Knaltransfer KRC Genk? Goudhaantje onthult concrete interesse

921 stemmen
Knaltransfer KRC Genk? Goudhaantje onthult concrete interesse

KRC Genk is met Thorsten Fink aan een nieuw hoofdstuk begonnen na Wouter Vrancken. Ook Yira Sor begint aan een nieuwe lei na een hardnekkige liesblessure. De rappe aanvaller sprak met Het Nieuwsblad.

Sor kampte met een liesblessure en zoekt zijn draai nog onder Fink. Het systeem is compleet anders dan onder Vrancken. De Nigeriaanse aanvaller kon afgelopen zomer al een knaltransfer maken.

LEES OOK: Thorup kondigt vertrekker aan: update over Adedeji-Sternberg

Concrete interesse

Sor onthulde dat er concrete interesse was vanuit de Bundesliga. “Het was voor mij niet het geschikte moment voor een transfer. Ik was nog aan het revalideren na mijn liesoperatie, ik zou met een achterstand aan een nieuw avontuur moeten beginnen. Dat was niet opportuun.”

De Nigeriaan heeft nog een contract tot 2027 bij KRC Genk met een marktwaarde van vier miljoen euro. “Ik heb ook het gevoel dat ik nog een mooi verhaal te schrijven heb hier in Genk. Nu ik puur lichamelijk weer top ben, is dat moment aangebroken. Wees gerust, het beste moet nog komen.”

Goudhaantje

De aalvlugge aanvaller moet van Fink rond Tolu Arokodare zwerven om zijn snelheid optimaal te benutten. “Daar liggen mijn kwaliteiten. Het is een kwestie van timing, mekaar aanvoelen. Ik heb er een goed oog in. Het loopt nu al vrij goed, terwijl we nog volop aan de automatismen aan het werken zijn.”

Sor werd voor 6,5 miljoen euro overgenomen van Slavia Praag en KRC Genk hoopt dat de Nigeriaanse jeugdinternational nog zal ontploffen bij KRC Genk. Zijn snelheid is alvast een enorm wapen en de Limburgers hopen dan ook goud in handen te hebben. Voorlopig is Sor gefocust op KRC Genk.

Is Sor klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Club Brugge heeft nieuw 'monster': kranten gaan uit hun dak

Club Brugge is foutloos aan de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League begonnen. Vrijdagavond ...

11
11
Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

33
33
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

469
469
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

600
600
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

105
105
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

239
239
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

425
425
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

206
206
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

401
401
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

156
156
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

84
84
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

502
502
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

290
290
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1497
1497
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

83
83
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

124
124
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

59
59
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

495
495
Sommer geeft toe: “Die club was ook een optie”

Club Brugge pakte stevig uit door Yann Sommer transfervrij aan te trekken. Hij was vorig jaar nog ...

439
439
'Anderlecht hakt volgende week knoop door over transfer'

RSC Anderlecht gaat zich nog roeren op de transfermarkt. Sportief directeur Antoine Sibierski gaat ...

336
336
Club Brugge moet opletten: "Kijk naar Union en Anderlecht"

KV Kortrijk opent zijn seizoen vanavond met een duel in en tegen Club Brugge. Dat lijkt een ...

373
373
Jan Vertonghen deelt aangrijpend persoonlijk nieuws

Jan Vertonghen heeft op de grootste podia gestaan, prijzen gepakt en duizenden supporters doen ...

68
68
KRC Genk pakt plots uit met komst nieuwe aanvaller

KRC Genk gaat zich deze mercato nog roeren, dat staat vast. De Limburgers hebben ook een nieuwe ...

257
257
STVV heeft beet en stelt nieuwe goalgetter voor

STVV zag met Keisuke Goto een topspits de club verlaten. Via RSC Anderlecht trok hij naar het Duitse ...

124
124
Antwerp haalt twee oude bekenden terug naar de Bosuil

Royal Antwerp FC heeft vandaag officieel nieuws meegedeeld. De Great Old maakt verder werk van de ...

543
543

Meer sportnieuws