Club Brugge speelt met vuur: "Daar gaan we wéér"

door
Club Brugge speelt met vuur:

Enkele dagen voor de eerste Champions League-wedstrijd, moest Club Brugge in eigen land nog op bezoek bij KV Kortrijk. De landskampioen begon ook voortvarend aan dat West-Vlaams onderonsje. Maar lang kon Club zijn dominantie niet vasthouden.

De Bruggelingen waren tegenvallend aan de competitie begonnen, maar konden zich vervolgens herpakken met een knappe 9 op 9. Vlak voor de interland-break speelde de titelverdediger tegen Cercle Brugge zelfs veruit zijn beste partij van het seizoen. Die lijn wou men dan ook doortrekken in het Guldensporenstadion.

LEES OOK: Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Geen vervolg na sterke start

De ploeg van coach Nicky Hayen begon ook uiterst veelbelovend en greep zijn tegenstander meteen bij de keel. Daar werd het na nog geen kwartier spelen ook voor beloond. Na een communicatiefout in de Kortrijkse defensie, profiteerde Hans Vanaken om de score verdiend te openen.

Club zat dus al snel op rozen, maar liet het vervolgens na om door te drukken. Zo kwamen de Kerels steeds beter in de match. De Bruggelingen bleven weliswaar kansen creëeren, maar ook de thuisploeg kon enkele keren dreigen. De blauw-zwarte zege was dus plots een pak minder voor de hand liggend.

Oud zeer blijft terugkeren

De bezoekers konden hun minieme voorsprong uiteindelijk wel vasthouden tot aan de rust. Desondanks verscheen er op de sociale media toch de nodige kritiek op het sociale medium 'X'. Heel wat volgers vinden het onbegrijpelijk dat Club zo'n sterke start niet kon doortrekken. Dat gebeurde onder Ronny Deila immers ook al veel te vaak en blijkt dus nog steeds het geval.

Club heeft een sterkere kern dan vorig seizoen ...

Meest recent

'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

56
56
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

79
79
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

55
55
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

105
105
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

69
69
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

58
58
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

76
76
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

166
166
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

97
97
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

93
93
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

131
131
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

53
53
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

305
305
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

324
324
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

155
155
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

89
89
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

52
52
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

322
322
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

102
102
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

132
132
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

367
367
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

199
199
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

221
221
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

70
70
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

121
121

Meer sportnieuws