Club doet 'beste transfer van JPL': "30 miljoen waard"

door
Club doet 'beste transfer van JPL':

Traditiegetrouw zag de Jupiler Pro League tijdens de voorbije zomermercato weer verschillende uitblinkers vertrekken. Maar daar tegenover maakten ook enkele nieuwe smaakmakers hun opwachting. Bij Club Brugge bijvoorbeeld, loopt een volgend goudhaantje rond.

De regerende landskampioen heeft een behoorlijk kalme transferperiode achter de rug aan uitgaande zijde. Igor Thiago en Antonio Nusa werden weliswaar voor de nodige miljoenen verkocht, voorts bleven alle sterkhouders op post. Ook het verwachte vertrek van Andreas Skov Olsen en Raphael Onyedika bleef uiteindelijk uit.

Aan inkomende zijde wist Club zich dan weer al vroegtijdig van versterking te voorzien. Al zijn niet al die nieuwkomers voorlopig een succes. Ardon Jashari haalt nog niet het gewenste niveau, Hugo Siquet moet zich aanpassen aan een nieuw systeem. Zaid Romero moet dan weer zijn meerdere erkennen in Joel Ordoñez.

LEES OOK: Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Twee titularissen

Twee aanwinsten zijn dan weer wel uitgegroeid tot sterkhouder. Gustaf Nilsson kende een ietwat moeizame inloopperiode, maar heeft inmiddels zijn draai gevonden. Met 2 goals en 3 assist in 8 matchen mogen zijn cijfers gezien worden. En ook in het veldspel vertolkt de Zweedse spits een belangrijke rol.

Maar vooral de komst van Gustaf Tzolis is voorlopig een voltreffer. Club volgde de Griek al jarenlang van dichtbij. Na zijn superseizoen bij Fortuna Düsseldorf besloot de Belgische kampioen uiteindelijk om zo'n 6 miljoen euro neer te leggen voor zijn komst. Voorlopig is de aanvaller die investering meer dan waard.

Veelvoud op termijn

Met 'slechts' 3 doelpunten moet zijn productiviteit nog beter worden, maar zijn impact op het Brugse spel mag niet onderschat worden. Als Tzolis aan de bal komt, gebeurt er nagenoeg altijd iets. Ook analist Hein Vanhaezebrouck is gecharmeerd. Volgens hem kan de Griek op termijn weer een pak centen opleveren. "Als Tzolis op zijn elan kan doorgaan in de Champions League, dan kan hij de beste transfer van de competitie worden en straks weer verkocht worden voor minstens 30 miljoen euro", stelt Vanhaezebrouck in Het Nieuwsblad.

Wie is voorlopig de beste zomeraanwinst voor Club?

Meest recent

Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

48
48
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

25
25
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

290
290
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

58
58
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

193
193
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

145
145
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

601
601
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

21
21
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

373
373
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

366
366
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

238
238
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

310
310
'Diepgaand probleem Anderlecht: bizarre trainersoplossing'

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

409
409
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

77
77
'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Bayern München heeft woensdagavond de League Phase van de Champions League afgesloten op een ...

99
99
'Solden in Anderlecht: prijskaartje sterkhouder lekt uit'

Op inkomend vlak lijkt RSC Anderlecht klaar met zijn huiswerk, terwijl er op uitgaand gebied louter ...

727
727
Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League alweer speeldag 23 op het programma. De volgende ...

154
154
'Frutos klapt uit de biecht: done deal met Anderlecht'

In de slotweek van de wintermercato moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor een ...

338
338
'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

375
375
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

523
523
'Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk'

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

394
394
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

696
696
Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

663
663
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

363
363
'Toch geen Klopp? Real legt contact met andere topcoach'

Real Madrid beleeft een moeilijk seizoen. Het moet in LaLiga achtervolgen op rivaal FC Barcelona, ...

121
121

Meer sportnieuws