Mega transferbom: 'Ivan Perisic naar Eredivisie'

door
Mega transferbom: 'Ivan Perisic naar Eredivisie'

De transferperiode is in de meeste landen gesloten, maar transfervrije spelers kunnen nog steeds bij een nieuwe club tekenen. En daar wil Ivan Perisic gretig gebruik van maken. De Kroatische flankspeler lijkt op weg naar de Nederlandse kampioen PSV.

Perisic maakte destijds als jeugdspeler al indruk. Zo legde hij zelfs een proefperiode af bij RSC Anderlecht. Maar uiteindelijk koos hij voor het Franse Sochaux als zijn eerste profclub. Dat werd evenwel geen succes. Na amper een half jaar werd de Kroaat alweer uitgeleend aan KSV Roeselare.

Grote doorbraak in Brugge

Die overgang bleek wel een goede zet. Perisic groeide immers uit tot één van de revelaties op de Belgische velden. En zijn huurperiode aan Roeselare leverde hem zowaar een nieuwe toptransfer op. Het was namelijk Club Brugge dat hem vervolgens definitief in huis haalde. 

In Brugge zette Perisic zijn ontwikkeling gewoon voort. Hij werd zelfs verkozen tot 'Profvoetballer van het Jaar' en versierde zijn eerste selectie bij de nationale ploeg. Na twee seizoenen bij Club besloot hij de stap naar de Bundesliga te zetten. Eerst bij Borussia Dortmund, vervolgens bij VfL Wolfsburg.

Mislukte terugkeer bij Hajduk

Die laatste club ruilde hij na een tijdje in voor Internazionale. En ondanks een korte huurperiode aan Bayern München, werkte hij ruim 200 matchen af namens de Italiaanse topclub. In de voorbije seizoenen speelde Perisic dan weer voor Tottenham Hotspur. Daar kwam hij echter steeds minder in actie.

Zijn aflopende contract in Londen werd dan ook niet verlengd. Perisic maakte van zijn transfervrije status dan maar gebruik om terug te keren naar zijn jeugdclub Hajduk Split. Daar kreeg hij het echter aan de stok met trainer Gennaro Gattuso. En dus werd besloten om zijn overeenkomst in onderling overleg te ontbinden.

Bij PSV: concurrent Bakayoko en Lang

Sindsdien zit Perisic nog steeds zonder werkgever. Maar daar lijkt nu verandering in te komen. Zo meldt transferexpert Fabrizio Romano dat PSV momenteel concreet werk maakt van zijn komst. Bij de topclub uit Eindhoven moet hij de concurrentie aangaan met onder meer Johan Bakayoko en Noa Lang. Perisic kan normaal gezien wel niet meer ingeschreven worden voor de Europese competities, dus zal hij in de eerste maanden vooral in de Eredivisie ingezet worden.

POLL: Club had Perisic moeten terughalen ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

5
5
”Snap nog altijd niet waarom” - Odoi’s dieptepunt tegen Anderlecht

Denis Odoi is inmiddels al 37 jaar, maar de polyvalente middenvelder blijft gaan. Bij Royal Antwerp ...

41
41
Milicevic vuurt stevige waarschuwing af aan Club Brugge

KAA Gent neemt het donderdag op tegen Club Brugge. De Buffalo’s zitten momenteel in de hoek ...

109
109
OH Leuven moet vertrek van belangrijke pion vrezen

OH Leuven beleefde opnieuw een vrij grijs seizoen, waarin het nooit uit de buik van het klassement ...

22
22
'Ramazani ziet Premier League-droom uiteenspatten'

Wout Faes degradeert met Leicester City opnieuw uit de Premier League, maar dat betekent niet ...

40
40
Winteraanwinst Anderlecht zoekt zijn weg in RSCA 2.0

Besnik Hasi verloor veel tijd door de eerste drie matchen van de Play-Offs met een 3-5-2 of 3-4-2 ...

170
170
Zulte Waregem onthult transferplannen voor terugkeer in 1A

Na twee seizoenen afwezigheid keert Zulte Waregem straks terug op het hoogste niveau. De ...

221
221
'Anderlecht hakt knoop over Vertonghen definitief door'

Voor Anderlecht breekt een zeer belangrijke vierdaagse aan. Daarbij is het vizier vooral gericht op ...

147
147
'Antwerp krijgt geweldig nieuws over tribune 2 Bosuil'

Antwerp zette de voorbije jaren grote stappen in haar ontwikkeling als club. Daar hoorde ook een ...

281
281
'AA Gent troeft Anderlecht en Ajax af voor transfer'

AA Gent beleeft ontgoochelende play-offs met slechts een drie op achttien, waarbij het onlangs twee ...

145
145
AA Gent zwaar verzwakt naar Club: Milicevic moet puzzelen

In de immer beladen Slag om Vlaanderen moet AA Gent opstaan na een reeks nederlagen. Gemakkelijker ...

145
145
'Anderlecht in shock: pittig prijskaartje toptarget bekend'

RSC Anderlecht kan zich in de komende dagen verzekeren van een Europees ticket. Ook op financieel ...

178
178
'Mignolet versus Jackers: Hayen hakt knoop nu al door'

Mits een zege in eigen huis tegen AA Gent kan Club Brugge straks opnieuw haasje-over doen met Union. ...

321
321
'Antwerp all-in: Ulderink neemt risico tegen Anderlecht'

Na de fraaie vier op zes tegen KRC Genk barst Antwerp plots weer van het vertrouwen. Een lijn die ...

187
187
Club Brugge betaalt nu de prijs voor één grote fout

Club Brugge kampt met een ernstig spitsenprobleem. In de cruciale wedstrijden tegen Union SG werd ...

297
297
'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

AA Gent sleept zich naar het einde van het seizoen, al hopen Danijel Milicevic zijn troepen op het ...

134
134
'Kassa kassa in Genk: toptransfer in stroomversnelling'

Na nagenoeg een heel seizoen op kop te hebben gestaan is KRC Genk plots op achtervolgen aangewezen ...

481
481
'Hasi experimenteert: verrassende vervanger Simic bekend'

Als generale repetitie voor de cruciale bekerfinale tegen Club Brugge hoopt RSC Anderlecht eerst nog ...

261
261
'Hayen verbaast vriend en vijand met opstelling Club Brugge'

Club Brugge hoopt de een op zes tegen Union straks door te spoelen met een klinkende zege in eigen ...

822
822
Genk rekent op één man: "Hij blijft voor 200% zeker"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

261
261

Meer sportnieuws