Transferadvies voor Fredberg: 'Haal hem nu terug!'

door
Transferadvies voor Fredberg: 'Haal hem nu terug!'

RSC Anderlecht vreest dat Jan Vertonghen nog minstens een maand out is en mogelijk nog heel wat langer. Daardoor zal de club toch eens moeten kijken op de markt van de vrije spelers. Als het van de fans van Paars-Wit afhangt, haalt Jesper Fredberg na Leander Dendoncker nog een kind van het huis terug.

LEES OOK: 'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

Terugkeer Kouyaté?

Er zijn heel wat spelers die transfervrij zijn en één van hen is Cheikhou Kouyaté. Onze redactie deed een poll en stelde een resem transfervrije verdedigers voor. Kouyaté is één van hen. Maar liefst 36% is van mening dat hij de ideale speler is om de blessure van Vertonghen op te vangen. 

Kouyaté brak door bij Anderlecht, waar hij eerst verdediger en nadien defensieve middenvelder was. Hij speelde de afgelopen jaren voor Crystal Palace, West Ham United en Nottingham Forest, waar hij bijna 300 Premier League-matchen speelde. 

Kjaer ook interessante piste

Een andere verdediger die ze ook wel graag zien komen, is Simon Kjaer. Die is einde contract en 31% zou hem de ideale kandidaat vinden. Kjaer was jarenlang een vaste waarde bij AC Milan en speelde bij Denemarken samen met Mathias Jorgensen en kent Jan-Carlo Simic ook goed. 

Daarnaast zijn er Joël Matip (10%), Sergio Ramos (7%), Merveille Bokadi (4%), Aleksander Hack (2%), Nikola Maksimovic (2%), Pape Abou Cisse (1%) en Konstantinos Manolas (1%) opties. Zes procent ziet liever iemand anders komen naar het Lotto Park.

Ondertussen raakte bekend dat Anderlecht plots een andere piste in het vizier heeft.

Moet RSCA Kouyaté een contractvoorstel doen?

Meest recent

Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

7
7
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

56
56
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

170
170
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

166
166
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

550
550
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

444
444
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

43
43
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

378
378
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

120
120
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

122
122
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

237
237
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

117
117
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

64
64
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

239
239
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

131
131
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

185
185
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

250
250
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

347
347
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

21
21
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

439
439
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

60
60
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

221
221
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

363
363
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

73
73
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

216
216

Meer sportnieuws