Vanhaezebrouck doet Club vloeken met Skov Olsen-uitspraak

door
Vanhaezebrouck doet Club vloeken met Skov Olsen-uitspraak

Club Brugge wil dit seizoen op verschillende fronten meedoen voor de prijzen. De selectie van coach Nicky Hayen werd dan ook van de nodige versterkingen voorzien. Daarnaast slaagde de landskampioen erin om het merendeel van zijn sterkhouders aan boord te houden.

Blauw-Zwart nam tijdens de zomermercato weliswaar afscheid van Antonio Nusa en Igor Thiago, die voor riante bedragen werden verkocht aan respectievelijk RB Leipzig en Brentord FC. Daarnaast werd het aflopende contract van Denis Odoi niet verlengd. Voorts bleven de sterkhouders echter op post.

Nochtans kwamen nog meer spelers in aanmerking voor een nieuwe stap in hun carrière. Raphael Onyedika bijvoorbeeld, flirtte in de voorbije week nadrukkelijk met een last-minute vertrek naar Galatasaray. Maar bij gebrek aan de mogelijkheid om een vervanger te halen, werkte Club niet mee aan een transfer.

LEES OOK: Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Intrinsieke kwaliteiten

En ook Andreas Skov Olsen bleef uiteindelijk in Brugge. De algemene verwachting was dat Club nochtans zou cashen op de Deen. Maar zijn mindere EK had geen gunstige invloed op de interesse. Bovendien was een verkoop van Skov Olsen niet langer prioritair na de transfer van Nusa.

De Deense aanvaller blijft dus nog minstens enkele maanden bij Blauw-Zwart. En dat is een goede zaak, intrinsiek blijft hij immers één van de beste spelers bij de landskampioen. Heel wat waarnemers vinden zelfs dat hij de kwaliteiten heeft om op termijn een Gouden Schoen te winnen.

Veel te wisselvallig

Die mening wordt echter niet gedeeld door analist Hein Vanhaezebrouck. "Gouden Schoen-materiaal? Dat betwijfel ik. Hij zal wel altijd zijn doelpunten maken. Maar om de Gouden Schoen te winnen moet je toch veel meer brengen. Hij heeft zijn dagen. Maar een goede speler als Hans Vanaken heeft dat niet, die is altijd belangrijk", wees Vanhaezebrouck bij DAZN naar het gebrek aan consistentie bij Skov Olsen.

Skov Olsen kan op termijn de Gouden Schoen winnen ...

Meest recent

'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

37
37
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

67
67
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

317
317
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

164
164
Standard haalt belangrijke slag binnen: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

30
30
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

244
244
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

188
188
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

145
145
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

214
214
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

207
207
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

110
110
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

363
363
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

358
358
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

202
202
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

162
162
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

511
511
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

97
97
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

165
165
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

155
155
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

79
79
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

86
86
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

120
120
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

291
291
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

211
211
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

341
341

Meer sportnieuws