Standard blijft met maximaal rendement bovenaan meedraaien

door
Standard blijft met maximaal rendement bovenaan meedraaien

Standard is het seizoen verrassend goed begonnen inzake punten. Met een 8 op 18 trokken ze naar FCV Dender. De promovendus, ook sterk begonnen, moest het onderspit delven. De efficiënte Rouches wisten immers verdiend met 0-2 te winnen en blijven zo punten sprokkelen.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Standard snel op voorsprong 

Standard begon voortvarend aan de partij. Verrips maakte al snel een penaltyfout op Kuavita en zo kon Benjdida na amper zes minuten de score al openen. Dender was echter niet van slag en was de evenknie van de Luikenaars. Al kregen ze moeilijk kansen, Epolo moest een keer redding brengen.

Standard toonde aanvallend echter ook weinig, maar Bulat kreeg wél de kans op 0-2. Verrips redde. Zo bleef die 0-1 na 45 minuten op het bord staan.

Zeqiri debuteert met goal

De tweede helft kregen we hetzelfde spelbeeld te zien. Standard stond goed als blok en Dender had moeite om openingen te vinden. Dit Standard is defensief een zeer sterk geheel. Daar ligt vooral de focus op. Na 65 minuten wist Zeqiri, na een zeer mooie individuele actie over lange afstand, de verlossende 0-2 te scoren. Een mooie goal. Standard wist met drie kansen twee keer te scoren. Efficiënt. 

Standard telt zo 11 punten en dat met amper 4! gescoorde doelpunten in 7 duels. Van maximaal rendement gesproken.

Scoreverloop:

  • 0-1 (07') Sofiane Benjdida (pen.)
  • 0-2 (65') Andi Zeqiri

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League
637

Gaat Standard voor de top zes meespelen?

Meest recent

Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

14
14
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

45
45
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

45
45
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

83
83
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

38
38
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

89
89
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

188
188
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

222
222
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

102
102
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

216
216
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

106
106
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

174
174
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

439
439
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

339
339
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

448
448
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

102
102
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

129
129
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

152
152
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

115
115
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

78
78
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

21
21
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

54
54
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

434
434
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

193
193
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

42
42

Meer sportnieuws