Mertens scoort, maar dansend zoontje steelt de show

73
Mertens scoort, maar dansend zoontje steelt de show

In de Turkse competitie heeft titelverdediger Galatasaray zaterdag brandhout gemaakt van Rizespor. De grootmacht uit Istanbul haalde het uiteindelijk met 5-0. Ook Dries Mertens pikte een doelpuntje mee, maar het was vooral zijn zoontje Ciro Mertens dat de show wist te stelen.

Galatasaray heeft een wisselvallige start van het seizoen achter de rug. De Turkse kampioen had zijn zinnen gezet op een plek in de 'League Phase' van de Champions League. Maar in de laatste voorronde liep het mis tegen Young Boys Bern. En dus moest Gala vrede nemen met een ticket voor de Europa League.

LEES OOK: 'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Groot debuut Osimhen

In eigen land is er dan weer geen vuiltje aan de lucht. De ploeg van coach Okan Buruk is immers als een wervelwind aan zijn campagne in de Süper Lig begonnen. Galatasaray staat na vier speeldagen aan de leiding met een perfecte 12 op 12. En in die vier matchen kon liefst 14 keer scoren.

Zaterdag werd dus ook Rizespor met forfait-cijfers over de knie gelegd. Die wedstrijd stond voornamelijk in teken van het debuut van topaanwinst Victor Osimhen. De Nigeriaanse spits, die na een onwaarschijnlijke transfersoap bij Gala belandde, was erg dreigend, maar scoorde uiteindelijk niet. 

Mertens junior in de spotlights

Mertens liet de netten op zijn beurt wél trillen. De Belgische routinier was in de basiself begonnen als pocket-aanvaller rond Osimhen. Na een klein uurtje spelen legde hij de vierde treffer tegen de touwen. Het was alweer zijn tweede treffer van het seizoen, daar deed hij ook al een assistje bovenop.

Na de match was het echter een andere Mertens die met de aandacht ging lopen, wel zijn tweejarig zoontje Ciro. Die was samen met mama Kat Kerhofs naar de wedstrijd komen kijken. Achteraf mocht hij met zijn vader ook het veld op en trakteerde hij de vurige achterban op enkele dansjes.

Mertens is te snel afgeschreven bij de Duivels ...

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

2
2
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

20
20
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

57
57
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

14
14
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

21
21
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

32
32
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

48
48
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

80
80
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

107
107
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

45
45
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

51
51
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

258
258
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

531
531
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

69
69
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

22
22
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

132
132
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

75
75
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

144
144
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

175
175
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

317
317
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

610
610
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

237
237
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

193
193
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

568
568
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

98
98

Meer sportnieuws