Club Brugge speelt met vuur: "Daar gaan we wéér"

door
Club Brugge speelt met vuur:

Enkele dagen voor de eerste Champions League-wedstrijd, moest Club Brugge in eigen land nog op bezoek bij KV Kortrijk. De landskampioen begon ook voortvarend aan dat West-Vlaams onderonsje. Maar lang kon Club zijn dominantie niet vasthouden.

De Bruggelingen waren tegenvallend aan de competitie begonnen, maar konden zich vervolgens herpakken met een knappe 9 op 9. Vlak voor de interland-break speelde de titelverdediger tegen Cercle Brugge zelfs veruit zijn beste partij van het seizoen. Die lijn wou men dan ook doortrekken in het Guldensporenstadion.

LEES OOK: 'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Geen vervolg na sterke start

De ploeg van coach Nicky Hayen begon ook uiterst veelbelovend en greep zijn tegenstander meteen bij de keel. Daar werd het na nog geen kwartier spelen ook voor beloond. Na een communicatiefout in de Kortrijkse defensie, profiteerde Hans Vanaken om de score verdiend te openen.

Club zat dus al snel op rozen, maar liet het vervolgens na om door te drukken. Zo kwamen de Kerels steeds beter in de match. De Bruggelingen bleven weliswaar kansen creëeren, maar ook de thuisploeg kon enkele keren dreigen. De blauw-zwarte zege was dus plots een pak minder voor de hand liggend.

Oud zeer blijft terugkeren

De bezoekers konden hun minieme voorsprong uiteindelijk wel vasthouden tot aan de rust. Desondanks verscheen er op de sociale media toch de nodige kritiek op het sociale medium 'X'. Heel wat volgers vinden het onbegrijpelijk dat Club zo'n sterke start niet kon doortrekken. Dat gebeurde onder Ronny Deila immers ook al veel te vaak en blijkt dus nog steeds het geval.

Club heeft een sterkere kern dan vorig seizoen ...

Meest recent

'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

49
49
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

7
7
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

110
110
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

192
192
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

396
396
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

136
136
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

488
488
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

257
257
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

101
101
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

99
99
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

407
407
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

413
413
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

492
492
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

592
592
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

241
241
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

924
924
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

480
480
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

137
137
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

261
261
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

209
209
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

142
142
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

121
121
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

289
289
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

178
178
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

661
661

Meer sportnieuws