Hoeveel kan Riemer nog aan? "Dit moet hij toch inzien"

door
Hoeveel kan Riemer nog aan?

Anderlecht is als enige ploeg nog steeds ongeslagen in de Jupiler Pro League, maar desondanks lijkt de sfeer bij Paars-Wit momenteel onder het vriespunt te liggen. Het kon immers slechts drie van zijn eerste zes competitiewedstrijden winnen en die resultaten werden bovendien vaak met hangen en wurgen afgedwongen.

Zaterdag werd bijvoorbeeld een eerste nederlaag pas op het nippertje afgewend. Tegen Westerlo was het niet voor de eerste keer dit seizoen Mario Stroeykens die Anderlecht in de slotfase verloste. Pas vijf minuten voor tijd kon de jonge aanvaller een 2-2-gelijkspel uit de brand slepen.

LEES OOK: Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

"Riemer is geen T2 bij Brentford meer"

Door het aanhoudende magere spelniveau wordt de druk op Brian Riemer alsmaar groter. Zaterdag schreeuwden de fans nog maar eens om zijn ontslag en ook vanuit het analistengilde wordt de kritiek stilaan een lawine. Ook Philippe Albert toont zich zeer scherp voor de Deen.

Hij vindt dat Riemer dringend zijn attitude moet aanpassen. "Hij moet stilaan toch gaan beseffen dat hij niet meer bij Brentford zit en dat hij niet langer assistent is, maar wel de T1 van Anderlecht", is Albert streng bij Sudpresse.

Riemer gepikeerd door kritiek

Zaterdag gaf Riemer wel toe voor de camera's van DAZN dat het voetbal nog beter moet bij Anderlecht, maar verder reageert de Deen vooral kregelig op de kritiek op het spelniveau. Hij wijst verder ook naar de vele blessures als excuus voor het mindere spel.

Met Jan Vertonghen en Thorgan Hazard moet Anderlecht in het seizoensbegin inderdaad enkele belangrijke pionnen missen, terwijl zaterdag ook Kasper Dolberg nog eens ontbrak en Luis Vazquez geblesseerd uitviel. Maar dat neemt niet weg dat verschillende andere spelers dezer dagen ver onder hun verwachte niveau blijven, zoals bijvoorbeeld Anders Dreyer en Yari Verschaeren.

Zou Riemer meer begrip moeten hebben voor de kritiek?

Meest recent

Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

4
4
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

112
112
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

44
44
'Renard slaat stevig toe: Anderlecht frustreert Brugge'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

213
213
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

360
360
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

36
36
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

206
206
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

216
216
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

53
53
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

141
141
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

453
453
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

170
170
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

115
115
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

197
197
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

107
107
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

220
220
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

155
155
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

57
57
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

107
107
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

386
386
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

105
105
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

423
423
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

42
42
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

104
104
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

122
122

Meer sportnieuws