Gent-uitblinker de mist in: "Doe je niet voor de camera"

door
Gent-uitblinker de mist in:

AA Gent is goed aan het tweede luik van het seizoen begonnen en hield zondagavond de drie punten thuis tegen KV Mechelen: 2-0. Noah Fadiga tekende na een halfuur spelen voor de tweede treffer. Maar de flankspeler ging vervolgens ook de mist in.

De Buffalo's zijn dit seizoen aan een compleet nieuw hoofdstuk begonnen met een nieuwe sportieve leiding en een nieuwe coach. Voorlopig leverde dat een wisselend succes op. Gent plaatste zich weliswaar voor de League Phase van de Conference League, maar liet in eigen land de nodige steken vallen: 7 op 15.

In de komende weken wil men dan ook een inhaalbeweging inzetten. Die ging zondag alvast van start met een thuiszege tegen KV Mechelen. Franck Surdez opende al snel de score met zijn eerste treffer in Gentse loondienst. En na een dik halfuur legde Fadiga de eindstand al vast: 2-0.

LEES OOK: STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Ongepaste reactie

Fadiga heeft dit seizoen dan ook helemaal zijn draai gevonden onder Wouter Vrancken. Maar ondanks zijn doelpunt maakte hij zondag geen goede beurt bij zijn trainer. Toen hem een kans werd ontnomen door Andri Gudjohnsen, maakte de flankspeler nogal opzichtig misbaar richting zijn ploegmaat.

Die reactie vond Vrancken absoluut niet kunnen. "Dat moet er echt uit. Dat zo willen laten zien voor de camera’s, dat doe je niet. Dat is alibi. Dat zal tegen hem keren, als dat er niet uit gaat. Door die geste verlies je een minuut dat je het team niet helpt", klonk het bij Het Nieuwsblad.

Kansen voor Gudjohnsen

Overigens vond Vrancken het niet onlogisch dat Gudjohnsen bij de bewuste zelf zijn kans ging. De spits heeft na een moeizame seizoensstart nood aan extra vertrouwen en een doelpunt kan daarbij een grote hulp vormen. "Voor mij mocht Andri die bal ook trappen: hij kwam voor zijn rechter, terwijl Noah met zijn linker moest trappen. Ik gunde Andri die goal. Je zag ook dat hij wilde werken voor zijn kentering", besluit Vrancken.

Vrancken moet Fadiga persoonlijk op de vingers tikken ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

8
8
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

32
32
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

51
51
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

43
43
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

96
96
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

188
188
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

15
15
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

324
324
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

651
651
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

127
127
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

20
20
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

77
77
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

87
87
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

105
105
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

456
456
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

270
270
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

131
131
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

113
113
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

422
422
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

602
602
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

326
326
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

140
140
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

108
108
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

85
85
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

158
158

Meer sportnieuws