Mega transferbom: 'Ivan Perisic naar Eredivisie'

door
Mega transferbom: 'Ivan Perisic naar Eredivisie'

De transferperiode is in de meeste landen gesloten, maar transfervrije spelers kunnen nog steeds bij een nieuwe club tekenen. En daar wil Ivan Perisic gretig gebruik van maken. De Kroatische flankspeler lijkt op weg naar de Nederlandse kampioen PSV.

Perisic maakte destijds als jeugdspeler al indruk. Zo legde hij zelfs een proefperiode af bij RSC Anderlecht. Maar uiteindelijk koos hij voor het Franse Sochaux als zijn eerste profclub. Dat werd evenwel geen succes. Na amper een half jaar werd de Kroaat alweer uitgeleend aan KSV Roeselare.

LEES OOK: Godts nu ook in kraker tegen PSV de grote man bij Ajax

Grote doorbraak in Brugge

Die overgang bleek wel een goede zet. Perisic groeide immers uit tot één van de revelaties op de Belgische velden. En zijn huurperiode aan Roeselare leverde hem zowaar een nieuwe toptransfer op. Het was namelijk Club Brugge dat hem vervolgens definitief in huis haalde. 

In Brugge zette Perisic zijn ontwikkeling gewoon voort. Hij werd zelfs verkozen tot 'Profvoetballer van het Jaar' en versierde zijn eerste selectie bij de nationale ploeg. Na twee seizoenen bij Club besloot hij de stap naar de Bundesliga te zetten. Eerst bij Borussia Dortmund, vervolgens bij VfL Wolfsburg.

Mislukte terugkeer bij Hajduk

Die laatste club ruilde hij na een tijdje in voor Internazionale. En ondanks een korte huurperiode aan Bayern München, werkte hij ruim 200 matchen af namens de Italiaanse topclub. In de voorbije seizoenen speelde Perisic dan weer voor Tottenham Hotspur. Daar kwam hij echter steeds minder in actie.

Zijn aflopende contract in Londen werd dan ook niet verlengd. Perisic maakte van zijn transfervrije status dan maar gebruik om terug te keren naar zijn jeugdclub Hajduk Split. Daar kreeg hij het echter aan de stok met trainer Gennaro Gattuso. En dus werd besloten om zijn overeenkomst in onderling overleg te ontbinden.

Bij PSV: concurrent Bakayoko en Lang

Sindsdien zit Perisic nog steeds zonder werkgever. Maar daar lijkt nu verandering in te komen. Zo meldt transferexpert Fabrizio Romano dat PSV momenteel concreet werk maakt van zijn komst. Bij de topclub uit Eindhoven moet hij de concurrentie aangaan met onder meer Johan Bakayoko en Noa Lang. Perisic kan normaal gezien wel niet meer ingeschreven worden voor de Europese competities, dus zal hij in de eerste maanden vooral in de Eredivisie ingezet worden.

Club had Perisic moeten terughalen ...

Meest recent

Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

24
24
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

27
27
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

44
44
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

30
30
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

55
55
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

48
48
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

221
221
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

60
60
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

28
28
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

216
216
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

339
339
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

632
632
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

79
79
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

25
25
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

121
121
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

126
126
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

791
791
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

395
395
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

393
393
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

176
176
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

450
450
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

291
291
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1280
1280
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

134
134
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

167
167

Meer sportnieuws