Knaltransfer KRC Genk? Goudhaantje onthult concrete interesse

door
Knaltransfer KRC Genk? Goudhaantje onthult concrete interesse

KRC Genk is met Thorsten Fink aan een nieuw hoofdstuk begonnen na Wouter Vrancken. Ook Yira Sor begint aan een nieuwe lei na een hardnekkige liesblessure. De rappe aanvaller sprak met Het Nieuwsblad.

Sor kampte met een liesblessure en zoekt zijn draai nog onder Fink. Het systeem is compleet anders dan onder Vrancken. De Nigeriaanse aanvaller kon afgelopen zomer al een knaltransfer maken.

LEES OOK: 'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

Concrete interesse

Sor onthulde dat er concrete interesse was vanuit de Bundesliga. “Het was voor mij niet het geschikte moment voor een transfer. Ik was nog aan het revalideren na mijn liesoperatie, ik zou met een achterstand aan een nieuw avontuur moeten beginnen. Dat was niet opportuun.”

De Nigeriaan heeft nog een contract tot 2027 bij KRC Genk met een marktwaarde van vier miljoen euro. “Ik heb ook het gevoel dat ik nog een mooi verhaal te schrijven heb hier in Genk. Nu ik puur lichamelijk weer top ben, is dat moment aangebroken. Wees gerust, het beste moet nog komen.”

Goudhaantje

De aalvlugge aanvaller moet van Fink rond Tolu Arokodare zwerven om zijn snelheid optimaal te benutten. “Daar liggen mijn kwaliteiten. Het is een kwestie van timing, mekaar aanvoelen. Ik heb er een goed oog in. Het loopt nu al vrij goed, terwijl we nog volop aan de automatismen aan het werken zijn.”

Sor werd voor 6,5 miljoen euro overgenomen van Slavia Praag en KRC Genk hoopt dat de Nigeriaanse jeugdinternational nog zal ontploffen bij KRC Genk. Zijn snelheid is alvast een enorm wapen en de Limburgers hopen dan ook goud in handen te hebben. Voorlopig is Sor gefocust op KRC Genk.

Is Sor klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Club Brugge wacht af: Duits of Italiaans international?

Bij Club Brugge zijn ze best tevreden over de ontwikkeling van aanwinst Nicolo Tresoldi. Het is soms ...

19
19
Waarom zeperd plots een 'zegen' kan zijn voor Hasi

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de afgang tegen KVC Westerlo. De voetjes staan weer ...

48
48
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

34
34
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

165
165
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

23
23
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

98
98
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

193
193
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

107
107
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

122
122
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

209
209
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

81
81
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

299
299
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

295
295
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

525
525
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

117
117
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

301
301
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

198
198
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

344
344
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

426
426
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

81
81
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

35
35
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

873
873
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

452
452

Meer sportnieuws