Mertens scoort, maar dansend zoontje steelt de show

door
Mertens scoort, maar dansend zoontje steelt de show

In de Turkse competitie heeft titelverdediger Galatasaray zaterdag brandhout gemaakt van Rizespor. De grootmacht uit Istanbul haalde het uiteindelijk met 5-0. Ook Dries Mertens pikte een doelpuntje mee, maar het was vooral zijn zoontje Ciro Mertens dat de show wist te stelen.

Galatasaray heeft een wisselvallige start van het seizoen achter de rug. De Turkse kampioen had zijn zinnen gezet op een plek in de 'League Phase' van de Champions League. Maar in de laatste voorronde liep het mis tegen Young Boys Bern. En dus moest Gala vrede nemen met een ticket voor de Europa League.

LEES OOK: 'Kompany laat ex-toppers Jupiler Pro League links liggen'

Groot debuut Osimhen

In eigen land is er dan weer geen vuiltje aan de lucht. De ploeg van coach Okan Buruk is immers als een wervelwind aan zijn campagne in de Süper Lig begonnen. Galatasaray staat na vier speeldagen aan de leiding met een perfecte 12 op 12. En in die vier matchen kon liefst 14 keer scoren.

Zaterdag werd dus ook Rizespor met forfait-cijfers over de knie gelegd. Die wedstrijd stond voornamelijk in teken van het debuut van topaanwinst Victor Osimhen. De Nigeriaanse spits, die na een onwaarschijnlijke transfersoap bij Gala belandde, was erg dreigend, maar scoorde uiteindelijk niet. 

Mertens junior in de spotlights

Mertens liet de netten op zijn beurt wél trillen. De Belgische routinier was in de basiself begonnen als pocket-aanvaller rond Osimhen. Na een klein uurtje spelen legde hij de vierde treffer tegen de touwen. Het was alweer zijn tweede treffer van het seizoen, daar deed hij ook al een assistje bovenop.

Na de match was het echter een andere Mertens die met de aandacht ging lopen, wel zijn tweejarig zoontje Ciro. Die was samen met mama Kat Kerhofs naar de wedstrijd komen kijken. Achteraf mocht hij met zijn vader ook het veld op en trakteerde hij de vurige achterban op enkele dansjes.

Mertens is te snel afgeschreven bij de Duivels ...

Meest recent

Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

12
12
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

72
72
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

108
108
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

45
45
KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

KV Mechelen doet dit seizoen volop mee voor een plek in de top 6. Malinwa staat op een vijfde plek ...

53
53
Analyse escaleert: Alderweireld schrikt van officiële brief

Toby Alderweireld heeft in het Belgische voetbal al lang niets meer te bewijzen. Van de Antwerpse ...

93
93
Vanaken slaat en zalft na broodnodige overwinning

Het is Club Brugge dan toch gelukt om een totale crisis te vermijden. Na de pijnlijke ...

86
86
'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

RSC Anderlecht is helemaal onder stoom aan het geraken op de transfermarkt. Dinsdag werd het vertrek ...

391
391
Hayen weet genoeg: KRC Genk grijpt in met goudklompje

Nicky Hayen moet KRC Genk zo snel mogelijk weer aan het winnen zien te krijgen. Maar ondertussen ...

142
142
Ontdekking bij Club: "Leko is intensief met hem bezig"

Na de slippers tegen Charleroi en La Louvière was de druk bijzonder groot, maar Club Brugge ...

212
212
Na statement in UCL: grote verrassing in Belgische WK-selectie?

In de Champions League maakte Club Brugge KV dinsdagavond indruk door met 1-4 te winnen van ...

91
91
'Anderlecht op z'n kop: ongeziene transfer op komst'

Anderlecht is achter de schermen bezig met een transfer die niemand zag aankomen. Het gaat om een ...

554
554
Kazachse terugreis draait uit op nachtmerrie voor Club

Club Brugge heeft in de Champions League gedaan wat moest en won dinsdagavond met 1-4 op het ...

543
543
8 op 10 - Kranten verrassen met 'beste speler' bij Club

Met nog één speeldag te gaan, behoudt Club Brugge dan toch een kans om door te ...

273
273
Grote uitblinker, Nederland vreest: Europese pers fileert Club

Club Brugge heeft zich in de Champions League herpakt na een gitzwarte week. De Belgische ...

612
612
Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

83
83
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

71
71
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

72
72
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

44
44
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

249
249
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

77
77
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

159
159
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

224
224
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

448
448
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

135
135

Meer sportnieuws