Anderlecht voor topper tegen Genk: één opsteker, één domper

door
Anderlecht voor topper tegen Genk: één opsteker, één domper

RSC Anderlecht neemt het dinsdag in de Jupiler Pro League op tegen KRC Genk namens een inhaalwedstrijd van de Jupiler Pro League. Brian Riemer kwam tegen Westerlo met een onuitgegeven elftal aan de aftrap, maar Het Laatste Nieuws meldt een mogelijke opsteker voor Anderlecht.

Tegen Westerlo was aanvalsleider Kasper Dolberg er niet bij door een enkelblessure. Luis Vazquez was zijn vervanger, maar kon de wedstrijd niet volmaken. Hij kampte ook met een blessure aan de enkel. De Argentijn is lang niet zeker voor de match tegen KRC Genk, maar Dolberg keert waarschijnlijk wél terug.

LEES OOK: Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Opsteker én domper

Het uitvallen van Vazquez is een domper voor Riemer en zorgt voor kopzorgen, maar de terugkeer van Dolberg is wel een ferme opsteker. Tegen Westerlo geraakt de Deense spits niet tijdig fit, maar tegen KRC Genk hoopt Riemer wel over Dolberg te beschikken. De aanvaller kwam met een blessure terug uit de interlandperiode.

Anderlecht kende uiteindelijk een teleurstellende avond tegen Westerlo. Het kwam vroeg op voorsprong, maar in de tweede helft stond het plots 1-2 voor De Kemphanen. Uiteindelijk wist Mario Stroeykens er zo’n tien minuten voor tijd alsnog 2-2 van te maken. De topper tegen KRC Genk wordt cruciaal.

Kritiek op Riemer

Want de kritiek op Riemer groeit. De supporters morren al een tijdje over het resultaatvoetbal van de Deen en wanneer de resultaten dan ook nog eens beginnen tegen te vallen loopt de emmer helemaal over. Tegen Westerlo waren er al spreekkoren richting de oefenmeester van paars-wit.

Denk jij dat Riemer het seizoen zal volmaken bij Anderlecht?

Meest recent

Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

82
82
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

32
32
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

25
25
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

223
223
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

27
27
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

49
49
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

35
35
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

173
173
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

41
41
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

164
164
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

56
56
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

42
42
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

173
173
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

239
239
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

208
208
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

187
187
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

69
69
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

157
157
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

304
304
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

275
275
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

116
116
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

370
370
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

150
150
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

211
211
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

496
496

Meer sportnieuws