Transferadvies voor Fredberg: 'Haal hem nu terug!'

747 stemmen
Transferadvies voor Fredberg: 'Haal hem nu terug!'

RSC Anderlecht vreest dat Jan Vertonghen nog minstens een maand out is en mogelijk nog heel wat langer. Daardoor zal de club toch eens moeten kijken op de markt van de vrije spelers. Als het van de fans van Paars-Wit afhangt, haalt Jesper Fredberg na Leander Dendoncker nog een kind van het huis terug.

LEES OOK: Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Terugkeer Kouyaté?

Er zijn heel wat spelers die transfervrij zijn en één van hen is Cheikhou Kouyaté. Onze redactie deed een poll en stelde een resem transfervrije verdedigers voor. Kouyaté is één van hen. Maar liefst 36% is van mening dat hij de ideale speler is om de blessure van Vertonghen op te vangen. 

Kouyaté brak door bij Anderlecht, waar hij eerst verdediger en nadien defensieve middenvelder was. Hij speelde de afgelopen jaren voor Crystal Palace, West Ham United en Nottingham Forest, waar hij bijna 300 Premier League-matchen speelde. 

Kjaer ook interessante piste

Een andere verdediger die ze ook wel graag zien komen, is Simon Kjaer. Die is einde contract en 31% zou hem de ideale kandidaat vinden. Kjaer was jarenlang een vaste waarde bij AC Milan en speelde bij Denemarken samen met Mathias Jorgensen en kent Jan-Carlo Simic ook goed. 

Daarnaast zijn er Joël Matip (10%), Sergio Ramos (7%), Merveille Bokadi (4%), Aleksander Hack (2%), Nikola Maksimovic (2%), Pape Abou Cisse (1%) en Konstantinos Manolas (1%) opties. Zes procent ziet liever iemand anders komen naar het Lotto Park.

Ondertussen raakte bekend dat Anderlecht plots een andere piste in het vizier heeft.

Moet RSCA Kouyaté een contractvoorstel doen?

Meest recent

Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

9
9
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

49
49
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

21
21
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

78
78
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

16
16
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

108
108
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

223
223
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

83
83
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

323
323
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

437
437
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

128
128
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

198
198
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

261
261
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

159
159
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

270
270
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

520
520
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

153
153
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

158
158
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

158
158
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

164
164
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

146
146
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

306
306
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

378
378
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

638
638
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

489
489

Meer sportnieuws