Gent-uitblinker de mist in: "Doe je niet voor de camera"

597 stemmen
Gent-uitblinker de mist in:

AA Gent is goed aan het tweede luik van het seizoen begonnen en hield zondagavond de drie punten thuis tegen KV Mechelen: 2-0. Noah Fadiga tekende na een halfuur spelen voor de tweede treffer. Maar de flankspeler ging vervolgens ook de mist in.

De Buffalo's zijn dit seizoen aan een compleet nieuw hoofdstuk begonnen met een nieuwe sportieve leiding en een nieuwe coach. Voorlopig leverde dat een wisselend succes op. Gent plaatste zich weliswaar voor de League Phase van de Conference League, maar liet in eigen land de nodige steken vallen: 7 op 15.

In de komende weken wil men dan ook een inhaalbeweging inzetten. Die ging zondag alvast van start met een thuiszege tegen KV Mechelen. Franck Surdez opende al snel de score met zijn eerste treffer in Gentse loondienst. En na een dik halfuur legde Fadiga de eindstand al vast: 2-0.

LEES OOK: Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Ongepaste reactie

Fadiga heeft dit seizoen dan ook helemaal zijn draai gevonden onder Wouter Vrancken. Maar ondanks zijn doelpunt maakte hij zondag geen goede beurt bij zijn trainer. Toen hem een kans werd ontnomen door Andri Gudjohnsen, maakte de flankspeler nogal opzichtig misbaar richting zijn ploegmaat.

Die reactie vond Vrancken absoluut niet kunnen. "Dat moet er echt uit. Dat zo willen laten zien voor de camera’s, dat doe je niet. Dat is alibi. Dat zal tegen hem keren, als dat er niet uit gaat. Door die geste verlies je een minuut dat je het team niet helpt", klonk het bij Het Nieuwsblad.

Kansen voor Gudjohnsen

Overigens vond Vrancken het niet onlogisch dat Gudjohnsen bij de bewuste zelf zijn kans ging. De spits heeft na een moeizame seizoensstart nood aan extra vertrouwen en een doelpunt kan daarbij een grote hulp vormen. "Voor mij mocht Andri die bal ook trappen: hij kwam voor zijn rechter, terwijl Noah met zijn linker moest trappen. Ik gunde Andri die goal. Je zag ook dat hij wilde werken voor zijn kentering", besluit Vrancken.

Vrancken moet Fadiga persoonlijk op de vingers tikken ...

Meest recent

Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

12
12
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

54
54
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

20
20
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

80
80
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

47
47
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

277
277
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

116
116
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

129
129
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

55
55
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

186
186
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

261
261
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

84
84
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

315
315
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

822
822
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

468
468
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

355
355
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

561
561
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

166
166
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

174
174
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

222
222
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

481
481
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

565
565
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

219
219
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

406
406
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

320
320

Meer sportnieuws