'Ancelotti heeft eerste twijfels over situatie Mbappé'

door
'Ancelotti heeft eerste twijfels over situatie Mbappé'

Real Madrid is goed uit de interland-break gekomen en pakte zaterdagavond de volle buit op het veld van Real Sociedad. Ook topaanwinst Kylian Mbappé pikte zijn doelpuntje mee. Ondertussen zouden bij coach Carlo Ancelotti echter twijfels zijn opgedoken over de Fransman.

Mbappé brak destijds op jonge leeftijd als een komeet door bij AS Monaco. Met die knappe prestaties speelde hij zich toen al in de kijker van zowat alle Europese grootmachten, ook Real volgde zijn ontwikkeling van dichtbij. Maar uiteindelijk was het Paris Saint-Germain dat hem in ruil voor een monstersom kon binnen halen.

LEES OOK: ‘Straffe wending: Real hakt knoop door over Alonso’

Degelijke start in Madrid

In Parijs groeide Mbappé verder uit tot een wereldster, terwijl hij ook met de nationale ploeg de nodige successen boekte. Tijdens zijn periode in het Prinsenpark werd de aanvaller echter om de haverklap gelinkt aan een transfer naar Real. En afgelopen zomer wist de Koninklijke zijn slag dan toch te slaan.

Uiteindelijk werd Mbappé transfervrij gestrikt, ook al kostte hij via (teken)bonussen, premies en salarissen nog steeds een vermogen. Die investering betaalde zich echter al terug op commercieel vlak. Met vier doelpunten in zes matchen voorzag hij ook op sportief vlak al een mooie bijdrage.

Moordend wedstrijdschema

De verwachting is dat de productiviteit van Mbappé alleen maar zal toenemen. Maar dan moet de Fransman wel fit blijven. En dat wordt niet evident, dit seizoen zou de Koninklijke meer dan 70 matchen kunnen spelen. In de komende periode alleen al staan er 7 duels op het programma op amper 22 dagen.

Volgens AS zou Ancelotti dan ook grote twijfels hebben over hoe hij Mbappé wil inzetten. Om hem een heel seizoen te kunnen inzetten, zullen er sowieso rustmomenten ingebouwd moeten worden. De Italiaan raakt er voorlopig echter niet uit wanneer die het beste kunnen volgen. Aan hem en zijn staff om deze lastige puzzel te leggen.

Mbappé scoort dit seizoen minstens 20 keer voor Real ...

Meest recent

Albert stelt enorm pijnpunt vast bij Anderlecht

Anderlecht is de winterstop ingegaan met een stevige kater. Het liet zich vrijdag in eigen stadion ...

51
51
Probleempositie Club: "Daar moeten ze deze winter ingrijpen"

Met een spectaculaire zege in Genk sloot Club Brugge zijn jaar toch met een goed gevoel af. Het ...

125
125
Chaos op Africa Cup: Broos haalt keihard uit

De groepsfase van de Africa Cup is intussen twee speeldagen ver en de Belgische bondscoaches op het ...

51
51
De Ketelaere baalt dubbel na nederlaag tegen Inter

Atalanta heeft zijn 2025 afgesloten met een nieuwe tegenvaller. De club uit Bergamo kent een ...

12
12
'Anderlecht komt te laat en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal in januari zonder twijfel de transfermarkt optrekken. Paars-Wit heeft op enkele ...

166
166
Club greep naast revelatie: "Het was jammer"

Club Brugge wist de voorbije jaren enkele zeer geslaagde transfers te doen. Ze grepen in enkele ...

176
176
'Club loopt miljoenen mis: transferstrijd helemaal los'

Club Brugge zette de voorbije jaren grote stappen, maar het blijft voor Blauw-Zwart moeilijk om zijn ...

376
376
'Westerlo neemt alweer afscheid van zomeraanwinst'

Westerlo sloot 2025 dan wel af met een nederlaag tegen AA Gent, maar de Kemphanen kunnen toch ...

22
22
Vanhaezebrouck voorspelt nog 2 veranderingen in top zes

De Jupiler Pro League is zijn winterstop ingegaan. De reguliere competitie is intussen ook al twee ...

681
681
'De Winter plots genoemd in bijzonder gek transfergerucht'

In Italië gebeuren er jaarlijks wel vaker vreemde transfers. Boekhoudkundige trucjes, ...

44
44
'JPL-clubs slapen: Belgische smaakmaker versiert transfer'

De Belgische clubs in de Jupiler Pro League moeten op hun centen letten, dus het is speuren naar ...

76
76
België baalt nog steeds: "Daarom koos ik voor Congo"

Bij Congo spelen heel wat bekende namen op de Afrika Cup. Ook een aantal jongens die voor ...

175
175
Ajax stunt en haalt iconische naam als nieuwe TD

Ajax is al een aantal jaren op de dool en heeft PSV de macht zien overnemen in Nederland. De ...

185
185
‘Westerlo juicht: megadeal in januari in de maak'

KVC Westerlo hoopt in januari voor enkele miljoenen euro’s aan spelers te verkopen. Dat is ...

104
104
'AA Gent duwt door en legt bod neer bij kampioen'

AA Gent gaat zich in januari versterken, dat staat vast. Volgens de altijd zeer goed ...

338
338
'Contract tot 2028: Kompany krijgt groot nieuws in München'

Vincent Kompany en zijn manschappen bij Bayern München genieten momenteel van een welverdiende ...

80
80
Genk blijft kwakkelen: Hayen krijgt heldere opdracht

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

199
199
Privéleven ontspoort: Herman Brusselmans breekt helemaal

Er was een tijd dat Herman Brusselmans overal was. Op televisie, aan tafel bij ...

307
307
Nieuwe spits Anderlecht: messcherpe voorwaarde Renard

Coach Besnik Hasi benadrukte het na de thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi nog maar eens. RSC ...

732
732
Club-speler ergert Leko: oorzaak voor bloedlip gevonden

Ivan Leko heeft de start van zijn tweede ambstermijn als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. ...

1054
1054
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern dokt voor nieuwe spits'

Bayern München heeft een spectaculaire eerste helft van het seizoen achter de rug. Maar de club ...

344
344
Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

370
370
Napoli sluit 2025 af met zege: comeback Lukaku valt in water

Italiaans kampioen SSC Napoli heeft zijn kalenderjaar afgesloten met een uitzege tegen Cremonese: ...

72
72
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

786
786
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

168
168

Meer sportnieuws