Transferadvies voor Fredberg: 'Haal hem nu terug!'

door
Transferadvies voor Fredberg: 'Haal hem nu terug!'

RSC Anderlecht vreest dat Jan Vertonghen nog minstens een maand out is en mogelijk nog heel wat langer. Daardoor zal de club toch eens moeten kijken op de markt van de vrije spelers. Als het van de fans van Paars-Wit afhangt, haalt Jesper Fredberg na Leander Dendoncker nog een kind van het huis terug.

LEES OOK: 'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Terugkeer Kouyaté?

Er zijn heel wat spelers die transfervrij zijn en één van hen is Cheikhou Kouyaté. Onze redactie deed een poll en stelde een resem transfervrije verdedigers voor. Kouyaté is één van hen. Maar liefst 36% is van mening dat hij de ideale speler is om de blessure van Vertonghen op te vangen. 

Kouyaté brak door bij Anderlecht, waar hij eerst verdediger en nadien defensieve middenvelder was. Hij speelde de afgelopen jaren voor Crystal Palace, West Ham United en Nottingham Forest, waar hij bijna 300 Premier League-matchen speelde. 

Kjaer ook interessante piste

Een andere verdediger die ze ook wel graag zien komen, is Simon Kjaer. Die is einde contract en 31% zou hem de ideale kandidaat vinden. Kjaer was jarenlang een vaste waarde bij AC Milan en speelde bij Denemarken samen met Mathias Jorgensen en kent Jan-Carlo Simic ook goed. 

Daarnaast zijn er Joël Matip (10%), Sergio Ramos (7%), Merveille Bokadi (4%), Aleksander Hack (2%), Nikola Maksimovic (2%), Pape Abou Cisse (1%) en Konstantinos Manolas (1%) opties. Zes procent ziet liever iemand anders komen naar het Lotto Park.

Ondertussen raakte bekend dat Anderlecht plots een andere piste in het vizier heeft.

Moet RSCA Kouyaté een contractvoorstel doen?

Meest recent

Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

8
8
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

20
20
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

349
349
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

197
197
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

133
133
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

254
254
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

566
566
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

244
244
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

285
285
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

338
338
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

159
159
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

135
135
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

81
81
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

257
257
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

285
285
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

59
59
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

447
447
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

349
349
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

551
551
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

50
50
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

475
475
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

63
63
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

519
519
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

160
160

Meer sportnieuws