Sterkhouder Anderlecht luid uitgefloten: pijnlijke 2 op 10

door
Sterkhouder Anderlecht luid uitgefloten: pijnlijke 2 op 10

RSC Anderlecht slaagt er voorlopig maar niet in om zich op een dominante en aanvallende manier te presenteren. Zaterdagavond was het opnieuw worstelen om een punt te halen tegen KVC Westerlo. Verschillende spelers acteerden dan ook ondermaats.

RSCA was degelijk aan het seizoen begonnen wat betreft de resultaten, het voetballende niveau was doorgaans echter ondermaats. Op eigen veld tegen Westerlo wou de recordkampioen dan ook een stap voorwaarts zetten wat dat betreft. Maar het lukte wederom niet.

Ondanks een veelbelovende openingsfase speelde Anderlecht opnieuw ondermaats. Met het tweede opeenvolgende puntenverlies als gevolg. Er was zelfs nog een sterke invalbeurt van Mario Stroeykens nodig om de eerste nederlaag van het seizoen te voorkomen.

LEES OOK: Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

Sterkhouders stellen teleur

Bij de Brusselaars bleven verschillende spelers dan ook onder het gewenste niveau. Achterin kon Jan-Carlo Simic zich allerminst onderscheiden op voetballend vlak. Op het middenveld konden Yari Verschaeren en Théo Leoni dan weer veel te weinig bijbrengen in balbezit.

Daarnaast speelde ook Anders Dreyer opnieuw een zwakke partij. De Deen wacht nog steeds op zijn eerste doelpunten van het seizoen. En zonder die productiviteit is zijn meerwaarde voor Paars-Wit zéér beperkt. De kritieken op de krantenwebsites zijn dan ook scherp.

Basisplaats in gevaar

Bij La Dernière Heure krijgt Dreyer bijvoorbeeld slechts een 2 op 10. "Zijn afgeweken schot dat ver naast zou zijn gegaan, leverde hem zijn eerste assist op. Voorts was het weer de Dreyer van in de seizoensstart: inspiratieloos en zonder vertrouwen voor doel. Hij werd ook uitgefloten", klinkt het.

Ook bij Het Nieuwsblad is men streng met een 3 op 10. "Hij dacht zijn eerste goal beet te hebben, maar zijn schot zou hopeloos naast gevlogen zijn. Het werd enkel een doelpunt omdat de bal afweek op Vazquez. Blijft zoeken naar zijn eerste treffer en zijn vorm." Bij SudPresse tot slot, kan men zich onmogelijk inbeelden dat Dreyer in de basis blijft staan ten koste van een Stroeykens of Samuel Edozie.

Riemer moet Dreyer uit de ploeg zetten ...

Meest recent

STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

0
0
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

4
4
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

88
88
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

33
33
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

161
161
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

26
26
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

61
61
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

79
79
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

278
278
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

147
147
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

464
464
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

432
432
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

101
101
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

164
164
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

193
193
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

195
195
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

316
316
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

1206
1206
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

338
338
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

496
496
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

374
374
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

526
526
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

673
673
Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

465
465

Meer sportnieuws