Mertens scoort, maar dansend zoontje steelt de show

73 stemmen
Mertens scoort, maar dansend zoontje steelt de show

In de Turkse competitie heeft titelverdediger Galatasaray zaterdag brandhout gemaakt van Rizespor. De grootmacht uit Istanbul haalde het uiteindelijk met 5-0. Ook Dries Mertens pikte een doelpuntje mee, maar het was vooral zijn zoontje Ciro Mertens dat de show wist te stelen.

Galatasaray heeft een wisselvallige start van het seizoen achter de rug. De Turkse kampioen had zijn zinnen gezet op een plek in de 'League Phase' van de Champions League. Maar in de laatste voorronde liep het mis tegen Young Boys Bern. En dus moest Gala vrede nemen met een ticket voor de Europa League.

Groot debuut Osimhen

In eigen land is er dan weer geen vuiltje aan de lucht. De ploeg van coach Okan Buruk is immers als een wervelwind aan zijn campagne in de Süper Lig begonnen. Galatasaray staat na vier speeldagen aan de leiding met een perfecte 12 op 12. En in die vier matchen kon liefst 14 keer scoren.

Zaterdag werd dus ook Rizespor met forfait-cijfers over de knie gelegd. Die wedstrijd stond voornamelijk in teken van het debuut van topaanwinst Victor Osimhen. De Nigeriaanse spits, die na een onwaarschijnlijke transfersoap bij Gala belandde, was erg dreigend, maar scoorde uiteindelijk niet. 

Mertens junior in de spotlights

Mertens liet de netten op zijn beurt wél trillen. De Belgische routinier was in de basiself begonnen als pocket-aanvaller rond Osimhen. Na een klein uurtje spelen legde hij de vierde treffer tegen de touwen. Het was alweer zijn tweede treffer van het seizoen, daar deed hij ook al een assistje bovenop.

Na de match was het echter een andere Mertens die met de aandacht ging lopen, wel zijn tweejarig zoontje Ciro. Die was samen met mama Kat Kerhofs naar de wedstrijd komen kijken. Achteraf mocht hij met zijn vader ook het veld op en trakteerde hij de vurige achterban op enkele dansjes.

Mertens is te snel afgeschreven bij de Duivels ...

Meest recent

Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

0
0
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

46
46
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

34
34
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

232
232
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

298
298
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

62
62
De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

93
93
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

579
579
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

72
72
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

62
62
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

57
57
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

40
40
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

126
126
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

111
111
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

104
104
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

92
92
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

132
132
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

43
43
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

108
108
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

211
211
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

262
262
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

622
622
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

73
73
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

196
196
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

586
586

Meer sportnieuws