Gent-uitblinker de mist in: "Doe je niet voor de camera"

door
Gent-uitblinker de mist in:

AA Gent is goed aan het tweede luik van het seizoen begonnen en hield zondagavond de drie punten thuis tegen KV Mechelen: 2-0. Noah Fadiga tekende na een halfuur spelen voor de tweede treffer. Maar de flankspeler ging vervolgens ook de mist in.

De Buffalo's zijn dit seizoen aan een compleet nieuw hoofdstuk begonnen met een nieuwe sportieve leiding en een nieuwe coach. Voorlopig leverde dat een wisselend succes op. Gent plaatste zich weliswaar voor de League Phase van de Conference League, maar liet in eigen land de nodige steken vallen: 7 op 15.

In de komende weken wil men dan ook een inhaalbeweging inzetten. Die ging zondag alvast van start met een thuiszege tegen KV Mechelen. Franck Surdez opende al snel de score met zijn eerste treffer in Gentse loondienst. En na een dik halfuur legde Fadiga de eindstand al vast: 2-0.

LEES OOK: Vrancken ziet pijnpunt STVV: "Eerste keer dat ik dat zie"

Ongepaste reactie

Fadiga heeft dit seizoen dan ook helemaal zijn draai gevonden onder Wouter Vrancken. Maar ondanks zijn doelpunt maakte hij zondag geen goede beurt bij zijn trainer. Toen hem een kans werd ontnomen door Andri Gudjohnsen, maakte de flankspeler nogal opzichtig misbaar richting zijn ploegmaat.

Die reactie vond Vrancken absoluut niet kunnen. "Dat moet er echt uit. Dat zo willen laten zien voor de camera’s, dat doe je niet. Dat is alibi. Dat zal tegen hem keren, als dat er niet uit gaat. Door die geste verlies je een minuut dat je het team niet helpt", klonk het bij Het Nieuwsblad.

Kansen voor Gudjohnsen

Overigens vond Vrancken het niet onlogisch dat Gudjohnsen bij de bewuste zelf zijn kans ging. De spits heeft na een moeizame seizoensstart nood aan extra vertrouwen en een doelpunt kan daarbij een grote hulp vormen. "Voor mij mocht Andri die bal ook trappen: hij kwam voor zijn rechter, terwijl Noah met zijn linker moest trappen. Ik gunde Andri die goal. Je zag ook dat hij wilde werken voor zijn kentering", besluit Vrancken.

Vrancken moet Fadiga persoonlijk op de vingers tikken ...

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

43
43
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

6
6
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

28
28
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

46
46
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

334
334
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

282
282
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

248
248
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

72
72
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

576
576
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

558
558
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

296
296
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

103
103
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

150
150
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

53
53
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

80
80
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

419
419
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

55
55
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

58
58
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

147
147
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

139
139
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

199
199
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

46
46
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

174
174
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

376
376
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws