Verheyen maakt Duivel af: "Hij teert op succes van vorige generatie"

door
Verheyen maakt Duivel af:

De interlandperiode van de Rode Duivels zindert nog na. De nieuwe generatie probeert de schoenen van de Gouden Generatie te vullen, maar volgens analisten Peter Vandenbempt en Gert Verheyen lukt dat vooralsnog niet.

Kevin De Bruyne zei na afloop zijn gedacht over zijn ploegmakkers en hield zich niet in. Bij Manchester City is er een plan van Pep Guardiola waar iedereen zich aan houdt, maar bij de Rode Duivels loopt het niet. KDB is het spuugzat.

LEES OOK: 'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Rode Duivel afgemaakt

Na de Gouden Generatie stonden er meteen nieuwe leiders op. Een van die figuren is Amadou Onana. De boomlange middenvelder is een vaste waarde in het basiselftal van de Rode Duivels, maar volgens Verheyen is er sprake van ‘fout’ zelfvertrouwen. Op een persconferentie met Domenico Tedesco ging Onana ook al over de schreef.

Verheyen wijst naar de middenvelder van Aston Villa. “Er is niks mis met zelfvertrouwen, het moeten niet allemaal bescheiden jongens zijn zoals wij vroeger, maar je moet wel een redelijke inschatting kunnen maken van waar je staat op de ladder van het internationale voetbal. Er zijn er een paar die denken dat ze kunnen teren op de successen van de vorige generatie. Onana is daar een voorbeeld van.” 

Vandenbempt gaat akkoord met Verheyen en vindt dat de nieuwe generatie het allemaal nog moet tonen voor ze kunnen spreken. De Bruyne heeft dat al getoond en had dus ook recht van spreken. “Die vorige generatie, met hun branie als waren het Hollanders, dat hadden we nog nooit meegemaakt. Deze lichting heeft nauwelijks wat getoond in het shirt van de Duivels, maar heeft wel dezelfde grote woorden – ‘heel Europa benijdt ons onze voorlinie!’”

Heeft Verheyen hier gelijk?

Meest recent

Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

5
5
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

22
22
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

213
213
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

101
101
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

127
127
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

344
344
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

605
605
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

246
246
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

546
546
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

117
117
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

334
334
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

512
512
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

44
44
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

485
485
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

57
57
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

249
249
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

383
383
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

534
534
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

137
137
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

310
310
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

329
329
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

186
186
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

397
397
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

739
739
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

249
249

Meer sportnieuws