Hoeveel kan Riemer nog aan? "Dit moet hij toch inzien"

door
Hoeveel kan Riemer nog aan?

Anderlecht is als enige ploeg nog steeds ongeslagen in de Jupiler Pro League, maar desondanks lijkt de sfeer bij Paars-Wit momenteel onder het vriespunt te liggen. Het kon immers slechts drie van zijn eerste zes competitiewedstrijden winnen en die resultaten werden bovendien vaak met hangen en wurgen afgedwongen.

Zaterdag werd bijvoorbeeld een eerste nederlaag pas op het nippertje afgewend. Tegen Westerlo was het niet voor de eerste keer dit seizoen Mario Stroeykens die Anderlecht in de slotfase verloste. Pas vijf minuten voor tijd kon de jonge aanvaller een 2-2-gelijkspel uit de brand slepen.

LEES OOK: Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

"Riemer is geen T2 bij Brentford meer"

Door het aanhoudende magere spelniveau wordt de druk op Brian Riemer alsmaar groter. Zaterdag schreeuwden de fans nog maar eens om zijn ontslag en ook vanuit het analistengilde wordt de kritiek stilaan een lawine. Ook Philippe Albert toont zich zeer scherp voor de Deen.

Hij vindt dat Riemer dringend zijn attitude moet aanpassen. "Hij moet stilaan toch gaan beseffen dat hij niet meer bij Brentford zit en dat hij niet langer assistent is, maar wel de T1 van Anderlecht", is Albert streng bij Sudpresse.

Riemer gepikeerd door kritiek

Zaterdag gaf Riemer wel toe voor de camera's van DAZN dat het voetbal nog beter moet bij Anderlecht, maar verder reageert de Deen vooral kregelig op de kritiek op het spelniveau. Hij wijst verder ook naar de vele blessures als excuus voor het mindere spel.

Met Jan Vertonghen en Thorgan Hazard moet Anderlecht in het seizoensbegin inderdaad enkele belangrijke pionnen missen, terwijl zaterdag ook Kasper Dolberg nog eens ontbrak en Luis Vazquez geblesseerd uitviel. Maar dat neemt niet weg dat verschillende andere spelers dezer dagen ver onder hun verwachte niveau blijven, zoals bijvoorbeeld Anders Dreyer en Yari Verschaeren.

Zou Riemer meer begrip moeten hebben voor de kritiek?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

65
65
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

20
20
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

135
135
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

332
332
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

59
59
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

106
106
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

130
130
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

141
141
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

268
268
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

817
817
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

248
248
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

417
417
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

319
319
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

409
409
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

530
530
Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

337
337
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

751
751
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

335
335
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

506
506
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

99
99
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

164
164
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

334
334
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

91
91
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

97
97
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

747
747

Meer sportnieuws