Hoeveel kan Riemer nog aan? "Dit moet hij toch inzien"

door
Hoeveel kan Riemer nog aan?

Anderlecht is als enige ploeg nog steeds ongeslagen in de Jupiler Pro League, maar desondanks lijkt de sfeer bij Paars-Wit momenteel onder het vriespunt te liggen. Het kon immers slechts drie van zijn eerste zes competitiewedstrijden winnen en die resultaten werden bovendien vaak met hangen en wurgen afgedwongen.

Zaterdag werd bijvoorbeeld een eerste nederlaag pas op het nippertje afgewend. Tegen Westerlo was het niet voor de eerste keer dit seizoen Mario Stroeykens die Anderlecht in de slotfase verloste. Pas vijf minuten voor tijd kon de jonge aanvaller een 2-2-gelijkspel uit de brand slepen.

LEES OOK: Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

"Riemer is geen T2 bij Brentford meer"

Door het aanhoudende magere spelniveau wordt de druk op Brian Riemer alsmaar groter. Zaterdag schreeuwden de fans nog maar eens om zijn ontslag en ook vanuit het analistengilde wordt de kritiek stilaan een lawine. Ook Philippe Albert toont zich zeer scherp voor de Deen.

Hij vindt dat Riemer dringend zijn attitude moet aanpassen. "Hij moet stilaan toch gaan beseffen dat hij niet meer bij Brentford zit en dat hij niet langer assistent is, maar wel de T1 van Anderlecht", is Albert streng bij Sudpresse.

Riemer gepikeerd door kritiek

Zaterdag gaf Riemer wel toe voor de camera's van DAZN dat het voetbal nog beter moet bij Anderlecht, maar verder reageert de Deen vooral kregelig op de kritiek op het spelniveau. Hij wijst verder ook naar de vele blessures als excuus voor het mindere spel.

Met Jan Vertonghen en Thorgan Hazard moet Anderlecht in het seizoensbegin inderdaad enkele belangrijke pionnen missen, terwijl zaterdag ook Kasper Dolberg nog eens ontbrak en Luis Vazquez geblesseerd uitviel. Maar dat neemt niet weg dat verschillende andere spelers dezer dagen ver onder hun verwachte niveau blijven, zoals bijvoorbeeld Anders Dreyer en Yari Verschaeren.

Zou Riemer meer begrip moeten hebben voor de kritiek?

Meest recent

DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

6
6
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

98
98
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

87
87
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

40
40
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

127
127
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

43
43
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

123
123
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

91
91
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

103
103
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

230
230
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

233
233
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

403
403
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

183
183
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

258
258
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

207
207
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

139
139
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

126
126
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

392
392
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

438
438
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

392
392
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

89
89
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

433
433
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

275
275
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

364
364

Meer sportnieuws