Anderlecht voor topper tegen Genk: één opsteker, één domper

510 stemmen
Anderlecht voor topper tegen Genk: één opsteker, één domper

RSC Anderlecht neemt het dinsdag in de Jupiler Pro League op tegen KRC Genk namens een inhaalwedstrijd van de Jupiler Pro League. Brian Riemer kwam tegen Westerlo met een onuitgegeven elftal aan de aftrap, maar Het Laatste Nieuws meldt een mogelijke opsteker voor Anderlecht.

Tegen Westerlo was aanvalsleider Kasper Dolberg er niet bij door een enkelblessure. Luis Vazquez was zijn vervanger, maar kon de wedstrijd niet volmaken. Hij kampte ook met een blessure aan de enkel. De Argentijn is lang niet zeker voor de match tegen KRC Genk, maar Dolberg keert waarschijnlijk wél terug.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

Opsteker én domper

Het uitvallen van Vazquez is een domper voor Riemer en zorgt voor kopzorgen, maar de terugkeer van Dolberg is wel een ferme opsteker. Tegen Westerlo geraakt de Deense spits niet tijdig fit, maar tegen KRC Genk hoopt Riemer wel over Dolberg te beschikken. De aanvaller kwam met een blessure terug uit de interlandperiode.

Anderlecht kende uiteindelijk een teleurstellende avond tegen Westerlo. Het kwam vroeg op voorsprong, maar in de tweede helft stond het plots 1-2 voor De Kemphanen. Uiteindelijk wist Mario Stroeykens er zo’n tien minuten voor tijd alsnog 2-2 van te maken. De topper tegen KRC Genk wordt cruciaal.

Kritiek op Riemer

Want de kritiek op Riemer groeit. De supporters morren al een tijdje over het resultaatvoetbal van de Deen en wanneer de resultaten dan ook nog eens beginnen tegen te vallen loopt de emmer helemaal over. Tegen Westerlo waren er al spreekkoren richting de oefenmeester van paars-wit.

Denk jij dat Riemer het seizoen zal volmaken bij Anderlecht?

Meest recent

'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

1
1
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

78
78
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

25
25
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

102
102
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

261
261
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

182
182
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

485
485
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

121
121
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

94
94
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

100
100
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

363
363
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

649
649
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

94
94
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

263
263
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

434
434
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

290
290
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

165
165
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

352
352
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

407
407
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

174
174
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

473
473
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

112
112
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

369
369
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

404
404
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

551
551

Meer sportnieuws