Mertens scoort, maar dansend zoontje steelt de show

73 stemmen
Mertens scoort, maar dansend zoontje steelt de show

In de Turkse competitie heeft titelverdediger Galatasaray zaterdag brandhout gemaakt van Rizespor. De grootmacht uit Istanbul haalde het uiteindelijk met 5-0. Ook Dries Mertens pikte een doelpuntje mee, maar het was vooral zijn zoontje Ciro Mertens dat de show wist te stelen.

Galatasaray heeft een wisselvallige start van het seizoen achter de rug. De Turkse kampioen had zijn zinnen gezet op een plek in de 'League Phase' van de Champions League. Maar in de laatste voorronde liep het mis tegen Young Boys Bern. En dus moest Gala vrede nemen met een ticket voor de Europa League.

LEES OOK: 'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

Groot debuut Osimhen

In eigen land is er dan weer geen vuiltje aan de lucht. De ploeg van coach Okan Buruk is immers als een wervelwind aan zijn campagne in de Süper Lig begonnen. Galatasaray staat na vier speeldagen aan de leiding met een perfecte 12 op 12. En in die vier matchen kon liefst 14 keer scoren.

Zaterdag werd dus ook Rizespor met forfait-cijfers over de knie gelegd. Die wedstrijd stond voornamelijk in teken van het debuut van topaanwinst Victor Osimhen. De Nigeriaanse spits, die na een onwaarschijnlijke transfersoap bij Gala belandde, was erg dreigend, maar scoorde uiteindelijk niet. 

Mertens junior in de spotlights

Mertens liet de netten op zijn beurt wél trillen. De Belgische routinier was in de basiself begonnen als pocket-aanvaller rond Osimhen. Na een klein uurtje spelen legde hij de vierde treffer tegen de touwen. Het was alweer zijn tweede treffer van het seizoen, daar deed hij ook al een assistje bovenop.

Na de match was het echter een andere Mertens die met de aandacht ging lopen, wel zijn tweejarig zoontje Ciro. Die was samen met mama Kat Kerhofs naar de wedstrijd komen kijken. Achteraf mocht hij met zijn vader ook het veld op en trakteerde hij de vurige achterban op enkele dansjes.

Mertens is te snel afgeschreven bij de Duivels ...

Meest recent

'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

8
8
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

12
12
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

27
27
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

102
102
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

81
81
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

20
20
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

136
136
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

113
113
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

95
95
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

71
71
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

320
320
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

247
247
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

116
116
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

106
106
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

78
78
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

27
27
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

141
141
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

177
177
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

37
37
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

119
119
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

342
342
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

383
383
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

247
247
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

74
74
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

78
78

Meer sportnieuws