Vanhaezebrouck doet Club vloeken met Skov Olsen-uitspraak

door
Vanhaezebrouck doet Club vloeken met Skov Olsen-uitspraak

Club Brugge wil dit seizoen op verschillende fronten meedoen voor de prijzen. De selectie van coach Nicky Hayen werd dan ook van de nodige versterkingen voorzien. Daarnaast slaagde de landskampioen erin om het merendeel van zijn sterkhouders aan boord te houden.

Blauw-Zwart nam tijdens de zomermercato weliswaar afscheid van Antonio Nusa en Igor Thiago, die voor riante bedragen werden verkocht aan respectievelijk RB Leipzig en Brentord FC. Daarnaast werd het aflopende contract van Denis Odoi niet verlengd. Voorts bleven de sterkhouders echter op post.

Nochtans kwamen nog meer spelers in aanmerking voor een nieuwe stap in hun carrière. Raphael Onyedika bijvoorbeeld, flirtte in de voorbije week nadrukkelijk met een last-minute vertrek naar Galatasaray. Maar bij gebrek aan de mogelijkheid om een vervanger te halen, werkte Club niet mee aan een transfer.

LEES OOK: Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

Intrinsieke kwaliteiten

En ook Andreas Skov Olsen bleef uiteindelijk in Brugge. De algemene verwachting was dat Club nochtans zou cashen op de Deen. Maar zijn mindere EK had geen gunstige invloed op de interesse. Bovendien was een verkoop van Skov Olsen niet langer prioritair na de transfer van Nusa.

De Deense aanvaller blijft dus nog minstens enkele maanden bij Blauw-Zwart. En dat is een goede zaak, intrinsiek blijft hij immers één van de beste spelers bij de landskampioen. Heel wat waarnemers vinden zelfs dat hij de kwaliteiten heeft om op termijn een Gouden Schoen te winnen.

Veel te wisselvallig

Die mening wordt echter niet gedeeld door analist Hein Vanhaezebrouck. "Gouden Schoen-materiaal? Dat betwijfel ik. Hij zal wel altijd zijn doelpunten maken. Maar om de Gouden Schoen te winnen moet je toch veel meer brengen. Hij heeft zijn dagen. Maar een goede speler als Hans Vanaken heeft dat niet, die is altijd belangrijk", wees Vanhaezebrouck bij DAZN naar het gebrek aan consistentie bij Skov Olsen.

Skov Olsen kan op termijn de Gouden Schoen winnen ...

Meest recent

Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

352
352
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

42
42
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

33
33
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

52
52
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

235
235
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

120
120
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

199
199
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

69
69
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

229
229
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

19
19
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

401
401
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

172
172
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

61
61
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

506
506
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

104
104
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

108
108
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

61
61
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

231
231
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

146
146
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

112
112
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

37
37
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

175
175
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

174
174

Meer sportnieuws