Sterkhouder Anderlecht luid uitgefloten: pijnlijke 2 op 10

door
Sterkhouder Anderlecht luid uitgefloten: pijnlijke 2 op 10

RSC Anderlecht slaagt er voorlopig maar niet in om zich op een dominante en aanvallende manier te presenteren. Zaterdagavond was het opnieuw worstelen om een punt te halen tegen KVC Westerlo. Verschillende spelers acteerden dan ook ondermaats.

RSCA was degelijk aan het seizoen begonnen wat betreft de resultaten, het voetballende niveau was doorgaans echter ondermaats. Op eigen veld tegen Westerlo wou de recordkampioen dan ook een stap voorwaarts zetten wat dat betreft. Maar het lukte wederom niet.

Ondanks een veelbelovende openingsfase speelde Anderlecht opnieuw ondermaats. Met het tweede opeenvolgende puntenverlies als gevolg. Er was zelfs nog een sterke invalbeurt van Mario Stroeykens nodig om de eerste nederlaag van het seizoen te voorkomen.

LEES OOK: Anderlecht dreigt opnieuw zware fout te maken

Sterkhouders stellen teleur

Bij de Brusselaars bleven verschillende spelers dan ook onder het gewenste niveau. Achterin kon Jan-Carlo Simic zich allerminst onderscheiden op voetballend vlak. Op het middenveld konden Yari Verschaeren en Théo Leoni dan weer veel te weinig bijbrengen in balbezit.

Daarnaast speelde ook Anders Dreyer opnieuw een zwakke partij. De Deen wacht nog steeds op zijn eerste doelpunten van het seizoen. En zonder die productiviteit is zijn meerwaarde voor Paars-Wit zéér beperkt. De kritieken op de krantenwebsites zijn dan ook scherp.

Basisplaats in gevaar

Bij La Dernière Heure krijgt Dreyer bijvoorbeeld slechts een 2 op 10. "Zijn afgeweken schot dat ver naast zou zijn gegaan, leverde hem zijn eerste assist op. Voorts was het weer de Dreyer van in de seizoensstart: inspiratieloos en zonder vertrouwen voor doel. Hij werd ook uitgefloten", klinkt het.

Ook bij Het Nieuwsblad is men streng met een 3 op 10. "Hij dacht zijn eerste goal beet te hebben, maar zijn schot zou hopeloos naast gevlogen zijn. Het werd enkel een doelpunt omdat de bal afweek op Vazquez. Blijft zoeken naar zijn eerste treffer en zijn vorm." Bij SudPresse tot slot, kan men zich onmogelijk inbeelden dat Dreyer in de basis blijft staan ten koste van een Stroeykens of Samuel Edozie.

Riemer moet Dreyer uit de ploeg zetten ...

Meest recent

'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen?'

Club Brugge hoopt zich straks koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. Indien die ...

16
16
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

134
134
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

38
38
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

75
75
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

96
96
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

110
110
De Cat krijgt ultieme transferraad: “Hij moet naar daar”

Nathan De Cat is gespreksonderwerp nummer 1 in het Lotto Park. Het 17-jarige supertalent behoort ...

119
119
Trump verbaast weer met uitspraken: "Anders afgemaakt"

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ligt zwaar onder vuur. Er zijn problemen met de ...

30
30
Goots maakt Antwerp compleet af: onbegrip over één man

Patrick Goots is een clubicoon van Royal Antwerp FC. De voormalige aanvaller volgt zijn oude club ...

73
73
Rigaux doet boekje open over transfersituatie Tresoldi

Nicolo Tresoldi verkeert in bloedvorm bij Club Brugge. Afgelopen speeldag was de goaltjesdief weer ...

190
190
‘Spectaculaire terugkeer Tessa Wullaert in de maak’

Tessa Wullaert is één van de grootste voetbalsterren die het Belgische vrouwenvoetbal ...

105
105
Club Brugge pakt weer uit met contractverlenging

Club Brugge is volop bezig met de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen werd er weer ...

107
107
Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

KV Mechelen zit nog steeds in de top 6, maar de kansloze nederlaag tegen KAA Gent kwam hard aan. ...

217
217
Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

158
158
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

165
165
Thorsten Fink onthult waarom hij Anderlecht afwimpelde

RSC Anderlecht is na het ontslag van Besnik Hasi nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, maar ...

215
215
Cercle Brugge rondt deal af: “Belangrijk onderdeel”

Cercle Brugge heeft op de officiële kanalen een contractverlenging bekendgemaakt. Terwijl ...

80
80
‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

104
104
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

60
60
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

499
499
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

142
142
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

369
369
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

588
588
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

434
434
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

105
105

Meer sportnieuws