Lyon kan niet winnen na ongelooflijke pechavond Orban

door
Lyon kan niet winnen na ongelooflijke pechavond Orban

In de Franse Ligue 1 stond er zondagavond nog een interessante confrontatie op het programma. Het RC Lens van Will Still nam het immers op tegen Olympique Lyon, dat ook een Belgische toets heeft. De wedstrijd kende uiteindelijk echter geen winnaar.

Als er één ploeg aanspraak maakte op de zege, was het echter Olympique Lyon. Dat kende echter de nodige pech in de afwerking. Vooral voor Gift Orban zat het niet mee.

LEES OOK: Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Orban ziet twee goals afgekeurd

De ex-spits van AA Gent leek vorige week nog Lyon te kunnen gaan verlaten voor Trabzonspor, maar bleef uiteindelijk toch in Frankrijk. Dat leverde hem zondag zelfs een basisplaats op, waarbij hij de voorkeur kreeg op Georges Mikautadze (ex-Seraing). Bijna kon hij die basisplaats ook bekronen.

De lijnrechter lag echter dwars, want maar liefst twee keer zag Orban een doelpunt afgekeurd wegens voorafgaand buitenspel. Daardoor bleef er uiteindelijk tot het einde een 0-0 op het scorebord staan.

Still en Lens blijven bovenaan meedraaien

Met Anass Zaroury bij Lens en Malick Fofana bij Lyon mochten er in de slotfase nog twee Belgen invallen. Bij Lyon stond Clinton Mata (ex-Club Brugge) ook nog de hele wedstrijd op het veld.

Still blijft met Lens wel netjes meedraaien bovenin het klassement. Met een acht op twaalf prijkt zijn ploeg op een knappe vierde plaats in de Ligue 1. Lyon heeft zijn start dan weer gemist en wist amper vier punten te puren uit zijn vier eerste wedstrijden.

Zal Orban nog helemaal ontploffen bij Lyon?

Meest recent

De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

0
0
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

63
63
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

93
93
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

56
56
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

250
250
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

229
229
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

205
205
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

378
378
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

473
473
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

235
235
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

202
202
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

266
266
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

138
138
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

281
281
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

73
73
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

204
204
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

363
363
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

285
285
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

310
310
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

305
305
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

398
398
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

360
360
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

160
160
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

63
63
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

301
301

Meer sportnieuws