Club Brugge speelt met vuur: "Daar gaan we wéér"

door
Club Brugge speelt met vuur:

Enkele dagen voor de eerste Champions League-wedstrijd, moest Club Brugge in eigen land nog op bezoek bij KV Kortrijk. De landskampioen begon ook voortvarend aan dat West-Vlaams onderonsje. Maar lang kon Club zijn dominantie niet vasthouden.

De Bruggelingen waren tegenvallend aan de competitie begonnen, maar konden zich vervolgens herpakken met een knappe 9 op 9. Vlak voor de interland-break speelde de titelverdediger tegen Cercle Brugge zelfs veruit zijn beste partij van het seizoen. Die lijn wou men dan ook doortrekken in het Guldensporenstadion.

LEES OOK: Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Geen vervolg na sterke start

De ploeg van coach Nicky Hayen begon ook uiterst veelbelovend en greep zijn tegenstander meteen bij de keel. Daar werd het na nog geen kwartier spelen ook voor beloond. Na een communicatiefout in de Kortrijkse defensie, profiteerde Hans Vanaken om de score verdiend te openen.

Club zat dus al snel op rozen, maar liet het vervolgens na om door te drukken. Zo kwamen de Kerels steeds beter in de match. De Bruggelingen bleven weliswaar kansen creëeren, maar ook de thuisploeg kon enkele keren dreigen. De blauw-zwarte zege was dus plots een pak minder voor de hand liggend.

Oud zeer blijft terugkeren

De bezoekers konden hun minieme voorsprong uiteindelijk wel vasthouden tot aan de rust. Desondanks verscheen er op de sociale media toch de nodige kritiek op het sociale medium 'X'. Heel wat volgers vinden het onbegrijpelijk dat Club zo'n sterke start niet kon doortrekken. Dat gebeurde onder Ronny Deila immers ook al veel te vaak en blijkt dus nog steeds het geval.

Club heeft een sterkere kern dan vorig seizoen ...

Meest recent

'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

70
70
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

105
105
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

37
37
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

86
86
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

35
35
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

24
24
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

123
123
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

157
157
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

92
92
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

378
378
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

231
231
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

334
334
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

103
103
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

463
463
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

304
304
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

87
87
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

151
151
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

84
84
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

236
236
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

456
456
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

403
403
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

169
169
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

222
222
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

589
589

Meer sportnieuws