Gent-uitblinker de mist in: "Doe je niet voor de camera"

597
Gent-uitblinker de mist in:

AA Gent is goed aan het tweede luik van het seizoen begonnen en hield zondagavond de drie punten thuis tegen KV Mechelen: 2-0. Noah Fadiga tekende na een halfuur spelen voor de tweede treffer. Maar de flankspeler ging vervolgens ook de mist in.

De Buffalo's zijn dit seizoen aan een compleet nieuw hoofdstuk begonnen met een nieuwe sportieve leiding en een nieuwe coach. Voorlopig leverde dat een wisselend succes op. Gent plaatste zich weliswaar voor de League Phase van de Conference League, maar liet in eigen land de nodige steken vallen: 7 op 15.

In de komende weken wil men dan ook een inhaalbeweging inzetten. Die ging zondag alvast van start met een thuiszege tegen KV Mechelen. Franck Surdez opende al snel de score met zijn eerste treffer in Gentse loondienst. En na een dik halfuur legde Fadiga de eindstand al vast: 2-0.

LEES OOK: Belgische toptrainers in vieze papieren: terug naar JPL?

Ongepaste reactie

Fadiga heeft dit seizoen dan ook helemaal zijn draai gevonden onder Wouter Vrancken. Maar ondanks zijn doelpunt maakte hij zondag geen goede beurt bij zijn trainer. Toen hem een kans werd ontnomen door Andri Gudjohnsen, maakte de flankspeler nogal opzichtig misbaar richting zijn ploegmaat.

Die reactie vond Vrancken absoluut niet kunnen. "Dat moet er echt uit. Dat zo willen laten zien voor de camera’s, dat doe je niet. Dat is alibi. Dat zal tegen hem keren, als dat er niet uit gaat. Door die geste verlies je een minuut dat je het team niet helpt", klonk het bij Het Nieuwsblad.

Kansen voor Gudjohnsen

Overigens vond Vrancken het niet onlogisch dat Gudjohnsen bij de bewuste zelf zijn kans ging. De spits heeft na een moeizame seizoensstart nood aan extra vertrouwen en een doelpunt kan daarbij een grote hulp vormen. "Voor mij mocht Andri die bal ook trappen: hij kwam voor zijn rechter, terwijl Noah met zijn linker moest trappen. Ik gunde Andri die goal. Je zag ook dat hij wilde werken voor zijn kentering", besluit Vrancken.

Vrancken moet Fadiga persoonlijk op de vingers tikken ...

Meest recent

Ballon d’Or-baas onthult echte reden waarom Yamal niet won

Op het gala van de Gouden Bal kaapte Spanje het leeuwendeel van de prijzen weg, maar de hoofdvogel ...

13
13
'Waanzin bij Club Brugge: bod van 70 (!) miljoen?'

Carlos Forbs verkeert eveneens in bloedvorm, maar dé man van het moment bij Club Brugge is ...

170
170
Grote schoonmaak Anderlecht: zestal weg in januari?

Na de zware nederlaag in Gent is het plots alweer crisis bij RSC Anderlecht. De meeste pijlen worden ...

210
210
Onverwachte BV steunt Van Gucht om liefdesleven: "Dappere ridder"

Ruben Van Gucht heeft van zijn privéleven bijna een publiek personage gemaakt. Terwijl de ene ...

5
5
Mbappé-rel escaleert: Real Madrid-ster door het stof

De rel rond Kylian Mbappé en zijn uitspraken over voormalige Chinese leider Mao Zedong ...

41
41
Diakhon krijgt volle laag na opstootje: “Kleuterklasgedrag!”

De wedstrijd tussen Club Brugge en Sint-Truiden VV zindert nog na. Na affluiten ging het volledig ...

207
207
Tielemans hoort verbazingwekkend verdict bij Man Utd

Manchester United zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. Michael Carrick staat zwaar ...

70
70
Filip Joos in oog van de storm: "Hoe ver tot VRT ingrijpt?"

Filip Joos doet het weer. De voetbalcommentator van de VRT ligt opnieuw onder vuur na politieke ...

142
142
Familie Yamal verteert Ballon d'Or niet: uithaal naar Kane

Lamine Yamal behoorde tot één van de grote favorieten voor de Ballon d’Or, maar ...

938
938
Messoudi krijgt ferme waarschuwing bij Beerschot: “Frappant”

Beerschot staat aan de leiding in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten werden vooraf als grote ...

69
69
Yamal zwaar onder vuur na Ballon d'Or: "Misbruikt zijn roem"

Harry Kane heeft de Ballon d’Or gewonnen na een titanenstrijd tegen Lamine Yamal en Ousmane ...

319
319
Vitor Bruno krijgt ervan langs voor aanpak bij Anderlecht

RSC Anderlecht kreeg vorige speeldag een pak slaag van KAA Gent en ziet een kloof ontstaan met de ...

193
193
Bayern met handen in het haar door Kompany-situatie

Vincent Kompany werd plots onwel bij Bayern München en moest per direct naar het ziekenhuis. ...

110
110
Bassette schiet plots poorten naar knaltransfer open

Norman Bassette zit in bloedvorm bij Westerlo. De aanvaller wordt gehuurd met aankoopoptie van ...

165
165
Uitstel van executie? Verrassend oordeel over Compper

Marvin Compper stond zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC, maar de hoofdtrainer heeft weer wat ...

113
113
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht strijden, Tresoldi snel weg?’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

226
226
Samenwerking met Mbappé per direct stopgezet: "Zo beledigend"

Kylian Mbappé is één van de grootste supersterren van het hedendaagse voetbal. ...

250
250
Joos snapt niets van Anderlecht: “Dat is het gekke”

RSC Anderlecht kreeg vorige speeldag een pak van KAA Gent. Filip Joos snapte er niets van want de ...

187
187
Beerschot wrijft zich in de handen met goudhaantje

Beerschot stoomt door in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten willen zo snel mogelijk ...

83
83
‘Cercle Brugge hakt knoop door over ontslag Lars Friis’

De druk begint te stijgen in de Jupiler Pro League. De eerste kloofjes worden geslagen en ...

453
453
Kane onthult na Gouden Bal-winst update over Kompany

Harry Kane heeft Ballon d’Or gewonnen. De Engelsman kende een topseizoen bij Bayern ...

161
161
‘Hommeles bij Antwerp: Frey en Compper op ramkoers’

Royal Antwerp FC wist afgelopen speeldag eindelijk nog eens te winnen. Zwarte beest Sporting ...

445
445
Crisis bij Standard na 0 op 12? "Dit werkt niet"

Standard zit met een stevige kater. De Rouches pakten geen enkel punt uit hun laatste vier ...

93
93
'Keiharde strijd tussen Club en Anderlecht om smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft een zeer ruime kern en het is duidelijk dat Antoine Sibierski die in januari ...

309
309
Franse pers trekt conclusie over Godts: "Dit is de avond dat..."

PSG won in Parijs met 2-0 van Olympique Lyon. Mika Godts was de grote roerganger en was goed voor ...

355
355

Meer sportnieuws