‘Grote plannen Barça: bliksemtransfer peperdure Duivel’

966
‘Grote plannen Barça: bliksemtransfer peperdure Duivel’

FC Barcelona is beresterk aan het nieuwe seizoen begonnen en bleef tot dusver foutloos in La Liga. Toch zouden de Catalanen achter de schermen alweer speuren naar versterking. En daarbij zou ook een Rode Duivel op de verlanglijst staan.

Na een aanslepende soap van enkele maanden tijd, nam Barça eind vorig seizoen afscheid van Xavi Hernandez als hoofdcoach. Om het clubboegbeeld te vervangen besloot het bestuur de Duitser Hansi Flick aan te stellen. Die had de Catalanen destijds serieus pijn gedaan als coach van Bayern München en dat was de clubleiding nog niet vergeten.

De beslissing om Flick aan te stellen blijkt voorlopig alvast de juiste. De voorbereiding verliep nochtans wisselvallig, maar de start van de campagne in La Liga is voorlopig een groot succes. Barcelona wist zijn eerste vijf competitiewedstrijden vrij overtuigend te winnen. Het wist daarbij ook liefst 17 (!) keer te scoren.

LEES OOK: Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Extra middenvelder

Voorlopig loopt het dus als een trein voor Flick en co, al moet er natuurlijk bevestigd worden nu het programma nog drukker wordt in combinatie met de Champions League. Ondertussen denkt de sportieve leiding ook aan de langere termijn. Zo is het de bedoeling om in de komende weken enkele contracten open te breken.

Daarnaast wil men bepaalde posities in de selectie nog verder versterken. Een controlerende middenvelder is bijvoorbeeld één van de prioriteiten. Daarbij geldt Joshua Kimmich als het toptarget, maar er zijn kapers op de kust voor de sterkhouder van Bayern München. En dus worden ook alternatieve pistes gevolgd.

Peperdure Onana

Bij Marca laat men bijvoorbeeld de naam van Jerdy Schouten (PSV) vallen. Het Spaanse medium beweert echter dat ook Amadou Onana een optie is voor sportief directeur Deco. De boomlange Rode Duivel stond vorige zomer ook al op de Catalaanse verlanglijst. Toen ruilde hij Everton echter in voor Aston Villa voor zo'n 60 miljoen euro.

En net daar ligt het grote struikelblok voor Barça. Villa zal ongetwijfeld een nog veel hoger bedrag verlangen gezien de sterke start van Onana. Momenteel lijkt hij dan ook onbetaalbaar voor het financieel geplaagde Barcelona.

Onana heeft het potentieel voor de absolute Europese top ...

Meest recent

Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

6
6
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

41
41
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

89
89
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

264
264
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

136
136
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

123
123
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

250
250
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

46
46
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

303
303
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

41
41
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

56
56
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

105
105
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

260
260
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

27
27
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

78
78
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

139
139
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

20
20
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

61
61
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

373
373
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

199
199
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

209
209
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

102
102
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

54
54

Meer sportnieuws