ivan Perisic naar Eredivisie'

298
Mega transferbom: 'Ivan Perisic naar Eredivisie'

De transferperiode is in de meeste landen gesloten, maar transfervrije spelers kunnen nog steeds bij een nieuwe club tekenen. En daar wil Ivan Perisic gretig gebruik van maken. De Kroatische flankspeler lijkt op weg naar de Nederlandse kampioen PSV.

Perisic maakte destijds als jeugdspeler al indruk. Zo legde hij zelfs een proefperiode af bij RSC Anderlecht. Maar uiteindelijk koos hij voor het Franse Sochaux als zijn eerste profclub. Dat werd evenwel geen succes. Na amper een half jaar werd de Kroaat alweer uitgeleend aan KSV Roeselare.

LEES OOK: Pakkende beelden: Koeman Jr diep geraakt bij eerbetoon

Grote doorbraak in Brugge

Die overgang bleek wel een goede zet. Perisic groeide immers uit tot één van de revelaties op de Belgische velden. En zijn huurperiode aan Roeselare leverde hem zowaar een nieuwe toptransfer op. Het was namelijk Club Brugge dat hem vervolgens definitief in huis haalde. 

In Brugge zette Perisic zijn ontwikkeling gewoon voort. Hij werd zelfs verkozen tot 'Profvoetballer van het Jaar' en versierde zijn eerste selectie bij de nationale ploeg. Na twee seizoenen bij Club besloot hij de stap naar de Bundesliga te zetten. Eerst bij Borussia Dortmund, vervolgens bij VfL Wolfsburg.

Mislukte terugkeer bij Hajduk

Die laatste club ruilde hij na een tijdje in voor Internazionale. En ondanks een korte huurperiode aan Bayern München, werkte hij ruim 200 matchen af namens de Italiaanse topclub. In de voorbije seizoenen speelde Perisic dan weer voor Tottenham Hotspur. Daar kwam hij echter steeds minder in actie.

Zijn aflopende contract in Londen werd dan ook niet verlengd. Perisic maakte van zijn transfervrije status dan maar gebruik om terug te keren naar zijn jeugdclub Hajduk Split. Daar kreeg hij het echter aan de stok met trainer Gennaro Gattuso. En dus werd besloten om zijn overeenkomst in onderling overleg te ontbinden.

Bij PSV: concurrent Bakayoko en Lang

Sindsdien zit Perisic nog steeds zonder werkgever. Maar daar lijkt nu verandering in te komen. Zo meldt transferexpert Fabrizio Romano dat PSV momenteel concreet werk maakt van zijn komst. Bij de topclub uit Eindhoven moet hij de concurrentie aangaan met onder meer Johan Bakayoko en Noa Lang. Perisic kan normaal gezien wel niet meer ingeschreven worden voor de Europese competities, dus zal hij in de eerste maanden vooral in de Eredivisie ingezet worden.

Club had Perisic moeten terughalen ...

Meest recent

Gianni Infantino gooit alles in de strijd: open brief

De kritiek op Gianni Infantino was snoeihard de afgelopen weken. Na het WK kreeg de FIFA-baas enorm ...

0
0
Nicolas Frutos daagt Mario Kohnen bij Charleroi uit

Sporting Charleroi is sterk aan het seizoen begonnen. Met 18 punten uit zeven wedstrijden staan de ...

10
10
Atlético maakt Real belachelijk: Mourinho afgemaakt

De Madrileense derby tussen Real Madrid en Atlético Madrid blijft nazinderen. José ...

22
22
Israël woest na Ierse uitspraken: “Hypocriet en dom!”

De vlam zit al ferm in de pan voor de clash tussen Ierland en Israël. De Ierse bondscoach ...

38
38
KSC Lokeren pakt uit met comeback: ‘Schat aan ervaring’

KSC Lokeren heeft nog een aanwinst voorgesteld. De zomermercato zit er al een tijdje op, maar toch ...

19
19
Mark van Bommel legt lat erg hoog met straffe speech

Mark van Bommel is begonnen als bondscoach van de Rode Duivels. De Nederlander is de opvolger van ...

57
57
"Fenomenaal" - Hein gelooft ogen niet bij JPL-uitblinker

Het eerste luik van de Jupiler Pro League zit erop, inmiddels zijn al zeven speeldagen afgerond. En ...

115
115
Gemiste kans Van Bommel? "Verbazend dat hij er niet bij is"

Mark van Bommel heeft zijn eerste selectie als Belgisch bondscoach samengesteld. Daarin voorzag hij ...

169
169
Tresoldi-soap duurt voort: "De wereld is veranderd"

Club Brugge ziet deze week weer een waslijst aan internationals uitzwermen. Ook Nicolo Tresoldi zal ...

145
145
'Zidane drukt stempel: Mbappé krijgt drastische boodschap'

Mark van Bommel is begonnen aan zijn eerste interland-periode bij de Rode Duivels. En ook bij ...

122
122
"Minstens 10 jaar" - Club Brugge-voorspelling doet Anderlecht huiveren

RSC Anderlecht blijft de met voorsprong meest succesvolle club uit de geschiedenis van het Belgische ...

803
803
Thorup op plaats gezet: "Genk moet daar vanaf stappen"

KRC Genk heeft een tegenvalllende start van het seizoen achter de rug. Met 9 op 18 tellen de ...

214
214
Grote Mannaert-wending bij KBVB: doorbraak in de maak

De Rode Duivels trappen deze week hun campagne in de Nations League op gang. Ondertussen blijft het ...

136
136
‘Lammens afgemaakt: Van Bommel doet straffe ingreep’

Senne Lammens krijgt meteen een opvallend signaal van Mark van Bommel. Net nu de doelman bij ...

409
409
'Real zes punten achter: Mourinho viseert grote naam'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

214
214
Union haalt wéér ruwe diamant: "Interesse lang duidelijk"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

149
149
Verrassende Duivel maakt indruk: eerste basisplaats lonkt

De Rode Duivels zijn voor het eerst sinds het WK weer samengekomen. Maandag werd verzamelen geblazen ...

373
373
Club Brugge aan de slag: nieuwste toptransfer staat vast

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

685
685
Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"

Westerlo heeft zondagavond met 0-2 gewonnen op het veld van STVV en boekte zo zijn derde overwinning ...

29
29
"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

110
110
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

219
219
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

159
159
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

816
816
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

281
281
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

519
519

Meer sportnieuws