Hoeveel kan Riemer nog aan? "Dit moet hij toch inzien"

door
Hoeveel kan Riemer nog aan?

Anderlecht is als enige ploeg nog steeds ongeslagen in de Jupiler Pro League, maar desondanks lijkt de sfeer bij Paars-Wit momenteel onder het vriespunt te liggen. Het kon immers slechts drie van zijn eerste zes competitiewedstrijden winnen en die resultaten werden bovendien vaak met hangen en wurgen afgedwongen.

Zaterdag werd bijvoorbeeld een eerste nederlaag pas op het nippertje afgewend. Tegen Westerlo was het niet voor de eerste keer dit seizoen Mario Stroeykens die Anderlecht in de slotfase verloste. Pas vijf minuten voor tijd kon de jonge aanvaller een 2-2-gelijkspel uit de brand slepen.

LEES OOK: Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

"Riemer is geen T2 bij Brentford meer"

Door het aanhoudende magere spelniveau wordt de druk op Brian Riemer alsmaar groter. Zaterdag schreeuwden de fans nog maar eens om zijn ontslag en ook vanuit het analistengilde wordt de kritiek stilaan een lawine. Ook Philippe Albert toont zich zeer scherp voor de Deen.

Hij vindt dat Riemer dringend zijn attitude moet aanpassen. "Hij moet stilaan toch gaan beseffen dat hij niet meer bij Brentford zit en dat hij niet langer assistent is, maar wel de T1 van Anderlecht", is Albert streng bij Sudpresse.

Riemer gepikeerd door kritiek

Zaterdag gaf Riemer wel toe voor de camera's van DAZN dat het voetbal nog beter moet bij Anderlecht, maar verder reageert de Deen vooral kregelig op de kritiek op het spelniveau. Hij wijst verder ook naar de vele blessures als excuus voor het mindere spel.

Met Jan Vertonghen en Thorgan Hazard moet Anderlecht in het seizoensbegin inderdaad enkele belangrijke pionnen missen, terwijl zaterdag ook Kasper Dolberg nog eens ontbrak en Luis Vazquez geblesseerd uitviel. Maar dat neemt niet weg dat verschillende andere spelers dezer dagen ver onder hun verwachte niveau blijven, zoals bijvoorbeeld Anders Dreyer en Yari Verschaeren.

Zou Riemer meer begrip moeten hebben voor de kritiek?

Meest recent

‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

30
30
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

43
43
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

50
50
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

49
49
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

245
245
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

57
57
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

239
239
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

98
98
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

580
580
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

376
376
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

100
100
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

485
485
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

549
549
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

861
861
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

155
155
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

111
111
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

135
135
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

170
170
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

200
200
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

73
73
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

255
255
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

91
91
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

102
102
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

562
562
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

484
484

Meer sportnieuws