Gent-uitblinker de mist in: "Doe je niet voor de camera"

door
Gent-uitblinker de mist in:

AA Gent is goed aan het tweede luik van het seizoen begonnen en hield zondagavond de drie punten thuis tegen KV Mechelen: 2-0. Noah Fadiga tekende na een halfuur spelen voor de tweede treffer. Maar de flankspeler ging vervolgens ook de mist in.

De Buffalo's zijn dit seizoen aan een compleet nieuw hoofdstuk begonnen met een nieuwe sportieve leiding en een nieuwe coach. Voorlopig leverde dat een wisselend succes op. Gent plaatste zich weliswaar voor de League Phase van de Conference League, maar liet in eigen land de nodige steken vallen: 7 op 15.

In de komende weken wil men dan ook een inhaalbeweging inzetten. Die ging zondag alvast van start met een thuiszege tegen KV Mechelen. Franck Surdez opende al snel de score met zijn eerste treffer in Gentse loondienst. En na een dik halfuur legde Fadiga de eindstand al vast: 2-0.

LEES OOK: Penalty of niet? Zo reageren Mac Allister en STVV

Ongepaste reactie

Fadiga heeft dit seizoen dan ook helemaal zijn draai gevonden onder Wouter Vrancken. Maar ondanks zijn doelpunt maakte hij zondag geen goede beurt bij zijn trainer. Toen hem een kans werd ontnomen door Andri Gudjohnsen, maakte de flankspeler nogal opzichtig misbaar richting zijn ploegmaat.

Die reactie vond Vrancken absoluut niet kunnen. "Dat moet er echt uit. Dat zo willen laten zien voor de camera’s, dat doe je niet. Dat is alibi. Dat zal tegen hem keren, als dat er niet uit gaat. Door die geste verlies je een minuut dat je het team niet helpt", klonk het bij Het Nieuwsblad.

Kansen voor Gudjohnsen

Overigens vond Vrancken het niet onlogisch dat Gudjohnsen bij de bewuste zelf zijn kans ging. De spits heeft na een moeizame seizoensstart nood aan extra vertrouwen en een doelpunt kan daarbij een grote hulp vormen. "Voor mij mocht Andri die bal ook trappen: hij kwam voor zijn rechter, terwijl Noah met zijn linker moest trappen. Ik gunde Andri die goal. Je zag ook dat hij wilde werken voor zijn kentering", besluit Vrancken.

Vrancken moet Fadiga persoonlijk op de vingers tikken ...

Meest recent

Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

28
28
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

18
18
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

26
26
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

38
38
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

36
36
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

12
12
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

33
33
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

287
287
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

126
126
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

35
35
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

86
86
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

406
406
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

176
176
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

31
31
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

69
69
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

359
359
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

357
357
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

102
102
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

292
292
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

362
362
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

493
493
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

373
373
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

126
126
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

719
719

Meer sportnieuws