De Condé: 'Genk verrast met deze onmogelijke transfers'

door
De Condé: 'Genk verrast met deze onmogelijke transfers'

Bij KRC Genk leverde Head of Football Dimitri De Condé best goed werk. De Limburgers kenden een lucratieve mercato en haalden een steengoede trainer in huis en daarbij ook nog enkele interessante spelers. De Condé was zeer tevreden over twee dossiers.

LEES OOK: Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Smets en Steuckers

Bij de rivalen/buren uit Limburg wisten ze bij Racing Genk Jarne Steuckers en Matte Smets weg te halen. Dat kostte KRC Genk ongeveer drie miljoen euro. Twee koopjes, dat blijkt nu al. Smets doet het achteraan goed, Steuckers scoorde al 3 keer en deelde 3 assists uit in 6 duels. 

"Spelers als Smets en Steuckers waren voor ons goed haalbaar vanwege hun clausules. Als die er niet waren, dan was het héél moeilijk geweest om hen te halen. Dan hadden we moeten overbetalen, want ze hadden beiden toch al een bepaalde status in de Belgische competitie”, vertelde De Condé via de clubkanalen.

Tekent Sadick bij?

De komende weken wil De Condé werk gaan maken van wat contracten. Eén dossier lijkt daarbij toch prioriteit te hebben. “Er zijn bepaalde jongeren waarvan we de contracten willen openbreken. Daarnaast is er ook het dossier van Sadick. Die gesprekken zijn gaande."

Sadick is einde contract bij KRC Genk. Aanvankelijk leek hij op weg naar de uitgang, maar de speler voelt zich duidelijk zeer goed onder Thorsten Fink. De Duitser is best wel gecharmeerd door de verdediger, die meteen een belangrijke kracht werd in zijn basisploeg. 

Twee toptransfers van Genk?

Meest recent

Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

19
19
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

44
44
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

85
85
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

64
64
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

103
103
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

35
35
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

76
76
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

227
227
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

45
45
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

234
234
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

218
218
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

107
107
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

298
298
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

55
55
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

139
139
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

272
272
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

367
367
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

142
142
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

78
78
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

64
64
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

77
77
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

181
181
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

161
161
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

408
408

Meer sportnieuws