Sterkhouder Anderlecht luid uitgefloten: pijnlijke 2 op 10

door
Sterkhouder Anderlecht luid uitgefloten: pijnlijke 2 op 10

RSC Anderlecht slaagt er voorlopig maar niet in om zich op een dominante en aanvallende manier te presenteren. Zaterdagavond was het opnieuw worstelen om een punt te halen tegen KVC Westerlo. Verschillende spelers acteerden dan ook ondermaats.

RSCA was degelijk aan het seizoen begonnen wat betreft de resultaten, het voetballende niveau was doorgaans echter ondermaats. Op eigen veld tegen Westerlo wou de recordkampioen dan ook een stap voorwaarts zetten wat dat betreft. Maar het lukte wederom niet.

Ondanks een veelbelovende openingsfase speelde Anderlecht opnieuw ondermaats. Met het tweede opeenvolgende puntenverlies als gevolg. Er was zelfs nog een sterke invalbeurt van Mario Stroeykens nodig om de eerste nederlaag van het seizoen te voorkomen.

LEES OOK: Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

Sterkhouders stellen teleur

Bij de Brusselaars bleven verschillende spelers dan ook onder het gewenste niveau. Achterin kon Jan-Carlo Simic zich allerminst onderscheiden op voetballend vlak. Op het middenveld konden Yari Verschaeren en Théo Leoni dan weer veel te weinig bijbrengen in balbezit.

Daarnaast speelde ook Anders Dreyer opnieuw een zwakke partij. De Deen wacht nog steeds op zijn eerste doelpunten van het seizoen. En zonder die productiviteit is zijn meerwaarde voor Paars-Wit zéér beperkt. De kritieken op de krantenwebsites zijn dan ook scherp.

Basisplaats in gevaar

Bij La Dernière Heure krijgt Dreyer bijvoorbeeld slechts een 2 op 10. "Zijn afgeweken schot dat ver naast zou zijn gegaan, leverde hem zijn eerste assist op. Voorts was het weer de Dreyer van in de seizoensstart: inspiratieloos en zonder vertrouwen voor doel. Hij werd ook uitgefloten", klinkt het.

Ook bij Het Nieuwsblad is men streng met een 3 op 10. "Hij dacht zijn eerste goal beet te hebben, maar zijn schot zou hopeloos naast gevlogen zijn. Het werd enkel een doelpunt omdat de bal afweek op Vazquez. Blijft zoeken naar zijn eerste treffer en zijn vorm." Bij SudPresse tot slot, kan men zich onmogelijk inbeelden dat Dreyer in de basis blijft staan ten koste van een Stroeykens of Samuel Edozie.

Riemer moet Dreyer uit de ploeg zetten ...

Meest recent

'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

11
11
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

94
94
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

125
125
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

199
199
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

102
102
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

58
58
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

40
40
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

214
214
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

378
378
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

222
222
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

131
131
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

375
375
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

195
195
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

374
374
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

162
162
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

92
92
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

647
647
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

308
308
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

730
730
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

504
504
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

306
306
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

193
193
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

161
161
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

121
121
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

109
109

Meer sportnieuws