Hoeveel kan Riemer nog aan? "Dit moet hij toch inzien"

door
Hoeveel kan Riemer nog aan?

Anderlecht is als enige ploeg nog steeds ongeslagen in de Jupiler Pro League, maar desondanks lijkt de sfeer bij Paars-Wit momenteel onder het vriespunt te liggen. Het kon immers slechts drie van zijn eerste zes competitiewedstrijden winnen en die resultaten werden bovendien vaak met hangen en wurgen afgedwongen.

Zaterdag werd bijvoorbeeld een eerste nederlaag pas op het nippertje afgewend. Tegen Westerlo was het niet voor de eerste keer dit seizoen Mario Stroeykens die Anderlecht in de slotfase verloste. Pas vijf minuten voor tijd kon de jonge aanvaller een 2-2-gelijkspel uit de brand slepen.

LEES OOK: Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

"Riemer is geen T2 bij Brentford meer"

Door het aanhoudende magere spelniveau wordt de druk op Brian Riemer alsmaar groter. Zaterdag schreeuwden de fans nog maar eens om zijn ontslag en ook vanuit het analistengilde wordt de kritiek stilaan een lawine. Ook Philippe Albert toont zich zeer scherp voor de Deen.

Hij vindt dat Riemer dringend zijn attitude moet aanpassen. "Hij moet stilaan toch gaan beseffen dat hij niet meer bij Brentford zit en dat hij niet langer assistent is, maar wel de T1 van Anderlecht", is Albert streng bij Sudpresse.

Riemer gepikeerd door kritiek

Zaterdag gaf Riemer wel toe voor de camera's van DAZN dat het voetbal nog beter moet bij Anderlecht, maar verder reageert de Deen vooral kregelig op de kritiek op het spelniveau. Hij wijst verder ook naar de vele blessures als excuus voor het mindere spel.

Met Jan Vertonghen en Thorgan Hazard moet Anderlecht in het seizoensbegin inderdaad enkele belangrijke pionnen missen, terwijl zaterdag ook Kasper Dolberg nog eens ontbrak en Luis Vazquez geblesseerd uitviel. Maar dat neemt niet weg dat verschillende andere spelers dezer dagen ver onder hun verwachte niveau blijven, zoals bijvoorbeeld Anders Dreyer en Yari Verschaeren.

Zou Riemer meer begrip moeten hebben voor de kritiek?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

3
3
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

6
6
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

29
29
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

31
31
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

161
161
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

39
39
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

57
57
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

124
124
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

244
244
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

101
101
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

147
147
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

625
625
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

57
57
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

387
387
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

130
130
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

251
251
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

134
134
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

91
91
'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

558
558
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

67
67
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

310
310
'Anderlecht vreest: zware consequenties na rood Cvetkovic'

Mihajlo Cvetkovic speelde zondag opnieuw een sterke eerste helft namens RSC Anderlecht op het veld ...

447
447
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

557
557
"Irritantste dat we al zagen" - Coosemans afgemaakt na fratsen

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

667
667
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

162
162

Meer sportnieuws