Club Brugge speelt met vuur: "Daar gaan we wéér"

door
Club Brugge speelt met vuur:

Enkele dagen voor de eerste Champions League-wedstrijd, moest Club Brugge in eigen land nog op bezoek bij KV Kortrijk. De landskampioen begon ook voortvarend aan dat West-Vlaams onderonsje. Maar lang kon Club zijn dominantie niet vasthouden.

De Bruggelingen waren tegenvallend aan de competitie begonnen, maar konden zich vervolgens herpakken met een knappe 9 op 9. Vlak voor de interland-break speelde de titelverdediger tegen Cercle Brugge zelfs veruit zijn beste partij van het seizoen. Die lijn wou men dan ook doortrekken in het Guldensporenstadion.

LEES OOK: KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Geen vervolg na sterke start

De ploeg van coach Nicky Hayen begon ook uiterst veelbelovend en greep zijn tegenstander meteen bij de keel. Daar werd het na nog geen kwartier spelen ook voor beloond. Na een communicatiefout in de Kortrijkse defensie, profiteerde Hans Vanaken om de score verdiend te openen.

Club zat dus al snel op rozen, maar liet het vervolgens na om door te drukken. Zo kwamen de Kerels steeds beter in de match. De Bruggelingen bleven weliswaar kansen creëeren, maar ook de thuisploeg kon enkele keren dreigen. De blauw-zwarte zege was dus plots een pak minder voor de hand liggend.

Oud zeer blijft terugkeren

De bezoekers konden hun minieme voorsprong uiteindelijk wel vasthouden tot aan de rust. Desondanks verscheen er op de sociale media toch de nodige kritiek op het sociale medium 'X'. Heel wat volgers vinden het onbegrijpelijk dat Club zo'n sterke start niet kon doortrekken. Dat gebeurde onder Ronny Deila immers ook al veel te vaak en blijkt dus nog steeds het geval.

Club heeft een sterkere kern dan vorig seizoen ...

Meest recent

Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

48
48
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

13
13
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

113
113
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

187
187
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

554
554
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

107
107
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

35
35
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

330
330
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

90
90
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

545
545
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

524
524
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

405
405
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

54
54
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1036
1036
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

293
293
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

445
445
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

82
82
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1216
1216
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

115
115
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

226
226
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

355
355
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

124
124
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

480
480
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

369
369
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

86
86

Meer sportnieuws