‘Grote plannen Barça: bliksemtransfer peperdure Duivel’

door
‘Grote plannen Barça: bliksemtransfer peperdure Duivel’

FC Barcelona is beresterk aan het nieuwe seizoen begonnen en bleef tot dusver foutloos in La Liga. Toch zouden de Catalanen achter de schermen alweer speuren naar versterking. En daarbij zou ook een Rode Duivel op de verlanglijst staan.

Na een aanslepende soap van enkele maanden tijd, nam Barça eind vorig seizoen afscheid van Xavi Hernandez als hoofdcoach. Om het clubboegbeeld te vervangen besloot het bestuur de Duitser Hansi Flick aan te stellen. Die had de Catalanen destijds serieus pijn gedaan als coach van Bayern München en dat was de clubleiding nog niet vergeten.

De beslissing om Flick aan te stellen blijkt voorlopig alvast de juiste. De voorbereiding verliep nochtans wisselvallig, maar de start van de campagne in La Liga is voorlopig een groot succes. Barcelona wist zijn eerste vijf competitiewedstrijden vrij overtuigend te winnen. Het wist daarbij ook liefst 17 (!) keer te scoren.

LEES OOK: Dit zijn de 10 meeste waardevolle Belgen van 2025

Extra middenvelder

Voorlopig loopt het dus als een trein voor Flick en co, al moet er natuurlijk bevestigd worden nu het programma nog drukker wordt in combinatie met de Champions League. Ondertussen denkt de sportieve leiding ook aan de langere termijn. Zo is het de bedoeling om in de komende weken enkele contracten open te breken.

Daarnaast wil men bepaalde posities in de selectie nog verder versterken. Een controlerende middenvelder is bijvoorbeeld één van de prioriteiten. Daarbij geldt Joshua Kimmich als het toptarget, maar er zijn kapers op de kust voor de sterkhouder van Bayern München. En dus worden ook alternatieve pistes gevolgd.

Peperdure Onana

Bij Marca laat men bijvoorbeeld de naam van Jerdy Schouten (PSV) vallen. Het Spaanse medium beweert echter dat ook Amadou Onana een optie is voor sportief directeur Deco. De boomlange Rode Duivel stond vorige zomer ook al op de Catalaanse verlanglijst. Toen ruilde hij Everton echter in voor Aston Villa voor zo'n 60 miljoen euro.

En net daar ligt het grote struikelblok voor Barça. Villa zal ongetwijfeld een nog veel hoger bedrag verlangen gezien de sterke start van Onana. Momenteel lijkt hij dan ook onbetaalbaar voor het financieel geplaagde Barcelona.

Onana heeft het potentieel voor de absolute Europese top ...

Meest recent

'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

66
66
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

91
91
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

59
59
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

45
45
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

172
172
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

45
45
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

431
431
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

140
140
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

174
174
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

54
54
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

101
101
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

117
117
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

122
122
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

95
95
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

37
37
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

210
210
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

354
354
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

555
555
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

464
464
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich in januari moet bewijzen. De ...

385
385
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

436
436
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

428
428
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd ...

685
685
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

646
646
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

151
151

Meer sportnieuws