Anderlecht weer matig: Dendoncker en Riemer trekken conclusie

396 stemmen
Anderlecht weer matig: Dendoncker en Riemer trekken conclusie

Anderlecht had zaterdagavond alleen aan de leiding kunnen komen in de Jupiler Pro League, maar liet die kans liggen. Het raakte tegen Westerlo immers niet verder dan een 2-2-gelijkspel en daar mocht het eigenlijk nog blij mee zijn. Pas zes minuten voor tijd kon Mario Stroeykens immers een punt redden.

LEES OOK: Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

Dendoncker vindt dat Anderlecht beter moet doen

Bovendien was ook de prestatie van Paars-Wit weer weinig overtuigend. Het creëerde alweer zeer weinig kansen en gaf de twee tegendoelpunten ook kinderlijk eenvoudig weg. Bij de eerste goal maakte Amuzu een onnodige overtreding en reageerde de verdediging veel te laks, bij het tweede doelpunt ging Coosemans in de fout.

Voor Leander Dendoncker werd zijn terugkeer in het Lotto Park er zo toch een beetje in mineur. De ervaren middenvelder was achteraf bij DAZN ook eerlijk in zijn analyse. "We hebben twee gezichten getoond. We begonnen goed en kregen ook kansen, maar de tweede helft was meer in evenwicht. We moeten nog veel beter kunnen doen", stelde hij vast.

Ook Riemer is niet tevreden

Ook de supporters zullen het met die laatste stelling eens zijn. Zij lieten hun onvrede duidelijk blijken en trakteerden de spelers zowel bij de rust als het laatste fluitsignaal op een fluitconcert. Ook Brian Riemer moest het weer ontgelden. Bij het afroepen van de opstelling voor de match werd zijn naam op boegeroep onthaald, terwijl er na de match ook "Riemer buiten" gescandeerd werd.

"Nee, ik ben niet tevreden", reageerde de Deen ook na de match. "We zijn goed begonnen, maar we slikken domme tegendoelpunten. We eindigen de match wel goed, maar we mogen geen goals pakken op stilstaande fases. We hebben vanavond goede momenten gekend, maar we moeten nog veel beter doen."

Mag Anderlecht tevreden zijn over zijn wedstrijd?

Meest recent

Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

19
19
KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

KAA Gent is druk bezig om de selectie op orde te krijgen voor volgend seizoen. Rik De Mil is ook ...

17
17
'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

192
192
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

96
96
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

45
45
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

292
292
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

130
130
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

130
130
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

51
51
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

579
579
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

395
395
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

201
201
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

252
252
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

51
51
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

82
82
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

31
31
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

83
83
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

128
128
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

436
436
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

153
153
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

387
387
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

522
522
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

45
45
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1284
1284
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

47
47

Meer sportnieuws