Knaltransfer KRC Genk? Goudhaantje onthult concrete interesse

door
Knaltransfer KRC Genk? Goudhaantje onthult concrete interesse

KRC Genk is met Thorsten Fink aan een nieuw hoofdstuk begonnen na Wouter Vrancken. Ook Yira Sor begint aan een nieuwe lei na een hardnekkige liesblessure. De rappe aanvaller sprak met Het Nieuwsblad.

Sor kampte met een liesblessure en zoekt zijn draai nog onder Fink. Het systeem is compleet anders dan onder Vrancken. De Nigeriaanse aanvaller kon afgelopen zomer al een knaltransfer maken.

LEES OOK: KRC Genk ruikt de jackpot: transferknaller via WK?

Concrete interesse

Sor onthulde dat er concrete interesse was vanuit de Bundesliga. “Het was voor mij niet het geschikte moment voor een transfer. Ik was nog aan het revalideren na mijn liesoperatie, ik zou met een achterstand aan een nieuw avontuur moeten beginnen. Dat was niet opportuun.”

De Nigeriaan heeft nog een contract tot 2027 bij KRC Genk met een marktwaarde van vier miljoen euro. “Ik heb ook het gevoel dat ik nog een mooi verhaal te schrijven heb hier in Genk. Nu ik puur lichamelijk weer top ben, is dat moment aangebroken. Wees gerust, het beste moet nog komen.”

Goudhaantje

De aalvlugge aanvaller moet van Fink rond Tolu Arokodare zwerven om zijn snelheid optimaal te benutten. “Daar liggen mijn kwaliteiten. Het is een kwestie van timing, mekaar aanvoelen. Ik heb er een goed oog in. Het loopt nu al vrij goed, terwijl we nog volop aan de automatismen aan het werken zijn.”

Sor werd voor 6,5 miljoen euro overgenomen van Slavia Praag en KRC Genk hoopt dat de Nigeriaanse jeugdinternational nog zal ontploffen bij KRC Genk. Zijn snelheid is alvast een enorm wapen en de Limburgers hopen dan ook goud in handen te hebben. Voorlopig is Sor gefocust op KRC Genk.

Is Sor klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

0
0
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

10
10
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

59
59
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

84
84
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

105
105
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

37
37
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

30
30
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

136
136
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

154
154
‘Kompany hakt transferknopen door: Bayern verrast’

Vincent Kompany is dit seizoen grote ogen aan het gooien bij Bayern München. De treble ligt nog ...

70
70
Augustinsson briest na STVV en slaat op tafel bij Anderlecht

RSC Anderlecht slikte een pijnlijk nederlaag op het veld van STVV. De derde plaats is weer heel ver ...

330
330
‘Details vertrek Hazard onthuld: mokerslag Anderlecht’

Thorgan Hazard zal RSC Anderlecht na dit seizoen verlaten, dat werd eerder al bekendgemaakt door ...

277
277
‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Karim Benzema is één van de dodelijkste spitsen van de afgelopen jaren. De Fransman ...

76
76
‘Anderlecht verbaast met standpunt over misnoegde Goto’

Keisuke Goto is dit seizoen de grote man bij revelatie Sint-Truiden VV. Dat zette de Japanner nog ...

563
563
Carrasco gaat helemaal door het lint en pakt bizar rood

Bij de Rode Duivels is hij intussen al enkele jaren uit beeld verdwenen, maar in Saudi-Arabië ...

66
66
'Jashari verlaat AC Milan met zeer pikante transfer'

In januari sleepte Ardon Jashari nog tot veler verbazing de Gouden Schoen in de wacht. De Zwitserse ...

551
551
'Anderlecht kijkt ogen uit: flop is grof wild'

Voor Anderlecht belooft het een zeer drukke zomermercato te worden. Er is in vrijwel elke linie ...

413
413
Konijnenpoot uitgewerkt: Taravel is streng voor spelers

Anderlecht had donderdagavond zijn zinnen gezet op de derde plaats. Die lag voor het grijpen, want ...

209
209
'Cercle schiet in actie voor nieuwe parel'

Cercle Brugge heeft in de Relegation Play-Off niet lang nodig gehad om het behoud af te dwingen. Al ...

119
119
Werkpunt Doku: "Dan kan ik de beste ter wereld zijn"

Voor Manchester City kan het nog een zeer fijn eindeseizoen worden, waarin het zelfs nog een treble ...

102
102
Gert Verheyen zorgt voor kippenvel bij Club-fans

Een zinderende post op Instagram van Gert Verheyen heeft heel wat reacties losgemaakt. Met een ...

253
253
Nieuwe wending Duivels: Amerikanen beslissen over Iran

Bij de Rode Duivels is de voorbereiding volop aan de gang voor het WK. Er is echter nog altijd ...

99
99
'Tresoldi blijft gegeerd: grootmacht stuurt scout'

Club Brugge haalde woensdag stevig uit door KV Mechelen met 6-1 te verslaan. Dat deed deugd na het ...

117
117
Club Brugge voor transferbom? 25 miljoen voor ‘nieuwe Yamal’

Club Brugge wordt genoemd in een transferdossier dat alle kanten opgaat. Voor een piepjonge ...

485
485

Meer sportnieuws