Vanhaezebrouck doet Club vloeken met Skov Olsen-uitspraak

657
Vanhaezebrouck doet Club vloeken met Skov Olsen-uitspraak

Club Brugge wil dit seizoen op verschillende fronten meedoen voor de prijzen. De selectie van coach Nicky Hayen werd dan ook van de nodige versterkingen voorzien. Daarnaast slaagde de landskampioen erin om het merendeel van zijn sterkhouders aan boord te houden.

Blauw-Zwart nam tijdens de zomermercato weliswaar afscheid van Antonio Nusa en Igor Thiago, die voor riante bedragen werden verkocht aan respectievelijk RB Leipzig en Brentord FC. Daarnaast werd het aflopende contract van Denis Odoi niet verlengd. Voorts bleven de sterkhouders echter op post.

Nochtans kwamen nog meer spelers in aanmerking voor een nieuwe stap in hun carrière. Raphael Onyedika bijvoorbeeld, flirtte in de voorbije week nadrukkelijk met een last-minute vertrek naar Galatasaray. Maar bij gebrek aan de mogelijkheid om een vervanger te halen, werkte Club niet mee aan een transfer.

LEES OOK: Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

Intrinsieke kwaliteiten

En ook Andreas Skov Olsen bleef uiteindelijk in Brugge. De algemene verwachting was dat Club nochtans zou cashen op de Deen. Maar zijn mindere EK had geen gunstige invloed op de interesse. Bovendien was een verkoop van Skov Olsen niet langer prioritair na de transfer van Nusa.

De Deense aanvaller blijft dus nog minstens enkele maanden bij Blauw-Zwart. En dat is een goede zaak, intrinsiek blijft hij immers één van de beste spelers bij de landskampioen. Heel wat waarnemers vinden zelfs dat hij de kwaliteiten heeft om op termijn een Gouden Schoen te winnen.

Veel te wisselvallig

Die mening wordt echter niet gedeeld door analist Hein Vanhaezebrouck. "Gouden Schoen-materiaal? Dat betwijfel ik. Hij zal wel altijd zijn doelpunten maken. Maar om de Gouden Schoen te winnen moet je toch veel meer brengen. Hij heeft zijn dagen. Maar een goede speler als Hans Vanaken heeft dat niet, die is altijd belangrijk", wees Vanhaezebrouck bij DAZN naar het gebrek aan consistentie bij Skov Olsen.

Skov Olsen kan op termijn de Gouden Schoen winnen ...

Meest recent

Club versus Anderlecht: hoe Blauw-Zwart de macht overnam

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

10
10
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

76
76
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

12
12
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

86
86
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

103
103
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

84
84
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

127
127
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

15
15
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

61
61
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

35
35
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

104
104
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

78
78
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

28
28
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

15
15
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

28
28
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

444
444
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

83
83
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

18
18
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

103
103
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

66
66
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

175
175
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

314
314
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

15
15
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

103
103

Meer sportnieuws