Einde verhaal De Bruyne? 'City vindt spectaculaire opvolger'

558
Einde verhaal De Bruyne? 'City vindt spectaculaire opvolger'

Manchester City behoudt zijn perfecte rapport in de Premier League en won zaterdagnamiddag ook van Brentford FC. Kevin De Bruyne startte gewoon in de basis bij de titelverdediger. De spelmaker blijft dan ook van groot belang, desondanks zou de club al een opvolger in beeld hebben.

KDB werd destijds al op jonge leeftijd naar de Premier League gehaald door Chelsea FC. Daar kreeg hij evenwel nooit een volwaardige kans. Nadat hij vervolgens helemaal doorbrak in de Bundesliga, haalde City hem in 2015 terug naar Engeland. En dat werd de start van een bijzonder succesvolle periode.

Bij de Engelse topclub groeide De Bruyne immers uit tot één van de beste spelmakers ter wereld. Zo kroonde hij zich inmiddels al vier keer tot assist-koning in de Premier League en zette hij verschillende straffe records op zijn naam. En op collectief vlak haalden De Bruyne en City eveneens de ene prijs na de andere in huis.

LEES OOK: 'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

Laatste contractjaar

Maar ondertussen nadert de draaischijf de herfst van zijn carrière en heeft steeds vaker last van fysieke perikelen ten gevolge van de razend drukke kalender. Hoewel hij nog steeds van groot belang is, werd dan ook al gespeculeerd over een mogelijk vertrek. Zeker omdat kapitaalkrachtige clubs uit de Saudische Pro League aan zijn mouw trekken.

Afgelopen zomer bleef De Bruyne zijn huidige werkgever uiteindelijk trouw. Maar ondertussen is hij wel zijn laatste contractjaar ingegaan bij de Engelse kampioen. Volgens eerdere berichten zou City een verlenging niet uitsluiten, de club houdt echter ook al rekening met een mogelijk vertrek van de Belg.

Nederlands goudhaantje

Zo zou de grootmacht al een geschikte vervanger in het vizier hebben. Volgens BILD overweegt City namelijk om komende zomer een poging te ondernemen voor Xavi Simons. De Nederlandse international speelt voor het tweede opeenvolgende seizoen op huurbasis bij RB Leipzig, maar is nog steeds eigendom van Paris Saint-Germain.

Simons zou evenwel geen toekomst voor hem zien in Parijs. De kans is dan ook groot dat hij komende zomer definitief van de hand wordt gedaan door de Franse kampioen. En City is dus al één van de kandidaten om hem over te nemen als kroonprins van De Bruyne. Al zal Simons wel een smak geld moeten kosten en liggen ongetwijfeld nog meer clubs op de loer.

De Bruyne speelt volgend seizoen nog steeds bij City ...

Meest recent

Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

0
0
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

20
20
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

33
33
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

174
174
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

34
34
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

36
36
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

72
72
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

68
68
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

113
113
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

143
143
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

51
51
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

58
58
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

312
312
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

729
729
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

85
85
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

163
163
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

83
83
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

169
169
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

199
199
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

379
379
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

695
695
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

257
257
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

204
204
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

610
610

Meer sportnieuws