Anderlecht voor topper tegen Genk: één opsteker, één domper

door
Anderlecht voor topper tegen Genk: één opsteker, één domper

RSC Anderlecht neemt het dinsdag in de Jupiler Pro League op tegen KRC Genk namens een inhaalwedstrijd van de Jupiler Pro League. Brian Riemer kwam tegen Westerlo met een onuitgegeven elftal aan de aftrap, maar Het Laatste Nieuws meldt een mogelijke opsteker voor Anderlecht.

Tegen Westerlo was aanvalsleider Kasper Dolberg er niet bij door een enkelblessure. Luis Vazquez was zijn vervanger, maar kon de wedstrijd niet volmaken. Hij kampte ook met een blessure aan de enkel. De Argentijn is lang niet zeker voor de match tegen KRC Genk, maar Dolberg keert waarschijnlijk wél terug.

LEES OOK: 'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

Opsteker én domper

Het uitvallen van Vazquez is een domper voor Riemer en zorgt voor kopzorgen, maar de terugkeer van Dolberg is wel een ferme opsteker. Tegen Westerlo geraakt de Deense spits niet tijdig fit, maar tegen KRC Genk hoopt Riemer wel over Dolberg te beschikken. De aanvaller kwam met een blessure terug uit de interlandperiode.

Anderlecht kende uiteindelijk een teleurstellende avond tegen Westerlo. Het kwam vroeg op voorsprong, maar in de tweede helft stond het plots 1-2 voor De Kemphanen. Uiteindelijk wist Mario Stroeykens er zo’n tien minuten voor tijd alsnog 2-2 van te maken. De topper tegen KRC Genk wordt cruciaal.

Kritiek op Riemer

Want de kritiek op Riemer groeit. De supporters morren al een tijdje over het resultaatvoetbal van de Deen en wanneer de resultaten dan ook nog eens beginnen tegen te vallen loopt de emmer helemaal over. Tegen Westerlo waren er al spreekkoren richting de oefenmeester van paars-wit.

Denk jij dat Riemer het seizoen zal volmaken bij Anderlecht?

Meest recent

Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

12
12
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

19
19
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

105
105
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

154
154
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

222
222
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

74
74
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

125
125
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

163
163
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

267
267
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

288
288
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

65
65
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

30
30
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

661
661
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

347
347
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

510
510
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

135
135
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

540
540
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

1144
1144
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

328
328
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

708
708
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

341
341
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

236
236
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

157
157
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

92
92

Meer sportnieuws