Sterkhouder Anderlecht luid uitgefloten: pijnlijke 2 op 10

door
Sterkhouder Anderlecht luid uitgefloten: pijnlijke 2 op 10

RSC Anderlecht slaagt er voorlopig maar niet in om zich op een dominante en aanvallende manier te presenteren. Zaterdagavond was het opnieuw worstelen om een punt te halen tegen KVC Westerlo. Verschillende spelers acteerden dan ook ondermaats.

RSCA was degelijk aan het seizoen begonnen wat betreft de resultaten, het voetballende niveau was doorgaans echter ondermaats. Op eigen veld tegen Westerlo wou de recordkampioen dan ook een stap voorwaarts zetten wat dat betreft. Maar het lukte wederom niet.

Ondanks een veelbelovende openingsfase speelde Anderlecht opnieuw ondermaats. Met het tweede opeenvolgende puntenverlies als gevolg. Er was zelfs nog een sterke invalbeurt van Mario Stroeykens nodig om de eerste nederlaag van het seizoen te voorkomen.

LEES OOK: Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

Sterkhouders stellen teleur

Bij de Brusselaars bleven verschillende spelers dan ook onder het gewenste niveau. Achterin kon Jan-Carlo Simic zich allerminst onderscheiden op voetballend vlak. Op het middenveld konden Yari Verschaeren en Théo Leoni dan weer veel te weinig bijbrengen in balbezit.

Daarnaast speelde ook Anders Dreyer opnieuw een zwakke partij. De Deen wacht nog steeds op zijn eerste doelpunten van het seizoen. En zonder die productiviteit is zijn meerwaarde voor Paars-Wit zéér beperkt. De kritieken op de krantenwebsites zijn dan ook scherp.

Basisplaats in gevaar

Bij La Dernière Heure krijgt Dreyer bijvoorbeeld slechts een 2 op 10. "Zijn afgeweken schot dat ver naast zou zijn gegaan, leverde hem zijn eerste assist op. Voorts was het weer de Dreyer van in de seizoensstart: inspiratieloos en zonder vertrouwen voor doel. Hij werd ook uitgefloten", klinkt het.

Ook bij Het Nieuwsblad is men streng met een 3 op 10. "Hij dacht zijn eerste goal beet te hebben, maar zijn schot zou hopeloos naast gevlogen zijn. Het werd enkel een doelpunt omdat de bal afweek op Vazquez. Blijft zoeken naar zijn eerste treffer en zijn vorm." Bij SudPresse tot slot, kan men zich onmogelijk inbeelden dat Dreyer in de basis blijft staan ten koste van een Stroeykens of Samuel Edozie.

Riemer moet Dreyer uit de ploeg zetten ...

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

38
38
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

62
62
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

80
80
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

37
37
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

235
235
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

125
125
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

420
420
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

161
161
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

209
209
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

446
446
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

684
684
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

316
316
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

682
682
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

123
123
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

376
376
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

590
590
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

539
539
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

63
63
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

260
260
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

433
433
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

582
582
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

154
154
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

330
330
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws