Anderlecht voor topper tegen Genk: één opsteker, één domper

510 stemmen
Anderlecht voor topper tegen Genk: één opsteker, één domper

RSC Anderlecht neemt het dinsdag in de Jupiler Pro League op tegen KRC Genk namens een inhaalwedstrijd van de Jupiler Pro League. Brian Riemer kwam tegen Westerlo met een onuitgegeven elftal aan de aftrap, maar Het Laatste Nieuws meldt een mogelijke opsteker voor Anderlecht.

Tegen Westerlo was aanvalsleider Kasper Dolberg er niet bij door een enkelblessure. Luis Vazquez was zijn vervanger, maar kon de wedstrijd niet volmaken. Hij kampte ook met een blessure aan de enkel. De Argentijn is lang niet zeker voor de match tegen KRC Genk, maar Dolberg keert waarschijnlijk wél terug.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

Opsteker én domper

Het uitvallen van Vazquez is een domper voor Riemer en zorgt voor kopzorgen, maar de terugkeer van Dolberg is wel een ferme opsteker. Tegen Westerlo geraakt de Deense spits niet tijdig fit, maar tegen KRC Genk hoopt Riemer wel over Dolberg te beschikken. De aanvaller kwam met een blessure terug uit de interlandperiode.

Anderlecht kende uiteindelijk een teleurstellende avond tegen Westerlo. Het kwam vroeg op voorsprong, maar in de tweede helft stond het plots 1-2 voor De Kemphanen. Uiteindelijk wist Mario Stroeykens er zo’n tien minuten voor tijd alsnog 2-2 van te maken. De topper tegen KRC Genk wordt cruciaal.

Kritiek op Riemer

Want de kritiek op Riemer groeit. De supporters morren al een tijdje over het resultaatvoetbal van de Deen en wanneer de resultaten dan ook nog eens beginnen tegen te vallen loopt de emmer helemaal over. Tegen Westerlo waren er al spreekkoren richting de oefenmeester van paars-wit.

🚀

Denk jij dat Riemer het seizoen zal volmaken bij Anderlecht?

Meest recent

"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

7
7
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

109
109
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

294
294
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

69
69
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

333
333
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

130
130
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

601
601
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

166
166
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

537
537
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

500
500
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

164
164
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

319
319
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

993
993
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

411
411
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

306
306
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

437
437
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

372
372
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

270
270
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

201
201
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

453
453
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

362
362
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

150
150
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

130
130
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

203
203
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

242
242

Meer sportnieuws